Про Нас

Про клініку Complex Dent

Ми гарантуємо якість лікування та безпеку, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, що цікавлять, розроблять план обстеження та лікування.

В стоматології COMPLEX DENT Вас чекає відмінний сервіс та доброзичливий, кваліфікований персонал, здатний перетворити Ваше відвідування стоматолога на корисне та комфортне проведення часу.

Також у нас ви можете отримати швидку стоматологічну допомогу. Протягом години після дзвінка, наші лікарі зроблять все необхідне, щоб допомогти вам!

О клинике Complex Dent - 1 | https://complex-dent.com.ua/

Графік роботи

 • Понеділок - субота
  09:00-20:00
 • Неділя
  09:00-18:00
Швидка стоматологічна допомога 24/7
(068) 504 06 59

Сервіс

Стоматологічна клініка Complex Dent – клініка, яку ви порадите друзям.

Декілька фактів про нас:

 • Висококваліфіковані лікарі.
 • Наші лікарі є членами асоціації стоматологів України.
 • Використовуємо сучасні та безпечні матеріали.
 • Надаємо широкий спектр послуг.
 • Привабливі ціни.
 • Даримо подарунки на День Народження!
 • Затишна та комфортна обстановка.

Персонал

Лікарі нашого стоматологічного центру по праву можуть називатися професіоналами, оскільки, маючи багатий досвід роботи, не зупиняються на досягнутому та постійно навчаються сучасним методикам лікування та профілактики захворювань ротової порожнини, проходячи додаткові курси та відвідуючи безліч семінарів.

Наші лікарі є членами асоціації стоматологів України.

З нашим персоналом, а також з їхніми діючими сертифікатами ви можете ознайомитись на нашому сайті complex-dent.com.ua у розділі “Наші лікарі”.

Наші послуги

О клинике Complex Dent - 2 | https://complex-dent.com.ua/У нашому стоматологічному центрі Complex Dent ви можете отримати широкий спектр стоматологічних послуг із використанням якісних та безпечних матеріалів. –”Послуги”

Наші лікарі-терапевти розуміють, наскільки важлива гарна посмішка в сучасному суспільстві, тому використовують сучасні методики реставрації та якісні матеріали.

Ортодонти нашого стоматологічного центру поставлять ваші зуби на місце і зроблять вашу посмішку привабливою за допомогою всіх видів брекет-систем, так що ви можете вибрати відповідний для вас варіант, виходячи зі своїх переваг і фінансових можливостей.

Так само в сімейній стоматологічній клініці Complex Dent можливе встановлення імплантів з використанням систем, що зменшують терміни вживлюваності, а також знижують ризики небажаних впливів та алергічних реакцій.

У клініці є власний рентген кабінет, що дозволяє скоротити терміни лікування та зробити його безпечнішим.

Безпека

Наші інструменти проходять якісну передстерилізаційну обробку та стерилізацію у кілька етапів із використанням сучасного обладнання. Використовуємо лише сертифіковані матеріали та інструменти.

О клинике Complex Dent - 3 | https://complex-dent.com.ua/

Знижки

Ми даруємо подарунок у ваш день народження у вигляді знижки 30% на професійну гігієну ротової порожнини та 5% на решту переліку наших послуг –”Акції”

Комфорт

Стоматологічна клініка Complex Dent запам’ятається вам не тільки якісним наданням послуг та доброзичливими лікарями, а ще затишною обстановкою, де ви можете випити чашечку смачного чаю або кави на зручному дивані в очікуванні прийому.

Записатися на прийом

Де знаходимося

Ми чекаємо на вас за адресою:
м. Київ, ЖК «Паркові озера»
вул. Воскресенська 12б

З понеділка по суботу 9:00-20:00
Неділя 09:00-18:00

Якщо у вас ще залишилися питання, ви можете поставити їх за телефоном(068) 504 06 59 або на пошту info@complex-dent.com.ua