ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Коронки на імплантах-1 | https://complex-dent.com.ua

Коронки на імплантах

Що таке коронки на імплант?

Коронки на імплант встановлюють на завершальному етапі імплантації зуба, під час якого встановлюється на імплантат каркас. Він служить зовнішньою оболонкою та заміщає видиму частину зуба. Коронки відрізняються за матеріалами та способами фіксації на штучному корені.

Види коронок

Сьогодні у стоматології використовуються різні види коронок. Відрізняються вони передусім матеріалами, у тому числі виготовляються. Від цього залежать і властивості, і зовнішній вигляд конструкції та її вартість. Коронка на імплант може бути:

  • металокерамічні;
  • цирконієвої;
  • металокомпозитний.

Коронки на імплантах - 1 | https://complex-dent.com.ua/Всі ці матеріали досить міцні і служать не один рік, але кожен із них має свої особливості. Металокерамічні коронки – це основа з металу, яка покрита керамікою. Як основа можуть використовуватися різні металеві сплави, у тому числі з дорогоцінних металів. Цей вид коронки користується популярністю завдяки довговічності та доступній ціні. Він витримує велике навантаження, служить 10-15 років і у разі сколу може бути відремонтовано.

При встановленні металокераміки важливо переконатися, що вибраний метал не викликає алергії. Порцеляна, нанесена на основу, може стиратися і сточуватися з роками, але верхній шар завжди можна оновити і відновити. Це обійдеться дешевше, ніж виготовлення та встановлення нового протезу.

Популярністю також користуються керамічні безметалові коронки. Вони повністю відлиті з порцеляни, тому крізь нього не проглядає металева основа. Завдяки цьому керамічні протези найчастіше використовуються для передніх зубів та формування гарної зони посмішки. Матеріал дозволяє підібрати ідеальний відтінок, який поєднуватиметься зі своїм кольором емалі.

Коронки на імплантах - 2 | https://complex-dent.com.ua/Цирконієва коронка поєднує найкращі властивості металевих та керамічних. Цей матеріал вважається найсучаснішим — використовуватися в стоматології він почав нещодавно. Проте вже доведено, що цирконієва конструкція може служити понад 20 років, не втрачаючи своєї міцності та естетичності. Матеріал гіпоалергенний, тому підходить усім. Він виглядає настільки природно, що відрізнити імплант від здорового зуба на вигляд неможливо.

Цирконієвий каркас не видно крізь кераміку. Цирконієва коронка досить міцна, щоб витримати міст. Мінусом цієї конструкції можна назвати високу вартість коронки на імплант, але стоматологічна клініка Комплекс Дент намагається скрасити цей недолік розумними цінами.

Металокомпозитні коронки теж мають металеву основу, а зверху наноситься полімер. Конструкція виходить легкою, в чому полягає її головна перевага. Завдяки легкості вона менше зношується та може служити роками. Особливо цінують металокомпозит за естетичні якості: коронка може бути будь-якого кольору та відтінку, вона дуже схожа на справжній зуб і має природний вигляд. Який із цих видів конструкцій вибрати? Визначити з вибором допоможе стоматолог та прайс-лист на послуги клініки.

Покази та протипоказання до встановлення імпланту

У стоматології доступні різні види протезування. Встановлення імпланту необхідне в таких випадках:

  • якщо відсутній один зуб;
  • якщо зуби відсутні повністю;
  • якщо немає останніх зубів у ряді;
  • при алергії на матеріал знімних протезів.

Коронки на імплантах - 3 | https://complex-dent.com.ua/За допомогою імплантації можна відновити відсутній зуб і зробити опору для протезування. Також і в разі адентії: якщо немає можливості носити протез, що знімається, встановлюють пару імплантів, а на них розміщують конструкцію. Якщо в ряді немає останніх зубів, то закріпити протез не вдасться, тому також необхідно встановити імпланти.

До складу знімних конструкцій найчастіше входять акрилати, куди буває алергія. Якщо з цієї причини не можна встановити протез, що знімається, стоматолог пропонує імплантацію і протез постійний. Який вид протезування буде ефективним, стоматолог вирішує після огляду пацієнта.

Хірургічна операція зі встановлення імпланту підходить не кожному. Вона протипоказана при хворобах крові, захворюваннях ЦНС, захворюваннях імунної системи та онкології, серцево-судинних хворобах. Ця операція не проводиться при цукровому діабеті першого типу та туберкульозі. Протипоказанням може стати і алергія на знеболювальні та їх компоненти.

Етапи імплантації

Імплантація проводиться у кілька етапів:

  • підготовка;
  • встановлення штифта та абатменту;
  • установка коронки.

На підготовчому етапі порожнину рота упорядковують – видаляють каріозне ураження, знімають запалення ясен, якщо такі процеси є, а також видаляють зубний камінь. Після лікування та чищення можна приступати до імплантації імплантації. Потім потрібен час на приживлення імпланта, а після цього можна переходити до вибору та встановлення коронки. До отримання постійної конструкції використовується тимчасова коронка на імплант. Зазвичай це конструкція із пластику, яка може прослужити до декількох тижнів.

Як фіксується коронка?

Імплант та коронка фіксуються на абатмент, який знаходиться між штифтом та самою коронкою. Її можна закріпити кількома способами:

  • гвинтовим;
  • цементним;
  • телескопічний.

Коронки на імплантах - 4 | https://complex-dent.com.ua/При гвинтовій верхівці коронки накручують на абатмент. Щоб капелюшок гвинта не було видно, наноситься пломбувальний матеріал. Такий вид установки добрий тим, що конструкцію можна регулювати. Цементний спосіб таких переваг не дає. Він передбачає постійну фіксацію конструкції на стоматологічний цемент.

Телескопічна конструкція складається із двох частин. Одна з них закріплюється на абатмент, а інша закріплюється зверху на сам протез. Це дозволяє періодично знімати коронку для чищення.

Ціна імплантації в Україні

Вартість процедури залежить від типу коронки та обсягу робіт. Визначитись із бюджетом допоможуть стоматологи клініки Complex Dent, яка знаходиться у Дніпровському районі Києва. Поруч метро Лівобережна, Дарниця, масив Воскресенка.

У нас працюють досвідчені стоматологи різних профілів, використовується найновіше обладнання та якісні матеріали. У клініці на вас чекає тепла атмосфера та комфортні умови. Записуйтесь на прийом до наших фахівців – і ваша усмішка сяятиме!