ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Ортодонтія-1 | https://complex-dent.com.ua

Ортодонтія

Ортодонтія – це напрям у стоматології, який відповідає за естетичний вигляд посмішки незалежно від її стану на момент початку лікування. Сяючі, рівні зуби – це все результат спільної роботи стоматолога-ортодонта та пацієнта.

ortodontiay_parent
Стоматологія COMPLEX DENT пропонує послуги в галузі сучасної естетичної ортодонтії. Наші лікарі мають багаторічний досвід роботи та високу кваліфікацію у роботі як з дітьми, так і з дорослими. Зокрема, стоматологія COMPLEX DENT пропонує лікування на знімних та незнімних апаратах.
Знімні апарати:

  • профілактичні,
  • лікувальні,
  • ретенційні.

Більш ретельно хотілося б зупинитися на брекет-системах, що пропонуються нашими ортодонтами.

Ми працюємо на сучасних брекет-системах вестибулярних (встановлюються на передню поверхню зубів), а також лінгвальних (кріпляться з внутрішньої сторони (мовної), водночас вестибулярні брекети можуть бути легуючими та самолегуючими, карамічними, сапфіровими та металевими).
Варто також звернути пильну увагу етапу після процедури зняття ябрекет-систем, метою якого є збереження та закріплення досягнутих результатів – так званий ретенційний період. На даному етапі за допомогою ретейнерів, які є особливими конструкціями, виконується утримування зубів у розташуванні, досягнутому раніше.
Важливо, що тривалість ретенційного періоду і тип апарату визначається індивідуально в кожному конкретному випадку безпосередньо вашим лікарем.
В стоматології COMPLEX DENT ми пропонуємо встановлення двох типів ретенційних апаратів: незнімні та знімні.
Ретейнер незнімний представлений у вигляді тонкої дуги, виготовленої з особливого дроту, що прикріплюється за допомогою композитного матеріалу до зубів з лінгвальної (внутрішньої) сторони, як правило, на відстань між іклами. Сам ретейнер має вигляд мініатюрної конструкції, що, у свою чергу, не створює для пацієнта жодного дискомфорту, не перешкоджає розмові та прийому їжі.
Знімні та незнімні ретейнери, часто, встановлюють відразу ж після зняття брекет-системи.
Дуже важливо, щоб уникнути прояву карієсу та можливих порушень конструкції самого ретенційного апарату проводити ретельний догляд, що включає гігієну ротової порожнини та чищення знімного апарату.

Ціни на ортодонтію

Консультація ортодонта( аналіз рентген знімків, попередня постановка діагнозу.) безкоштовно
Обширна консультація ортодонта (діагностика панорамного знімка, ТРГ, вимирання діагностичних моделей, складання плану лікування)7500 грн.
Металева брекет система (2 щелепи) 15000 грн.
Безлігатурна брекет-система Damon Q (2 щелепи) 120000 грн.
Індивідуалізована брекет-система Insignia (Америка)140000.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога