ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування передніх зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування передніх зубів

Людина має бути впевнена в собі, щоб комфортно комунікувати з оточуючими. Чималу роль цьому грає стан посмішки. Дефекти передніх зубів є величезною проблемою естетичного фактору. Крім того, патологія даної локалізації може негативно позначатися на прикусі, порушувати акт жування та згубно впливати не лише на зовнішній вигляд, а й на здоров’я людини.

Саме тому лікування передніх зубів є важливою та актуальною проблемою сучасної стоматології. Своєчасне звернення до стоматолога дозволить швидко і за доступною вартістю вирішити проблему.

Які проблеми найчастіше можуть виникнути на передніх зубах?

Найбільш поширеними патологіями передніх зубів, з якими стикаються стоматологи, є:

  • Карієс. Ця проблема — одна з найактуальніших у наш час. Вживання в їжу великої кількості солодкого, відсутність коректної гігієни ротової порожнини через банальну нестачу часу призводять до утворення дірки на передніх зубах. Це не лише неестетично, а й може призвести до повної втрати зубної одиниці. Лікування карієсу на передньому зубі має бути своєчасним, щоб уникнути не бажаних ускладнень. Лікування карієсу між передніми зубами має бути здійснене так, щоб не було видно втручання. З цією метою використовують особливі матеріали (світлозатверджувальні полімери) та вініри , які повинні відповідати природному відтінку емалі пацієнта.
  • Скол зуба. Найбільш поширені причини сколу передніх зубів – вживання твердої їжі (горіхів, плодів з кісточками), травматичні ушкодження (деякі види спорту) та падіння (особливо серед пацієнтів молодшого віку). Такий косметичний дефект відразу впадає у вічі. А великий скол заважає їсти, що може порушувати акт жування. Особливо важлива ця проблема у дитячому віці. Для її усунення використовується естетична реставрація. Сучасні матеріали та технології дозволяють повністю відтворити природний зовнішній вигляд зуба. Колір, форму і навіть прозорість неможливо відрізнити від природних.
  • Некоректна форма. Неправильно сформований прикус та форма передніх зубів також є поширеною проблемою, з якою звертаються до стоматологів. Вважається, що виправляти прикус треба у молодому віці. Це дозволить уникнути деформації щелепи, порушення жування та ускладнень у вигляді патології органів шлунково-кишкового тракту. Виправлення неправильного прикусу можна усунути установкою брекет-систем або носінням спеціальних капп. Якщо ж вас не влаштовує форма зуба, то є два варіанти вирішення проблеми: вініри та нарощування передніх зубів. Перший варіант — вищий за вартістю, але швидший. Нарощування передніх зубів аналогічне реставрації. Єдина відмінність – лікар не відновлює стару форму зуба, а створює нову, привабливішу.

Незалежно від вашої проблеми, не затягуйте звернення до стоматолога. Чим раніше почнеться лікування, тим швидше, ефективніше і дешевше воно буде.

Лікування передніх зубів в Україні за вигідною ціною

Стоматологічна клініка Complex Dent запрошує мешканців Києва на прийом. Наші кваліфіковані стоматологи з багаторічним досвідом роботи чекають на вас у стінах нашої затишної клініки. У практиці нами використовуються виключно сучасні технології та матеріали, що дозволяють досягти найкращого терапевтичного ефекту..

Серед наших переваг варто відзначити такі:

  • індивідуальний та комплексний підхід до кожного пацієнта;
  • співробітництво зі страховими компаніями;
  • гарантія на проведені стоматологічних процедур та лікуванні;
  • доступна ціна послуг;
  • відсутність черг;
  • комфортне розташування (наша стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станції метро «Дарниця» та «Лівобережна», на лівому березі, на масиві Воскресенка, Дніпровський район).

Запишіться на прийом до клініки «Complex Dent» прямо зараз – переконайтеся, що лікування зубів може бути приємним!

Ціни на лікування передніх зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Реставрація сколу переднього зуба фотополімерним матеріалом2080 грн.
Відновлення сколу переднього зуба керамічним вініромвід 6500 до 20000 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога