ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування карієсу молочних зубів у дітей-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування карієсу молочних зубів у дітей

Багато батьків вважають, що лікування карієсу молочних зубів у дітей – непотрібне заняття. Вони незабаром все одно зміняться постійними, і проблема піде сама по собі. Ця думка помилкова і може згубно позначитися не лише на зовнішньому вигляді зубів малюка, а й на його здоров’ї.

Карієс призводить до розвитку пульпіту та періодонтиту. Це болючі стани, які можуть значно погіршити якість життя пацієнта. Надалі процес може ускладнитися повним руйнуванням зуба. Втрата зубної одиниці в такому віці загрожує змінами в будові зубощелепного апарату та прикусу. У дитини порушиться мова, будуть проблеми з жуванням та диханням.

Щоб уникнути лікування ускладненого карієсу молочних зубів, зберегти красу та здоров’я дитини, необхідно своєчасно звернутися до фахівця.

Причини виникнення

Найчастіше запускають цей патологічний процес відсутність правильного догляду за порожниною рота та порушення раціону харчування малюка. Лікування карієсу молочних зубів у дітей

Лікування карієсу молочних зубів у дітей - 1 | https://complex-dent.com.ua

Молочні зуби відрізняються більш пористою структурою. Це призводить до швидкого руйнування зубної емалі та проникнення патологічних мікроорганізмів у товщу зуба. Навіть найменші залишки їжі можуть призвести до проблем. Тому батьки повинні стежити, щоб дитина чистила зуби 2 рази на день. Бажано придбати спеціальну щітку та пасту для малюка, які будуть обережно, але результативно очищати порожнину рота. Пильну увагу необхідно звернути на особливості меню малюка. Велика кількість солодощів, молочних продуктів, кислого також сприяє руйнуванню зубної емалі. Існує таке поняття як пляшковий карієс. Це захворювання, яке зустрічається у пацієнтів віком від 1 до 3 років і пов’язане із годуванням через пляшечку. У групі ризику також діти, у раціоні яких переважає лактоза та солодке дитяче харчування.

Техніки лікування карієсу молочних зубів у дітей раннього віку

Перше, на що варто звернути увагу – це зміна раціону харчування та внесення коректив особливо особистої гігієни. Особливо це важливо при лікуванні карієсу пляшок молочних зубів.

Лікування карієсу молочних зубів у дітей - 2 | https://complex-dent.com.ua Лікування карієсу молочних зубів у дітей - 3 | https://complex-dent.com.ua

 

В основному стоматологи віддають перевагу неінвазивним методикам терапії, які проводяться без наркозу та без бормашини. Такі техніки дозволяють провести результативне та неінвазивне лікування карієсу у малюків, при цьому зберігши їхній психічний стан. До них відносять:

  • Метод сріблення — нанесення на поверхню емалі спеціальних розчинів, у складі яких є фтористе срібло. Воно має бактерицидну дію, запобігає утворенню патологічного нальоту на поверхні зуба та його руйнування.
  • Фторування – нанесення на зуб паст, що містять фтор та кальцій. Вони зміцнюють зубну емаль, запобігаючи каріозним руйнуванням.
  • Герметизація фісур – закриття дефектів та нерівностей за допомогою спеціальних пломбувальних матеріалів. Закриття каріозних дірок попереджає попадання патогенних мікробів та прогресування патології.

Лікування карієсу передніх молочних зубів особливо важливе, оскільки ці зуби найбільш беруть активну участь в акті жування. Каріозний процес може викликати неприємні, болючі відчуття, через що малюк стане відмовлятися від їжі. Нестача корисних речовин у свою чергу може негативно вплинути на розвиток і здоров’я маленького пацієнта. Лікування ускладненого процесу, коли залучені пульпа, періодонт, гнійнички та яскраво виражений больовий синдром, вимагають інвазивних методик впливу. У такому разі процедура може проводитись під наркозом, особливо у дітей.

Лікування карієсу молочних зубів у дітей в Україні за доступною ціною

Спеціалісти стоматологічної клініки Complex Dent пропонують свої послуги маленьким пацієнтам Києва. Наші стоматологи – це не лише висококваліфіковані спеціалісти. Вони знають, як підібрати підхід до малюків і перетворити відвідування стоматологічного кабінету на приємну та захоплюючу гру. У повному порядку будуть не лише зуби дитини, а й нерви батьків. Ми відрізняємося від своїх конкурентів не лише унікальним підходом до терапії патології зубощелепного апарату, а й доступною вартістю. Стоматологічна клініка на лівому березі на Воскресенці (у Дніпровському районі), поряд метро Дарниця, Чернігівська, Лівобережна. Запишіться на прийом у Complex Dent прямо зараз – подаруйте своєму малюкові щасливе дитинство без зубного болю.

Ціни на лікування карієсу молочних зубів у дітей

Первинна консультація дитячого стоматолога, огляд300 грн.
Пломба зі склоіномірного цементу (молочний зуб, під ключ)850 грн.
Фотополімерна пломба (молочний зуб, під ключ)950 грн.
Кольорова фотополімерна пломба (під ключ)950 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога