ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Діагностика зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Діагностика зубів

Діагностика зубів – це процес встановлення діагнозу та визначення причин проблеми за допомогою спеціального обладнання. Багато стоматологічних проблем залишаються непоміченими і призводять до сумних наслідків, тому важливо вчасно звернутися за допомогою та правильно обстежити порожнину рота. Сьогодні для цього є спеціальне діагностичне обладнання, а досвідчені стоматологи Комплекс Дент вміло ним користуються.

Види діагностики зубів

Сьогодні у стоматології використовуються такі методи діагностики зубів:

  • радіовізіографія;
  • ортопантомографія;
  • комп’ютерна томографія (КТ);
  • діагностика оклюзії T-Scan;
  • телерентгенографія (ТРГ);
  • діагностичні моделі

Діагностика зубів - 1 | https://complex-dent.com.ua/Сучасна стоматологічна клініка Complex Dent використовує різні види обладнання. Комплексний підхід до діагностики дозволяє виявити проблему на ранній стадії, побачити осередок зараження та причину порушень. Для створення прицільного знімку використовується радіовізіограф. У цьому випадку немає необхідності друкувати знімок на плівці, зображення миттєво виводиться на екран. Лікар може збільшувати та переміщати його, щоб розглянути всі деталі та вивчити повну картину. Завдяки цьому можна виявити найменші недоліки та призначити правильне лікування. Для створення панорамного знімка щелепи використовується ортопантомограф.
Комп’ютерна томографія також значно розширює можливості вивчення порожнини рота та щелепи. З її допомогою можна вивчити зуби, щелепи, скронево-нижньощелепний суглоб. Сучасне обладнання для КТ не становить небезпеки для пацієнта, оскільки дозу опромінення зведено до мінімуму. Система комп’ютерної діагностики оклюзії T-Scan – це новітня технологія, яка дозволяє вивчити контакт зубів, жувальну мускулатуру. При діагностиці дисфункції СНЩС ця методика стала незамінною.
Телерентгенографія (ТРГ) дозволяє виявити порушення прикусу та патології щелепи. Для діагностики також використовуються моделі з гіпсу та пластмаси – відображення зубних рядів по відбитку. Вони дозволяють визначити стан зубів та навколозубних тканин, провести потрібні вимірювання та призначити правильний курс лікування.

Як проводиться діагностика зубів?

Діагностика починається зі збору скарг та огляду пацієнта. Стоматолог оглядає зуби та слизові оболонки на предмет ушкоджень, запалень, набряків та припухлостей. Оцінює стан кожного окремого зуба, перевіряє ясна на кровоточивість. При необхідності проводиться рентгенографія, яка дозволяє виявити карієс, пульпіт, тріщини, вивчити стан зубних каналів та навколозубних тканин. Рентген дозволяє зібрати інформацію про зубощелепну систему для виготовлення протезів. Знімок може бути дентальним чи панорамним.
Для докладнішого дослідження використовується КТ зубів. Томографія дозволяє виявити пухлини, кісти, внутрішньокісткові запалення. Необхідна для хірургічних втручань, встановлення імплантів, виготовлення об’ємної моделі щелепи. Комп’ютерна діагностика зубів є дуже інформативним дослідженням, тому часто використовується для детального вивчення стану пацієнта.
В ортодонтії використовуються відбитки на гіпсових моделях та зліпки. Вони дозволяють вивчити будову зубних рядів, прикус та оклюзію. Додатково можуть проводитись лабораторні аналізи крові та інших біоматеріалів. Повна діагностика ротової порожнини – це запорука того, що стоматолог зможе підібрати оптимальний курс лікування для свого пацієнта та попередити ускладнення.

Повна діагностика зубів у Києві

У Києві комплексну діагностику зубів можна зробити у клініці Complex Dent. Ми використовуємо сучасне обладнання та приймаємо пацієнтів з усієї України. Клініка знаходиться в Дніпровському районі, неподалік Лівобережної, Дарниці та масиву Воскресенка. У нас працюють досвідчені стоматологи, які ставлять точні діагнози та обирають оптимальний курс лікування для кожного пацієнта індивідуально. Вас приємно здивують ціни на послуги діагностики, гарантія на роботу лікарів та можливість безкоштовного огляду щороку. Вартість діагностичних процедур можна побачити у розділі сайту. Подбайте про своє здоров’я, вибираючи професіоналів!