ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування гінгівіту-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування гінгівіту

Гінгівіт – небезпечніше, ніж просто запалення ясен!

Гінгівіт прийнято вважати найбільш ранньою та легкою стадією захворювання ясен. При цьому дуже важливо вчасно визначити ознаки хвороби. Це надасть можливість забезпечити максимальну ефективність лікування та уникнути переходу захворювання на більш важку форму, яка у найзапущеніших випадках може призводити до втрати зубів.

Професійно та з гарантією результату лікування гінгівіту здійснює стоматологічна клініка Комплекс Дент. Досвідчені лікарі з використанням найсучасніших методик виберуть найбільш ефективну програму лікування, яка допоможе повернути та зберегти здоров’я ротової порожнини пацієнта.

Які симптоми гінгівіту і як відбувається лікування залежно від форми захворювання?

Симптоматика гінгівіту змінюється в залежності від стадії захворювання. У більшості випадків хвороба починається з таких проявів: ЛЛікування гінгівіту - 1 | https://complex-dent.com.ua

  • Набряки, почервоніння, а також пухкість ясен.
  • Висока чутливість ясен.
  • Поява кровоточивості в процесі простого чищення зубів та щоденного прийому їжі.
  • Больові відчуття в процесі жування, а також дотик до ясен.
  • Неприємний запах, що постійно йде з рота.

У разі розвитку гінгівіту та зневаги до лікування існує ризик оголення шийок зубів. Відповідно це стає причиною підвищення чутливості зубів. У результаті стає складно приймати гарячі чи холодні напої, і навіть тверду їжу.Лікування гінгівіту - 2 | https://complex-dent.com.ua

Крім загальних зазначених вище симптомів можуть спостерігатися і більш специфічні прояви, характерні для конкретних видів гінгівіту:

  1. Катаральний гінгівіт. Найбільш легкий у лікуванні та найменш небезпечний вид захворювання. Характерними ознаками виступають почервоніння ясен, свербіж та кровоточивість, а також незначна болючість. Найчастіше є початковим етапом перед поширенням складніших і найнебезпечніших форм захворювання. Для усунення проблеми в більшості випадків достатньо виконати професійне чищення зубів, зняти зубний камінь і усунути бактерії.
  2. Виразковий гінгівіт. До зазначених вище симптомів додається надмірна сверблячка ясенних сосочків, з’являється печіння, запалюються лімфовузли, підвищується загальна температура тіла, виникає рясне відділення слини. В даному випадку крім лікування карієсу та професійного чищення ротової порожнини лікар для забезпечення необхідного ефекту може призначити курс прийому антибіотиків.
  3. Гіпертрофічний гінгівіт. Вищерозглянуті симптоми значно посилюються. Кровоточивість стає постійною. Чутливість емалі значно збільшується. Десна набувають багряно-синюшного відтінку. Оголюються шийки зубів, а іноді й коріння. У разі лікарі стоматології Complex Dent усувають проблему хірургічним шляхом. Гінгівопластика дозволяє позбутися ясенних кишень. Додатково відбувається нарощування витонченої ясен.
  4. Атрофічний гінгівіт. Є найбільш занедбаною стадією захворювання. За симптоматикою дуже нагадує гіпертрофічний гінгівіт. Існує досить високий ризик утрати здорових зубів. Першим етапом лікування є комплексна санація (чистка, видалення зубного каменю та бактерій тощо) ротової порожнини та призначення курсу антибіотиків. Після цього проводиться операція, спрямована на відновлення тканин ясен. Десквамативний гінгівіт. Одна з найскладніших у лікуванні форм захворювання. Характерними ознаками є поява яскраво червоних плям на яснах, злущування верхнього шару епітелію, формування бульбашок та виразок на яснах.

В даному випадку дуже важливо вчасно підібрати відповідні антибіотики та пройти курс медикаментозного лікування. У будь-якому випадку кожен випадок індивідуальний, тому на підставі ретельної діагностики наші лікарі підбирають найефективніші способи лікування, які дозволяють у мінімальні терміни та максимально безболісно позбутися існуючої проблеми!

Чому виникає гінгівіт?

Основні причини Головною причиною виникнення гінгівіту є незадовільна гігієна ротової порожнини. Крім цього, серед факультативних причин виділяють куріння, погане ортодонтичне лікування, нестачу вітаміну С, ослаблений імунітет, проблеми з обміном речовин, а також системні патології та різні загальні захворювання організму.

Як попередити виникнення та розвиток гінгівіту?

Найкращим і найбільш ефективним способом є суворе дотримання гігієни ротової порожнини. Крім цього важливо своєчасно (не менше 2 разів на рік) виконувати професійне чищення та лікування зубів, а також при необхідності міняти старі пломби та протези.

Довірте лікування гінгівіту професіоналам!

Величезний досвід найкращих лікарів в Україні, доступна вартість, інноваційні методики діагностики та терапії та націленість на результат є важливими перевагами нашої стоматологічної клініки. Гранично відкриті по відношенню до пацієнтів і ведемо прозору політику у вирішенні будь-яких питань. Ви можете бути впевнені, що заявлена ​​ціна несподівано не збільшиться у процесі лікування!

Серед додаткових переваг стоматології COMPLEX DENT варто виділити зручне розташування. Стоматологічна клініка знаходиться у Києві неподалік станції метро Дарниця та Лівобережна у Дніпровському районі на масиві Воскресенка.

Своєчасне звернення – запорука успішного лікування!

При перших ознаках гінгівіту терміново запишіться на безкоштовний прийом до досвідчених стоматологів клініки Комплекс Дент. Виконаємо ретельну діагностику, запропонуємо найбільш підходящу програму лікування та забезпечимо бездоганне здоров’я ротової порожнини кожного пацієнта!

Ціни на лікування гінгівіту

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Професійне чищення зубів (2 щелепи)1500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога