ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
3D діагностика зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

3D діагностика зубів

Комп’ютерна томографія 3D – це сучасний спосіб діагностики захворювань ротової порожнини. КТ дозволяє обстежити приховану частину зуба, коріння та канали, кісткові тканини щелепи. Результати досліджень використовуються у лікуванні ясен, підготовці до встановлення імплантів, плануванні хірургічних операцій. Це ефективний та точний метод діагностики, незамінний у стоматології.

Що можна знайти за допомогою 3D діагностики?

3D діагностика зубів показує стан щелепи у тривимірному зображенні. На знімку лікар бачить пошаровий зріз і може розглянути м’які і кісткові тканини.

За допомогою томографії можна вирішити такі завдання:

 • виявити прихований карієс;
 • знайти зуби, що не прорізаються;
 • виявити кісти;
 • побачити запальні процеси;
 • виявити патології щелеп та зубів;
 • проконтролювати стан пломб та імплантів;
 • вибрати імпланти.

3d діагностика зубів - 1 | https://complex-dent.com.ua/ok3Д діагностика зубів дає можливість повністю вивчити стан кожного окремого зуба, всього зубного ряду, щелепи та СНЩС. Отримавши повну інформацію, стоматолог може скласти ефективний курс лікування. КТ використовується у різних напрямках стоматології. У терапевтичному дозволяє ознайомитися зі станом каналів та коренів, у пародонтології – вивчити стан навколозубних тканин та пародонтальних кишень. В ортодонтії КТ допомагає виявити зуби, що не повністю прорізаються, і отримати інформацію для корекції зубного ряду. В імплантології – це спосіб вивчити особливості кісткових тканин у місцях встановлення імплантів.

Переваги КТ діагностики зубів

Стоматологічна клініка Комплекс Дент використовує нове обладнання, яке зводить до мінімуму всі ризики під час діагностики.

 • проводиться без спеціальної підготовки;
 • дослідження займає трохи більше 30 секунд;
 • мінімальне променеве навантаження;
 • висока точність результатів;
 • доступна вартість обстеження.

Сучасний томограф дозволяє знизити променеве навантаження у 5-6 разів у порівнянні зі спіральною томографією. Для сканування пацієнту не потрібно лягати на стіл, обстеження відбувається стоячи або сидячи. Сеанс займає 20-30 секунд, цього часу достатньо створення якісних знімків, які потім вивчає стоматолог. Зображення виходить високоякісним, що розширює діагностичні можливості.

Як роблять КТ зубів?

3d діагностика зубів - 2 | https://complex-dent.com.ua/okКомп’ютерна томографія ротової порожнини – нескладний процес, який не вимагає від пацієнта спеціальної підготовки. На шию та груди пацієнта віщають спеціальний свинцевий фартух, що захищає від опромінення. За допомогою підборіддя та скроневих опор фіксується голова пацієнта, руки можна покласти на поручні. Для зубів є спеціальний контактний сегмент. Площинний сенсор обертається довкола голови за 15-25 секунд. Цього часу вистачає, щоб зробити до двох сотень знімків у різних проекціях. Потім вони складаються у загальну картину і дають стоматологу вичерпну інформацію про стан зубів та ясен.

Протипоказання до КТ щелепи

Комп’ютерна томографія має мінімум протипоказань. Основні обмеження пов’язані з вагітністю та годуванням груддю. У перші три місяці вагітності, а також у період лактації, не рекомендується проводити дослідження шляхом КТ. Томографію не роблять дітям віком до 5 років. Протипоказанням можуть стати тяжкі психічні захворювання. При проведенні процедури рентгенологи рекомендують прибрати із зони дослідження металеві предмети, оскільки їхня присутність може позначитися на результатах.

Де зробити КТ зубів у Києві?

Якісне обстеження на сучасному обладнанні пропонує пройти клініка Complex Dent у Києві. Пацієнти з усієї України приїжджають до нас на діагностику та лікування зубів. Їх приваблює не лише доступна ціна послуг, а й нове обладнання, професійні лікарі, які дають гарантію на свої роботи та безкоштовний профогляд. Вартість основних процедур можна дізнатись у відповідному розділі сайту або по телефону.

Клініка знаходиться в Дніпровському районі столиці, неподалік метро Дарниця та Лівобережна, масиву Воскресенка. Вибирайте досвідчених стоматологів та повірене обладнання для діагностики зубів!