ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Нарощування зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Нарощування зубів

Нарощування зубів – це процедура відновлення цілісності зубного ряду, його функціональності і зовнішнього вигляду. За допомогою фотополімерів стоматолог відновлює не тільки емаль, а й дентин, форму зуба та його ріжучий край. Художня реставрація дозволяє повернути красиву та природну посмішку.

У яких випадках показано нарощування зубів?

Нарощування кісткової тканини зубів необхідне у багатьох випадках:

  • сколи та дефекти;
  • карієс;
  • діастеми;
  • руйнування зубів;
  • тріщини та нерівності;
  • неестетична форма.

Нарощування зубів - 1 | https://complex-dent.com.uaПри сколах емалі, переломах та інших дефектах відновлення зуба відіграє особливо важливу роль. Порушення цілісності може призвести до розвитку запалень та ускладнень. Якщо корінь здоровий, а ушкодження стосуються лише коронки, достатньо однієї процедури для вирішення цієї проблеми. Нарощування може знадобитися у разі сильного пошкодження зуба карієсом, після видалення уражених тканин порожнини заповнюють фотополімером. Тріщини та нерівності на емалі теж виправляють у такий спосіб.

До нарощування вдаються у разі таких дефектів як діастема, незадовільна форма зуба, аномальне положення, зміна кольору емалі. Так, щілина між передніми зубами, яку багато хто вважає завадою для гарної усмішки, легко приховати за допомогою нарощування. Цим же методом можна вирішити проблему дрібних зубних одиниць, змінити форму іклів, запобігти руйнуванню жувальних зубів. Полімерне нарощування дозволяє легко виправити криві зуби і зробити посмішку приємною.

Художня реставрація виконується у разі, якщо тканини повністю здорові. При будь-яких запаленнях, карієсі спочатку необхідно провести лікування. Стоматолог підбирає ідеальний відтінок матеріалу, що відповідає природному кольору зубів, тому неозброєним поглядом помітити лікарське втручання неможливо.

Які існують методи нарощування зубів?

Стоматологічна клініка Комплекс Дент пропонує такі способи нарощування:

  • пломбування;
  • встановлення вінірів;
  • встановлення коронок;
  • штифти.

Нарощування зубів - 2 | https://complex-dent.com.uaПломбування застосовується у разі збереження своїх тканин і є найпростішим способом відновлення. Стоматолог наносить фотополімери за шарами, вони тверднуть під впливом світла. Виходить монолітна одиниця, верхня частина якої шліфується до одержання природного рельєфу зуба.

Таким чином, можна відновити і верхній, і нижній зуб, у тому числі передній. Задіюється і за невеликих дефектів, і за серйозних сколів. Пломбування дозволяє зберегти нерв та проводиться за один сеанс.

Вініри – це накладки для передньої частини зуба, які приховують зруйновану емаль та потемніння. Платівки не темніють від барвників і нікотину, але прямі удари можуть їх зруйнувати. У середньому термін служби вінірів становить 10-15 років. Виглядають вони дуже природно та привабливо, а застосовуються лише для передніх зубів.

Перед встановленням вініра з зуба знімають верхній шар емалі та наносять стоматологічний цемент, на який розміщують накладку. Без обточування встановлюються люмініри дуже тонкі накладки.

Коронка – спеціальний ковпачок, який надягають на пошкоджений зуб. Вона може бути металевою, металокерамічною, керамічною. За допомогою коронки можна відновити зовнішній вигляд зуба, приховати серйозні дефекти, а також відсутність зубної одиниці. Результат виходить дуже естетичним, а сама конструкція відрізняється міцністю і слугує понад 10 років. Процедура підходить як для жувальних, так і передніх зубів. Потрібно кілька відвідувань стоматолога.

Нарощування на штифт показано в тому випадку, якщо тверді тканини зуба зруйновані, але залишається корінь. Штифт зміцнює корінь, а зверху на нього надягають тимчасову коронку, яка змінюється на постійну. Після встановлення стрижня, потрібно спостерігати за зубом до 6 місяців. Коронка під штифт може бути з різних матеріалів, що дозволяє вибрати потрібну вартість конструкції.

Вибір методики нарощування залежить від характеру ушкодження, збереження кореня та нерва. Невеликі дефекти різців та іклів виправляють за допомогою накладок. При пошкодженнях твердих тканин зуба вдаються до штифтування або коронки. У будь-якому випадку повернути функціональність зубного ряду можна. Головне — потрапити до досвідченого стоматолога, який запропонує шляхи вирішення проблеми та проведе процедуру на найвищому рівні.

Як відбувається нарощування зубів?

Нарощування зубів - 3 | https://complex-dent.com.ua Насамперед лікар проводить діагностику та гігієнічне чищення, дивиться на корінь. Потім фахівець видаляє всі уражені тканини, що не підлягають відновленню, після чого вибирає метод лікування. Якщо пломбування глибокої порожнини, фотополімер розміщують на вкладку, яка захистить нерв від негативного впливу матеріалу.

Стоматолог підбирає колір та прозорість фотополімерів, наносить їх шарами, висушуючи за допомогою діодної лампи. Матеріали тверднуть і відновлюють цілісність зуба. Завершальний етап – надання поверхні правильного рельєфу та гладкості.

Деякі процедури вимагають кількох відвідувань стоматолога, але для пломбування достатньо одного сеансу. Курс лікування обговорюється із стоматологом. Ви можете порадитися з нашими фахівцями та вибрати відповідний за тривалістю, ціною та якістю метод лікування.

Переваги клініки Complex Dent у Києві

Якщо ви шукаєте якісну стоматологію за доступною ціною в Україні, клініка Комплекс Дент обов’язково підійде. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування зубів та ясен, протезування та хірургії, естетичної стоматології, працюємо з дітьми.

У нас ви знайдете кваліфікованих імплантологів та ортодонтів, терапевтів та дитячих лікарів. Вартість послуг завжди залежить від матеріалів та обсягу роботи та обговорюється на консультації з лікарем. Наші спеціалісти дають гарантію на роботи та пропонують пацієнтам безкоштовний щорічний огляд.

Стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна, звідки зручно добиратися до Дніпровського району, масиву Воскресенка, на правий берег та передмісті. Записатися на прийом можна онлайн та по телефону. Вибирайте зручний час та приходьте в Complex Dent в Києві.