ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Пломбування зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Пломбування зубів

Пломбування — це процедура відновлення зуба, ураженого карієсом. У процесі установки пломби стоматолог спочатку видаляє пошкоджені тканини, очищає область ураження, після чого заповнює порожнину пломбувальним матеріалом. Послуги пломбування надає стоматологічна клініка Комплекс Дент у Києві.

Показання для пломбування зубів

На первинній консультації лікарі стоматології Complex Dent проводять огляд та пропонують пломбування зубів у таких випадках::

 • плями на зубній емалі;
 • тріщини;
 • сколи;
 • зубний біль;
 • видна каріозна порожнина.

Пломбування зубів - 1 | https://complex-dent.com.uaЖовті та чорні плями на емалі – ознака розвитку карієсу, бактеріального ураження тканин. Темні тріщини та потемнілі сколи також вказують на це захворювання. Підвищена чутливість зуба та біль при зондуванні, дотику до холодної води – свідчення глибокого карієсу. Усі ці симптоми потребують лікування.

Скільки коштує запломбувати зуб? В Україні ціна на стоматологічні послуги відрізняється в залежності від матеріалів та обладнання, що використовуються. Орієнтовну вартість пломбування можна дізнатися на сайті.

Що таке тимчасові пломби та коли їх ставлять?

Тимчасова пломба допомагає захистити пульпу від проникнення бактерій під час лікування карієсу. Така пломба розрахована на 1-2 місяці. Пломбування зуба тимчасовою пломбою необхідне у тому випадку, якщо лікування потребує більше одного відвідування стоматолога. Її також ставлять за необхідності екстреного лікування й у ситуації, якщо каріозна порожнина дуже велика.

Також тимчасову пломбу ставлять, щоб дати зубу час зажити під час лікування кореневих каналів. Коли тканини частково відновлюються і можна продовжити лікування, її прибирають. У клініці Комплекс Дент, що у Дніпровському районі Києва, неподалік масиву Воскресенка, теж використовують цей метод лікування.

Коли потрібно пломбування каналів зуба?

Пломбування зубів - 2 | https://complex-dent.com.uaЗапломбувати зуб — значить відновити його форму та функцію. Найчастіше лікуванню підлягає коронкова частина, але іноді потрібно і пломбування каналів. Його проводять, щоб не допустити поширення бактерій у навколозубні тканини.ить распространения бактерий в околозубные ткани.

Процедура починається з депульпації – видалення нервів із кореневих каналів. Потім кожен канал обробляють та розширюють стоматологічними інструментами. Простір заповнюють пломбувальним матеріалом.

Як відбувається пломбування зуба у Києві?

Процес встановлення пломби проходить у кілька етапів:

 • анестезія;
 • ізоляція зуба від слини;
 • висверлювання карієсу та формування країв;
 • видалення ураженого дентину;
 • протравлювання;
 • пломбування.

Пломбування зубів - 3 | https://complex-dent.com.uaНасамперед лікар зчищає верхній шар емалі разом із зубним нальотом. Потім пацієнту вводять анестезію, щоб лікування було комфортним та безболісним. Багато пацієнтів віддають перевагу лікуванню в стані медикаментозного сну. Особливо якщо це пломбування дитячих зубів. Відповідний спосіб лікування можна вибрати на прийомі у лікаря.
Після введення анестезії стоматолог висверлює краї емалі та видаляє уражені тканини. Обсяг видалення та ціна пломбування зуба залежить від стадії захворювання та обсягу пошкодження. Висверлену зону обробляють за допомогою медикаментів, дентин обробляють спеціальним гелем, який потім змивають та висушують.

Потім лікар переходить до пломбування. За допомогою пломбувального матеріалу відбувається реставрація зубної коронки, відновлюється її форма. Фотополімерна пломба фіксується лампою. Після того, як матеріал затвердів, виключаються нерівності та полірується поверхня зуба. Пломбування зуба фотополімером займає мінімум часу.

Де оптимальна вартість пломбування зубів у Києві?

Запломбувати корінні та передні зуби, виконати естетичне пломбування зубів можна у клініці Complex Dent . Ми знаходимося неподалік метро Дарниця і Лівобережна, куди зручно добиратися з будь-якого району Києва. У нас працюють досвідчені стоматологи, які використовують найновіше обладнання та якісні матеріали. Кожному пацієнту надається гарантія пломбування зуба.

Щорічний огляд наші пацієнти отримують безкоштовно. Вибирайте безпечне та надійне лікування зубів у клініці Complex Dent!