ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Містоподібні протези-1 | https://complex-dent.com.ua

Містоподібні протези

Установка мостоподібних протезів — це простий метод відновлення зубного ряду за значних руйнувань та відсутності зубів. Метод передбачає встановлення спеціальних конструкцій на опорні зубні одиниці, імпланти чи кукси зуба. Особливості та тип протезів стоматолог підбирає індивідуально.

Які бувають мостоподібні протези?

Як правило, міст використовується для заміщення кількох жувальних зубів, що йдуть один за одним. Він може встановлюватись на сусідні здорові зубні одиниці чи імплантати. Мостоподібні протези відрізняються за конструкцією, матеріалом і способом виготовлення. Вони можуть бути:

  • керамічними;
  • металокерамічними;
  • адгезивними.

Керамічні мостоподібні коронки мають максимально природний вигляд, тому ідеально підходять для відновлення зони посмішки. Вони здатні прослужити 5-10 років, але поводитися з ними потрібно обережно. Не можна кусати тверду їжу, інакше з’являться сколи та тріщини. Встановити конструкцію можна без видалення нервів, що є безперечною перевагою. Ціна такої системи є досить високою в порівнянні з іншими варіантами.

Металокерамічний міст — більш бюджетне рішення, яке використовується в різних зонах. Основу складає метал, покритий зверху керамікою. Через це відтінок виходить трохи затемненим у порівнянні з чистою керамікою, але виглядає естетично.

Містоподібні протези - 1 | https://complex-dent.com.uaЦе міцна конструкція, яку складно пошкодити, вона міцніша за звичайні зуби і не піддається стирання. Прослужити може 5-10 років, відрізняється демократичною ціною. Вважається оптимальним рішенням для більшості випадків протезування, незважаючи на необхідність обточувати емаль та дентин.

У сучасній стоматології застосовуються цирконієві мости – зручні та довговічні конструкції. Дентин та емаль також доводиться обточувати, але в набагато меншому обсязі.

Адгезивні мости використовуються як тимчасовий захід перед встановленням імплантів. Вони підходять для проміжків трохи більше двох зубів. Ці конструкції виготовляє безпосередньо лікар без участі лабораторії. Для створення такого протеза задіюється скловолоконна стрічка, яка приклеюється до зубів без попереднього спилювання. Потім наносяться шари полімерного матеріалу, що твердне під впливом світла і утворює конструкцію.

Мостоподібні протези можуть бути знімними та незнімними. Знімні вимагають періодичного зняття, чищення. До них належать бюгельні та пластинкові протези, які можуть бути повними або частковими. Найчастіше конструкції стають тимчасовим рішенням перед встановленням імплантів.

Мости незнімні мають цілу низку переваг. Вони більш естетично виглядають, зручні у догляді та довше служать – від 5 до 15 років. При цьому достатньо проходити регулярний огляд стоматолога без заміни елементів конструкції. Незнімні протези тримаються на спеціальному розчині, тому немає ризику випадкового випадання.

Як ставлять мостоподібні протези?

Містоподібні протези - 2 | https://complex-dent.com.uaПротезування зубів відбувається у три етапи: клінічний, виготовлення конструкції у лабораторії, установка. На першому етапі проводять огляд при необхідності лікування, а також препарування тканин. Зуби заточуються під установку протезів.

Потім здійснюється сканування ротової порожнини, за результатами якого в лабораторії створюється зліпок. Він також може виготовлятися по відбитку, але це менш точний метод та проводити його більш дискомфортно для пацієнта. Виготовлення, фарбування та полірування протезів робляться в лабораторії.

Містоподібні протези - 3 | https://complex-dent.com.uaПотім відбуваються приміряння та встановлення конструкції. Вона кріпиться на здорові сусідні зуби, зубні кукси чи імпланти. Установку на імпланти стоматологи вважають найнадійнішим способом. Термін служби системи залежить не тільки від матеріалу, але також від дотримання правил гігієни ротової порожнини. Протези вимагають того ж догляду, як і зуби: їх потрібно регулярно чистити, видаляти наліт, проходити огляд у стоматолога. У такому разі міст може прослужити 10-15 років і навіть довше.

Протези краще встановлювати через 2-6 місяців після видалення зуба. За цей час кісткова тканина відновлює висоту. Через півроку після видалення тканини починають просідати і розсмоктуватись, а це ускладнює роботу стоматолога.

Стоматологічна клініка Комплекс Дент: переваги відвідування

У клініці Complex Dent у Києві виготовляють різні види протезів, використовуючи сучасні матеріали та обладнання. В Україні з низки клінік нас виділяють:

  • хороші фахівці;
  • широкий спектр послуг;
  • гарантія на роботу;
  • доступна ціна;
  • бездоганний сервіс.

Наші стоматологи гарантують якість роботи та завжди готові прийняти пацієнтів на огляд. Вартість послуг обговорюється індивідуально та залежить від типу робіт та їх складності. Із загальними цінами на основні процедури можна ознайомитись у відповідному розділі сайту. Ми пропонуємо безкоштовний щорічний профогляд і гарантуємо встановлення зубних протезів від 6 до 24 місяців.

Стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна, неподалік Дніпровського району та масиву Воскресенка. До нас зручно добиратись і з правого берега, і з передмістя. Вибирайте зручний час та записуйтесь на прийом онлайн або по телефону.