ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Сріблення зубів у дітей-1 | https://complex-dent.com.ua

Сріблення зубів у дітей

Лікування зубів у дітей – трудомісткий процес. Часто діти не люблять і бояться стоматологів, а зовсім маленькі пацієнти просто не в змозі довго всидіти у кріслі. Тим не менш, молочні зуби необхідно вчасно та коректно лікувати, щоб запобігти їх руйнуванню. Такі проблеми призвели до розробки альтернативних методик терапії патології молочних зубних одиниць у маленьких пацієнтів. Одним із таких варіантів є сріблення зубів у дітей.

У яких випадках підійде срібло зубів у дітей?Срібло зубів у дітей - 1 | https://complex-dent.com.ua

Сріблення молочних зубів – це стоматологічна процедура, коли на патологічний зуб наноситься препарат, що містить концентрований нітрат срібла. Останній має антисептичні та захисні властивості. Процедура застосовується у пацієнтів з початковою та середньою стадією карієсу за неможливості проведення інших маніпуляцій.

Послуга сріблення вважається спірною, і низка стоматологів нині намагаються відмовитися від неї. Давайте докладніше розберемося, чому так відбувається.

Сріблення буде відрізнятися ефективністю виключно на початкових стадіях карієсу, коли патологічна мікрофлора ще не проникла в товщу зуба. Нітрат срібла дозволяє закрити дефект зубної емалі і на якийсь час зупинити захворювання. При глибших процесах, коли є каріозна порожнина, сріблення молочних зубів є недоцільним.

Процедура офіційно не є методикою лікування, а є лише способом призупинити патологічний процес на деякий час. Її особливості полягають у тому, що вона займає не більше 5 хвилин і не викликає болючих відчуттів. Саме тому зупинитися на даному варіанті варто у випадках, коли дитина не в змозі витримати тривалішу процедуру і не дозволяє провести адекватне знеболювання.

Наскільки ефективним є сріблення зубів у дітей?

Процедура вважається малоефективною методикою в наш час з низки причин:

  • існують ефективніші методики ремінералізації молочних зубів, наприклад, фторування емалі дозволяє досягти кращих результатів за меншу кількість процедур;
  • викликає потемніння зубної емалі – це призводить до яскраво вираженого косметичного дефекту, що може негативно позначитися на психологічному стані дитини, викликати негативне ставлення до стоматологічного лікування в майбутньому та погано позначитися на соціалізації;
  • є ризик погіршити стан за наявності більш глибокого дефекту – посріблення зуба навіть з невеликою каріозною порожниною може спровокувати швидке прогресування патології та спричинити ускладнення.

Також у ряду дітей трапляється алергічна реакція на компоненти препаратів, що використовуються для сріблення молочних зубів.

Особливості проведення сріблення

Ця процедура може проводитися лише на молочних зубах. Тривалість залежить від кількості зубних одиниць із патологічним процесом і коливається від 5 хвилин до півгодини.

Спочатку оглядається ротова порожнина дитини. Після цього проводиться ретельне очищення від нальоту та зубного каменю. За допомогою установки для срібла зубів наноситься спеціальний препарат, що містить нітрат срібла. Він вступає в хімічну реакцію та закриває дентинні канальці, не даючи бактеріям проникнути всередину.

Після сріблення зуби темніють. Саме тому застосовувати цю методику для пацієнтів із постійними зубами категорично заборонено. Нітрат срібла утворює на поверхні зубної емалі захисну плівку. Згодом вона вимиватиметься і руйнуватиметься. У зв’язку з цим процедуру необхідно повторювати не рідше одного разу на півроку.

Послуги сріблення в Україні за вигідною ціною

Дитячі лікарі стоматологічної клініки Комплекс Дент надають послуги сріблення молочних зубів. Наші досвідчені фахівці підберуть найбільш вдалий варіант лікування карієсу саме для вашої дитини. Ми пропонуємо широкий спектр стоматологічних послуг. Нашими незаперечними перевагами є:

  • використання сучасного якісного обладнання;професійний штат лікарів із досвідом понад 30 років;
  • надання невідкладної стоматологічної допомоги;
  • досвід роботи з маленькими пацієнтами;
  • можливість проведення лікування під місцевою анестезією;
  • затишна та комфортна клініка;
  • привітна атмосфера;можливість записатися на будь-який зручний час телефоном або через сайт;
  • доступна вартість послуг, постійні акції та знижки.

Крім того, до нас зручно діставатися. Наша стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна, на лівому березі (Дніпровський район, масив Воскресенка). Запишіться на прийом у Complex Dent прямо зараз – довірте дитину справжнім професіоналам.

Ціни на сріблення зубів у дітей

Первинна консультація дитячого стоматолога, оглядбезкоштовно
Сріблення 1 зуба150 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога