ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Бюгельні протези-1 | https://complex-dent.com.ua

Бюгельні протези

Бюгельні протези: що це таке та різновиди конструкцій

Людина від природи має 32 зуби, проте не всім їм судилося «дожити до старості». Часто люди середнього віку вже мають не повний зубний ряд. Вирішити таку проблему допоможуть бюгельні протези, що є знімними конструкціями, основу яких становить металева дуга. Вони застосовуються для відновлення зубів на нижній та верхній щелепі.

Як виглядають бюгельні зубні протези?

Назва апарату дозволяє отримати уявлення про його головну особливість: німецьке слово Bügel позначає дуга. Саме вона є несучою деталлю конструкції.

Бюгельні протези - 1 | https://complex-dent.com.ua

На відміну від більшої частини інших аналогічних пластмасових конструкцій, в основі знімних бюгельних протезів знаходиться металевий цільнолитий каркас, на який наноситься акриловий базис, а потім інтегруються штучні зуби.

Застосовуються такі сучасні протези при фрагментарної адентії, коли потрібно замінити кілька чи один зуб. Пристосування кріпиться за зуби за допомогою спеціальних замків. Якщо «рідних» зубів немає взагалі, то створення опори приживляються імпланти.

Бюгель – це інноваційніша альтернатива знімним нейлоновим або силіконовим еластичним або пластинковим протезам.

Бюгельні протези - 2 | https://complex-dent.com.ua

Основні різновиди конструкцій

У стоматології використовується кілька видів дугових систем, що відрізняються типом фіксації:

  1. Апарати на ацеталових кламерах. Кламмери – гачки з металу, які міцно облягають опорні зуби, запобігаючи випаданню, зміщенню виробу. Завдяки тому, що гачки та каркас відливаються разом, система виходить неймовірно міцною;
  2. Модель на замках. Замкові системи є високотехнологічними конструкціями, виробництво яких потребує величезного вміння. В результаті, виходить конструкція, що відрізняється міцністю, надійністю та тривалими термінами служби. Кламмери замінюються мікрозамками, що замикаються при встановленні. Через складність виробництва такі моделі мають досить високу вартість;
  3. Дугові моделі на телескопічних коронках. Особлива конструкція таких бюгелів забезпечує якісну фіксацію. Це безпомилкові коронки, що складаються з металевого ковпачка, одягненого на опорний зуб і другого елемента, розміщеного в бюгелі;
  4. Шинуючі апарати. Їх рекомендується поставити при оголеному зубному корінні, нездужання пародонту. Під час цього дугоподібний виріб, з відростками, ніби охоплює кожен зуб, досить міцно утримуючи ряд, що хитається. Ціна таких виробів по кишені не кожній людині, проте вони дозволяють вирішити проблему в тих випадках, коли інші варіанти не є можливими.

Все це знімні засоби протезування, які є широко затребуваними серед пацієнтів. На даний момент не існує незнімних протезів бюгельних , тому якщо вам потрібні пристосування, що саме не знімаються, то варто розглянути інші пропозиції.

Ціни на Бюгельні протези

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Бюгельний протез13000 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога