ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Протезування на імплантах-1 | https://complex-dent.com.ua

Протезування на імплантах

Все про імпланти зубів. Протезування на імплантах

На сьогоднішній день протезування на імплантатах заслуговано вважається найбільш надійним способом відновлення зубів, навіть незважаючи на те, скільки коштує поставити імплант зуба в Україні. За рахунок високої якості та здатності до остеоінтеграції сучасні імплантати мають довічний термін служби. Коректно вживлений штучний корінь, що успішно прижився, повністю імітує здоровий зуб, що мотивує все більшу кількість пацієнтів поставити зубні імплантанти.

Плюси і мінуси

Ключовими перевагами даної методики вставити зуби виступають:

 • Відсутність необхідності обточування повністю здорових розташованих поруч зубів.
 • Формування оптимального навантаження на щелепу, що запобігає її атрофії.
 • Приведення до норми функції жування.
 • Надійна та міцна фіксація протезів у ротовій порожнині.

Мінусами протезування є наявність протипоказань, ймовірність ускладнень після операції, тривалість протезування. Плюс до всього часто вартість зубних імплантів «кусається». Хоча останнім часом ціна на імпланти в Україні стає дедалі доступнішою, що сприяє популяризації цього методу протезування.

Види протезування за допомогою штучного кореня

Виділяють:

 • встановлення протезів з можливістю зняття;
 • використання протезів, що не знімаються;
 • умовно знімне протезування.

Як ставитимуться нові зуби, вибирає лікар залежно від особливостей існуючої проблеми, враховуючи побажання конкретної людини та відповідну вартість імпланта зуба.

Коли використовується знімне протезування?

Протезування на імплантах - 1 | https://complex-dent.com.ua
Використання цієї методики відбувається, коли пацієнт повністю позбавлений зубів, що з віком зустрічається все частіше і частіше. Щелепа на імплантах забезпечує кращу фіксацію, якщо порівнювати із звичайними знімними ортопедичними конструкціями. В даному випадку протези чудово справляються навіть із високими навантаженнями. Плюс до всього вони не сильно тиснуть на ясна, виключаючи дискомфорт у процесі їжі або під час розмови

Балка у протезуванні – що це таке?

Відмінне рішення, якщо потрібно відновити два і більше втрачені зуби поспіль або весь верхній або нижній зубний ряд. Важливо підкреслити, що балочна система ефективно фіксує протези на імплантах та рівномірно розподіляє навантаження під час жування.

У яких випадках застосовуються незнімні протези на імплантатах?

Ця методика застосовується, якщо в людини невелика проблема. У разі втрати одного зуба імплантація дозволить уникнути препарування зубів, які розташовані по сусідству. Якщо немає двох і більше зубів, провадиться встановлення мостоподібних протезів. Щоб їх зафіксувати, потрібно використовувати зубні вставні імплантанти в більшій кількості.

Стадії незнімного протезування

 1. Імплантація.
 2. Через 3-6 місяців встановлення формувача ясен.
 3. Виробництво зліпків, за допомогою яких у зуботехнічній лабораторії формуються вже готові протези.
 4. Лікар проводить примірку протеза і при необхідності його корекцію. Установка коронки чи ортопедичної конструкції на цемент.

Технологія ALLON4 або повне протезування зубів на імплантах

Протезування на імплантах - 2 | https://complex-dent.com.uaВ даному випадку протезування проводиться на чотирьох штучних коренях. Два імплантати встановлюються в область різців та ще 2 у зоні п’ятірок. Там ставиться незнімна ортопедична конструкція, що складається з дванадцяти коронок. Перевагою цього методу є відсутність необхідності нарощування кісткової тканини. Встановлення часових мостів займає близько 7 днів. У свою чергу, постійна ортопедична конструкція встановлюється після повного приживлення імплантів приблизно через 3-6 місяців.

Чим закінчується протезування і як їх доглядати?

Протезування на імплантах - 3 | https://complex-dent.com.uaПротез необхідно щодня чистити пастою та щіткою. Обов’язково додатково слід використовувати зубну нитку, а також спеціальні йоржики. У процесі догляду за протезом, який не знімається, дуже важливо особливо ретельно очищати місця змикання моста з натуральними зубами, яснами, а також м’якими тканинами.

Від чого залежить якість та вартість імплантів?

Завданням кожного протезування є відновлення функціональності та привабливості зубних рядів. Оцінити якість роботи існує можливість як мінімум через рік після завершення імплантації штучного коріння. За відсутності проблем можна судити про високу якість та коректність виконаної роботи.

Стоматологія – імпланти, ціна, сервіс

Ціна на імплант зуба залежить насамперед від виробника штучного кореня. Багато стоматологічних клінік з імплантації зубів, включаючи “Комплекс Дент”, працюють з виробами B&B Dental (Італія), Alpha Bio (Ізраїль), BioHorizons (Америка), а також лідери ринку Straumann (Швейцарія). Можете бути впевнені, що, замовляючи у нас протезування на імплантах, ціна гарантовано порадує своєю доступністю. Хочете поставити імплант, ціна цікавить, потрібно записатися на консультацію до лікаря — для вирішення цих та багатьох інших питань просто телефонуйте за номерами, вказаними на сайті!

Ціни на протезування на імплантах

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Формувач ясен2000 грн.
Абатмент (стандартний, індивідуальний, індивідуальний-цирконієвий)2800 грн; 280$; 360$
Коронка на імплантот 4000 до 8500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога