Стоматологічна клініка Complex Dent надає всі види послуг, пов’язані із забезпеченням здоров’я та правильного розвитку зубів, а також протезування та гігієни порожнини рота. – “Послуги”

Для максимальної вигоди клієнтів Complex Dent веде лояльну політику ціноутворення і проводить регулярні акції в стоматології, що дозволяють людям заощадити і витратити менше, або отримати додаткові послуги, не збільшуючи витрати на лікування.

Для постійних клієнтів стоматологія пропонує персональні знижки та спец. пропозиції.

Відвідавши стоматолога в клініці Complex Dent хоча б раз, кожен пацієнт може розраховувати на індивідуальні умови обслуговування та вигідні пропозиції в майбутньому.

Акції Клініки Complex Dent - 1 | https://complex-dent.com.ua/

Регулярні акції

Однією з акцій, що постійно діють, є подарунок до дня народження пацієнтів.

Пропозиція поширюється абсолютно на всіх, хто користувався послугами стоматологічної клініки Complex Dent хоча б один раз.

За умовами проведення акції, іменинник має право на надання знижки в 50% на всі процедури з професійного чищення зубів. Цей список містить:

  • комплексна гігієна порожнини рота на основі соди;
  • ультразвукове чищення та звільнення від зубних відкладень;
  • комплексне зняття зубних відкладень із застосуванням ультразвуку та соди;
  • комплексне зняття відкладень ультразвуком та кальцієм;
  • зняття зубних відкладень циркулярною щіткою та спеціальною полірувальною пастою;
  • повне чищення ротової порожнини з медикаментозною обробкою.

Окрім описаних процедур, адміністрація знижує ціну на лікування зубів для всіх іменинників, знижка складає 5% від загальної вартості лікування.

Спеціальні умови діють не тільки в сам день народження, але і протягом 10 діб після свята. Для запису до лікаря слід попередньо зателефонувати та записатися на прийом лікаря.

Акції Клініки Complex Dent - 2 | https://complex-dent.com.ua/

Нові пропозиції

Адміністрація стоматологічної клініки Complex Dent постійно працює над збільшенням кількості відвідувачів та покращенням якості обслуговування.

Одним із пріоритетних напрямків у цій галузі вважається саме акційна політика, що дозволяє надати людям якісне обслуговування за меншою вартістю.

Завдяки цьому, крім постійних знижок та привілеїв для діючих клієнтів, а також заходів, що проводяться на честь дня народження пацієнта та інших значущих дат, у клініці регулярно з’являються нові акції та бонусні пропозиції щодо стоматології .

Для того щоб дізнатися про всі проведені акції та знижки стоматології, можна зателефонувати по контактному телефону або заповнити форму зворотного зв’язку і дочекатися дзвінка від менеджера.

Записатися на прийом