ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Трейнери для зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Трейнери для зубів

Трейнери для зубів – це щадний пристрій для вирівнювання зубного ряду у пацієнтів молодших вікових груп та допоміжна система корекції прикусу у старших пацієнтів. Є еластичною шиною з силікону. На вигляд пристрій нагадує капу. Подібні пристрої підходять для пацієнтів, які не хочуть встановлювати брекет-системи і бажають виправити прикус без дискомфорту.

Як працюють трейнери для зубів?

Силіконові трейнери використовуються переважно для корекції молочного та змінного прикусу, коли відбувається активне формування щелепи. Дана конструкція не дозволяє зубному ряду зміщуватися під впливом негативних факторів та шкідливих звичок. Носіння трейнера для вирівнювання зубів сприяє коректному формуванню та зростанню постійних зубів.

Своєчасне застосування трейнерів дозволить сформувати ідеальний прикус та запобігти установці брекет-систем у дорослому віці.

Які бувають трейнери для зубів?

Трейнери для вирівнювання зубів відрізняються залежно від віку пацієнта.

Для дітей віком від 6 до 8 років

До таких трейнерів відноситься модель Т4К (преортодонтичний трейнер). Цей пристрій підходить для корекції раннього змінного прикусу. Лікування порушення конфігурації зубного ряду в цій віковій групі проходить у два етапи за допомогою таких пристроїв:

 • Блакитного трейнера — гнучкої еластичної шини, яка виготовлена ​​з м’якого силікону. Продумана конструкція не завдає дитині дискомфорту і не тільки сприяє формуванню правильного прикусу, а й допомагає тримати мову посередині ротової порожнини. Тривалість терапії – 6-8 місяців.
 • Рожевого трейнера — тугішої шини, спрямованої на закріплення отриманого результату. Він виконує самі функції, як і ретенційна дуга після видалення брекет-системы. Тривалість терапії – 6-12 місяців.

Дітям молодшого віку підходять системи Trainer Infant. Купити ці трейнери можна в будь-якому магазині, навіть не спеціалізованому. Однак перед придбанням пристрою необхідно порадитися зі стоматологом, оскільки маленькому пацієнту може не підійти цей тип лікування.

Для дітей віком від 12 років

Преортодонтичний трейнер Т4А дозволяє скоригувати прикус, що вже сформувався, і виправити незначні дефекти. Показання для використання гнучкого трейнера Т4А:

 • для корекції стану передніх зубів без встановлення брекет-систем;
 • замість ретенційної дуги після видалення брекетів для закріплення отриманого результату;
 • в якості допоміжного пристрою при установці незнімних дротяних брекет-систем;
 • для позбавлення дитини від шкідливих звичок (неправильного ковтання, дихання ротом, розташування язика між зубами).

Також конструкція не потребує індивідуального виготовлення.

Для дорослих

Сучасна ортодонтія пропонує трейнери для зубів дорослим. Такі системи (Т4В) використовуються для прискорення лікування з використанням брекет-систем. Шина одягається на ніч, дозволяє виробити коректне розташування язика в ротовій порожнині, зміцнити м’язовий апарат даної зони та позбутися бруксизму.

Тривалість лікування – 6-12 місяців. Розмір трейнера Т4В універсальний.

Як довго можна носити трейнери для зубів?

Тривалість носіння трейнера залежить від патології та індивідуальних особливостей пацієнта. У середньому лікування за допомогою цього пристрою зазвичай не перевищує 12 місяців. Однак спочатку краще проконсультуватися з ортодонтом. Тільки він зможе визначити доцільність застосування трейнера у кожному конкретному випадку, допоможе підібрати тип шини та тривалість носіння.

Як доглядати трейнерів для зубів?

Догляд за трейнером починається з правильного використання. Для догляду необхідно:

 • ретельно почистити зуби;
 • вимити пристрій за допомогою спеціального засобу;
 • вдягнути пристрій так, щоб мова торкалася спеціального маркера на поверхні трейнера;
 • стиснути (без особливих зусиль) трейнер зубами.

Треба враховувати, що при носінні пристрою дихання можливе лише через ніс. Щоб зберігати трейнер у чистоті та попередити розвиток ускладнень від використання шини, слід:

 • очистити конструкцію з використанням спеціальних щітки та пасти 2 рази на день;
 • зберігати тільки у призначеному для цього пластиковому контейнері;
 • після кожного носіння промивати шину проточною водою кімнатної температури (застосування гарячої або надмірно холодної води може пошкодити конструкцію);
 • при носінні шини протипоказано вживати їжу або активно розмовляти.

Оскільки трейнери зазвичай вибирають для маленьких пацієнтів, догляд за пристроєм часто лягає на батьків.

Як купити трейнери для вирівнювання зубів в Україні за доступною ціною?

Придбати трейнери для зубів у Києві можна у стоматологічній клініці Комплекс Дент. Ми пропонуємо лише якісні конструкції від перевірених виробників. Наші висококваліфіковані ортодонти підберуть найоптимальніший варіант, який не тільки допоможе ефективно виправити прикус, але й буде доступним за вартістю.

Наші переваги:

 • кваліфікований та досвідчений персонал — у нашому колективі лише справжні професіонали зі стажем роботи у стоматології понад 30 років;
 • затишок та комфорт — сучасна клініка, приємна атмосфера та ввічливий персонал зроблять прийом у стоматолога необтяжливим;
 • відсутність черг — наша система запису повністю виключає можливість черг та накладок;
 • доступна вартість — лояльна цінова політика робить якісні стоматологічні послуги доступними для кожного клієнта.

Стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна, на лівому березі (масив Воскресенка, Дніпровський район). Запишіться на прийом до Complex Dent прямо зараз — допоможіть дитині зберегти красу та здоров’я.

Ціни на трейнери для зубів

Консультація ортодонта( аналіз рентген знімків, попередня постановка діагнозу.) безкоштовно
Ортодонтичний трейнер (апарат функціонального лікування)3200 грн.
Ортодонтичний трейнер Myobrace3500 грн.
Ортодонтичний трейнер Oral Screen3500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога