ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Профілактика та гігієна порожнини рота-1 | https://complex-dent.com.ua

Профілактика та гігієна порожнини рота

Коли йдеться про здоров’я людини в цілому, розуміється про її здоровий стан усіх функцій організму. До них потрапляє гігієна ротової порожнини. Під доглядом за ротовою порожниною приймають комплекс щоденних гігієнічних дій, метою яких є запобігання запаленню ясен і поява карієсу. Ці заходи достатньо проводити регулярно, щоб унеможливити виникнення великої кількості скупчення бактерій у роті. А їх недотримання спричинить ускладнення, такі як утворення і (надалі) видалення зубного каменю. Також, при недостатньому догляді за зубами, на них накопичується та утворюється наліт. Чим більше бактерій на зубах, тим більшої шкоди вони завдадуть поверхні емалі.

Як утворюється зубний наліт?

Саме бактерії є причиною виникнення проблем у ротовій порожнині. Надалі вони переростають у зубні бляшки, які кріпляться до навколокореневої області ясен.

Більшість людей думають, що ці самі бактерії утворюються внаслідок залишку продуктів харчування. Причини появи зубного каменю досить прості: насправді ж більшість залишків їжі має властивість вимиватися слиною, але їх менша частина починає діяти – виробляючи спеціальну речовину на поверхні зубів. Серйозніша проблема, з чим може зіткнутися людина, є утворення зубних бляшок. Далі, бляшки (зубне відкладення) можуть переростати в карієс і нести більшу шкоду здоров’ю. Людині треба пам’ятати, що для утворення карієсу потрібно близько півроку. Цього часу вистачить для того, щоб скористатися послугами кваліфікованої стоматології, де за допомогою ефективних, а головне нових технологій, можна здійснити професійне чищення зубів. Однією з таких стоматологічних клінік у Києві є Complex Dent.

Види чищення зубів у клініці:

 • ультразвукове чищення верхніх та нижніх зубів у клініці проводиться ультразвуковим та ультрасучасним обладнанням. Його принцип заснований на коливальному русі. У поєднанні води з ультразвуком утворюються бульбашки, тим самим відбувається видалення зубного каменю.
 • полірування пастою із щіточкою. Є найважливішою процедурою. Паста містить фтор та інші корисні речовини, а щіточка згладжує поверхню зубів, перешкоджаючи відкладення нальоту надалі. Це робить її справді унікальним методом профілактики та лікування.
 • посібник зняття зубних відкладень «Air-flow». Метод (аірфлоу) ґрунтується на чищенні пігментованих відкладень. Важливою особливістю є використання цього способу на брекетах та імплантатах. Включає роботу і взаємодія порошку, води і тиску повітря.
 • лазерне чищення зубів – лазером можна прибрати темний пігмент зубів, який залишається від фарбуючих продуктів, напоїв, куріння.

Чи шкідливе професійне чищення зубів?

Мета даної процедури – зменшити кількість патогенних мікроорганізмів у ротовій порожнині, і запобігти розвитку каріозного процесу в майбутньому. Професійна гігієна ротової порожнини дуже корисна для всього організму і безболісна для вас.

Профілактика та гігієна порожнини рота - 1 | https://complex-dent.com.ua
Комплексне чищення до і після

Чищення Air Flow – делікатне відбілювання та видалення нальоту

Чистка зубів методом Air Flow – сучасна гігієнічна чистка в стоматології, яка дозволяє позбутися зубного нальоту та пігментації. З англійської мови цей метод перекладається як «повітряний потік», це безболісний та дієвий спосіб, який застосовується для лікування затверділого нальоту та потемніння емалі.

Як відбувається стоматологічна чистка

Професійне чищення Air Flow проводиться піскоструминним апаратом. Машина під високим тиском подає склад зі стисненого повітря, порошок на основі Ca та води. Такий «коктейль» впливає на емаль делікатно, ніби поліруючи її. У той же час апаратне чищення зубів на основі порошку Ca добре видаляє різні відкладення там, де звичайній зубній щітці не дістати (під яснами та між зубами). Така послуга має високий рейтинг серед фахівців, затребувана та має лише позитивні відгуки, оскільки не потребує анестезії, протезування у минулому чи наявність вінірів не є протипоказанням.

Вартість процедури чищення Air Flow

Чистка Air Flow має щадний ефект, тому для видалення складних відкладень цей метод комбінують з іншими видами догляду за порожниною рота. Всі ці методи входять до переліку послуг, що використовуються в стоматології для професійного чищення. Ціна чищення зубів Air Flow залежить від використовуваної суміші та обсягу роботи.

Отримати детальну інформацію про цю процедуру можна у лікарів нашого центру. Запишіться на прийом, заповнивши форму на сайті, дізнайтесь про ціни на інші види послуг за телефоном (068) 504 06 59 або приходьте за адресою, вказаною в розділі Контакти.
Профілактика та гігієна порожнини рота - 2 | https://complex-dent.com.ua

Фотовідбілювання зубів – особливості процедури, показання та переваги

Далеко не кожну людину природа нагородила ідеальною та білою усмішкою. Сучасна стоматологія не стоїть на місці і зараз існує маса процедур, за допомогою яких можна відбілити зуби і зробити свою голлівудську усмішку.

Особливості процедури

Фотовідбілювання на передніх зубах є однією з найефективніших та найвідоміших процедур. Вона практично не має протипоказань, виконується швидко і без будь-яких хворобливих та дискомфортних відчуттів.

Фотовідбілювання Magic Smile набуло великої популярності. Для отримання відмінного результату використовують спеціальний гель, який активізується за допомогою лампи холодного світла. Гель містить у собі велику кількість активних молекул кисню, які під впливом світла виділяються та видаляють темний наліт. Відбілюються тільки тканини зубів, на пломби гель не діє.

Гель вводиться в порожнину за допомогою спеціального шприца, при цьому ясна ізолюються. Час проведення – не більше 20 хвилин. Після відбілювання відразу помітний результат, при цьому чутливість зубів незначно підвищується.

Якщо цікавить послуга відбілювання зубів, звертайтеся тільки до перевірених медичних центрів, з досвідом роботи співробітників.

Куди звернутись?

Послуга фотовідбілювання зараз досить популярна. Якщо вона вас зацікавила, зверніться до нашого стоматологічного центру. Наші фахівці проведуть процедуру на найвищому рівні, при цьому використовуються якісні та сучасні матеріали, надається гарантія на підсумковий результат.

Ціна цілком прийнятна та доступна для кожного пацієнта. Додаткову інформацію та адресу можна дізнатися на сайті або зателефонувавши до центру за телефоном

Профілактика та гігієна порожнини рота - 3 | https://complex-dent.com.ua

Покриття зубів фторлаком

Зберегти красу посмішки та твердість зубної емалі допоможе покриття фторлаком. Процедура може застосовуватися за явних проблем або з профілактичною метою для дорослих та дітей. У стоматологічній клініці Complex-Dent послугу за вигідною ціною пропонують професійні стоматологи з великим досвідом роботи та рейтингом. Використовуємо сучасні препарати та гарантуємо безпеку, оскільки інструмент багаторазового використання стерилізується та проходить дезінфекцію.

Показання для проведення

Фторлак є в’язкою рідиною на основі фториду натрію. Він не лише обмежує діяльність бактерій ротової порожнини, а й живить зубну емаль необхідними мінералами.

Покриття зубів фторлаком рекомендовано у таких ситуаціях:

 • у разі підвищення чутливості зубів;
 • у період вагітності;
 • при зубних травмах;
 • при шорсткої поверхні зубів;
 • при оголенні шийок.

Бажано робити процедуру і при підготовці до протезування і людям похилого віку. Багато пацієнтів роблять покриття фторлаком на молочних зубах у клініці Complex-Dent для профілактики розвитку карієсу, пожовтіння емалі та інших проблем.

Ефект

Хороший візуальний ефект можна побачити відразу після сеансу. Внаслідок впливу фторлаку зміцнюється емаль, закриваються мікротріщини, пломби стають невидимими, знижується чутливість.

Ціна покриття фторлаком у центрі стоматології Complex-Dent доступна. До того ж, наші фахівці можуть провести необхідне лікування зубів. На сайті ви можете ознайомитись з відгуками наших клієнтів та корисною інформацією, а також дізнатися адресу та інші контакти.
Профілактика та гігієна порожнини рота - 4 | https://complex-dent.com.ua

Зняття зубних відкладень ультразвуком

Частою естетичною та медичною проблемою порожнини рота є зубний камінь, що утворюється із затверділого мікробного нальоту. Якщо відкласти зняття зубних відкладень ультразвуком не зробити під час, то згодом розвивається пародонтоз чи карієс, випадають зуби, проводиться протезування.

Зубні відкладення та ультразвук

Відкладення на зубах важко відокремлюються від емалі, а механічне чищення не завжди призводить до хороших результатів, оптимальним вирішенням проблеми став сучасний ультразвуковий апарат. Твердий зубний камінь ультразвук видаляє швидко, безболісно, ​​без руйнування структури зубів.

Послуга зняття каменю із зубів та її вартість

До комплексу послуг, що містять зняття зубних відкладень ультразвуком, ціна якого формується способом виконання процедури, входить:

 • підготовка робочого поля ручними інструментами;
 • чищення зубного каменю ультразвуком;
 • піскоструйна обробка сумішшю води, порошок на основі Ca та повітря.

Для виконання операції стоматолог застосовує ультразвуковий апарат (скалер) із рухомим наконечником. Слина, частинки нальоту і рідина, що охолоджує, видаляються слиновідсмоктувачем.

Рекомендації після видалення зубного каменю:

 • Змінити стару зубну щітку на нову.
 • Приймати їжу не травмуючи ясна протягом доби.
 • Використовуйте спеціальні гелі від чутливості зубів.
 • Профгігієна порожнини рота раз на півроку.

Профілактика та гігієна порожнини рота - 5 | https://complex-dent.com.ua

Обробка фторвмісною пастою.

>Що це таке?

безпечна, безболісна, сучасна та ефективна процедура зі зміцнення зубів, що полягає у нанесенні професійного засобу на зуби.

Нарівні з професійним чищенням зубів і плановим оглядом у стоматолога, обробка зубів фторвмісною пастою стала невід’ємною частиною профілактики у володарів здорової та красивої посмішки. Процедура має гарний косметичний ефект: зуб очищається від каміння та нальоту, набуває натурального кольору, а паста відбілює зуби та зміцнює емаль.

Кому і коли потрібна обробка пастою?

 • людям з чутливою емаллю (у тому числі, у період відбілювання та після професійного чищення зубів);
 • дітям (особливо, якщо дитина не усвідомила важливість гігієни ротової порожнини);
 • вагітним жінкам та молодим мамам;
 • при ортодонтичному лікуванні (у тому числі, при протезуванні та після зняття брекет-систем);
 • для профілактики – за рекомендацією стоматолога.

Зверніться за консультацією та профілактикою сьогодні, щоб уникнути лікування завтра.

Профілактика та гігієна порожнини рота - 6 | https://complex-dent.com.ua

Професійне чищення зубів циркулярною щіткою

Наліт і зубний камінь необхідно зчищати регулярно, інакше зубам буде завдано непоправної шкоди. Чистити зуби від таких неприємностей повинен професіонал за допомогою спеціальних інструментів та обладнання.

Чищення та видалення

Чищення циркулярною щіткою дозволяє на 100% позбутися нальоту та каменю. В останньому випадку потрібно використовувати додаткові засоби, такі як середньоабразивні та високоабразивні пасти. Останній етап роботи – полірування за допомогою спеціальної пасти. У ході процедури, зуби повністю звільняються від нальоту та каміння, зуби стають більш гладкими і набувають здорового вигляду.

Коли проводити?

Камінь та наліт можуть з’явитися у будь-якому віці, від цього не застрахований ніхто. Якщо проблему запустити, це може призвести до запальних процесів, які, своєю чергою, можуть призвести до втрати зуба та необхідності протезування.
Професійне чищення зубів циркулярною щіткою – процедура не з приємних, під час неї пацієнт може відчувати дискомфорт, але вона повністю безболісна. Якщо потрібна така послуга, зверніться до центру Complex Dent. Стоматолог швидко та якісно очистить зуби, проконсультує, дасть необхідні рекомендації щодо догляду та профілактики. Не звертайтеся до неперевірених клінік, оскільки непрофесійний підхід може призвести до непередбачуваних наслідків. Тільки фахівець здатний якісно позбавити вас проблем. Наш центр пропонує якісні та доступні послуги, звертайтеся та залишитеся задоволені результати.

Переваги клініки Complex Dent

Клініка надає високі гарантії якості лікування найсучаснішими високоефективними способами, а головне – безпеки лікування. Кожен клієнт буде почутий і проконсультований з усіх питань. Якщо ви мрієте про здорові зуби та їх естетичний вигляд, тоді вибір очевидний – це стоматологія COMPLEX DENT!

Ціни на профілактику та гігієни порожнини рота

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Первинна консультація, огляд1500 грн.
**Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога