ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Дитяча стоматологія-1 | https://complex-dent.com.ua

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія - 1 | https://complex-dent.com.uaСтежити за здоров’ям зубів та красою посмішки дітей необхідно з дитинства. Для лікування та профілактики стоматологічних захворювань у ранньому віці дитячий лікар-стоматолог клініки Complex Dent у Києві проведе корисні процедури, які є абсолютно безболісними та проводяться у комфортних умовах для дітей.

Ми надаємо такі послуги у сфері дитячої стоматології:

Профілактика

Профілактика зубних захворювань у дитячому віці дозволяє зберегти здоров’я зубів та у дорослі роки.

Герметизація фісур

Профілактика зубних захворювань у дитячому віці дозволяє зберегти здоров’я зубів та у дорослі роки.

Герметизація фісур

Запобігає початковим формам карієсу завдяки «запечатуванню» за допомогою спеціальних герметиків на важкодоступних зубних поверхнях. Процедура найефективніше для малюків та молодших школярів.

Дитяча стоматологія - 2 | https://complex-dent.com.ua

Фторування

Фторування зміцнює емаль та тверді тканини зубної одиниці. Послуга проводиться за допомогою лаків, що містять фтор. Склад наноситься на поверхню емалі, протягом 15 хвилин активно вбирається структурами зубчика. Для найменших пацієнтів ця процедура допоможе зберегти молочні зубки до моменту зміни прикусу.

Дитяча стоматологія - 3 | https://complex-dent.com.ua

Сріблення

Обробляємо поверхню уражених тканин розчином нітрату срібла. Сріблення чинить бактерицидну дію, створює плівку, що знищує мікроорганізми. Також срібло призупиняє руйнування емалі.

Дитяча стоматологія - 4 | https://complex-dent.com.ua

Дитяча гігієна зубів та ротової порожнини

Процедура включає :чищення циркулярною щіткою та спеціальною пастою, а також навчання та підбір засобів для індивідуальної гігієни порожнини рота. Якщо дитина старше 10 років, застосовується професійне чищення Air-flow.

Озонування зуба:

Газоподібний озон впливає на уражені тканини, дезінфікує їх абсолютно безболісно. Емаль очищають від нальоту, наносять спеціальну речовину і надягають ковпачок, після чого приєдную апарат-озон до зуба. Процедура знищує до 999% бактерій.

Лікування молочних зубів

Вилікувати карієс маленьким дітям можна різними шляхами. Дитячий стоматолог поверхневий карієс усуває не інвазивним (без бормашини) способом за допомогою системи ICON, що зупиняє розвиток карієсу. Без наркозу процедура повністю комфортна і безболісна.

При лікуванні середнього та глибокого карієсу застосовується аплікаційна та інфільтраційна анестезія, сучасні пломбувальні матеріали: склоіономірні цементи хімічного затвердіння або фотополімерна пломба. Маленькі пацієнти люблять кольорові дитячі пломби і швидко погоджуються на цю процедуру.

Ортодонтія у дитячій стоматології

Комплекс процедур для вирішення проблем із неправильним прикусом. У молодшому віці для виправлення прикусу застосовують ортодонтичні пластинки, що знімаються, після 10 років — незнімні ортодонтичні системи. Існують способи вирівнювання зубів, непомітні для оточуючих, наприклад прозорі капи. Ордонтонт допоможе підібрати правильну тактику лікування для вашої дитини.

Комплексний підхід до лікування без болю дитячих зубчиків, регулярні огляди у стоматолога з раннього віку прищеплюють маленьким пацієнтам культуру догляду за ротовою порожниною та дозволяють зберегти здоров’я.

Консультація дитячим лікарем – безкоштовно. Дитяча швидка стоматологічна допомога у нашій стоматології проводиться позачергово.

Ціни на Дитячу стоматологію

Первинна консультація, огляд300 грн.
Герметизація фісур (1зуб)300 грн.
Фторування (1 зуб)150 грн.
Пломба зі склоіномірного цементу (тимчасовий зуб)850 грн.
Фотополімерна пломба (тимчасовий зуб, під ключ)950 грн.
Фотополімерна пломба (постійний зуб)від 900 до 1500 грн.
Лікування 1 кореневого каналу (молочний зуб)350 грн.
Професійне чищення зубів650 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога