ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування зубів для пенсіонерів-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування зубів для пенсіонерів

Фахівці клініки Complex Dent надають низку стоматологічних послуг. Окрему увагу ми приділяємо питанням терапії патології зубощелепного апарату у людей похилого віку. З часом відбувається демінералізація зубних одиниць. Вони втрачають колишню міцність. Крім того, наявність супутніх хронічних соматичних захворювань, які неминучі у літньому віці, лише посилює ситуацію.

Багато хто вважає, що лікування зубів пенсіонерам – недоступна розкіш. Це призводить до того, що пацієнти старших вікових груп довго не звертаються за кваліфікованою медичною допомогою. У таких випадках неминучі ускладнення, що розвиваються за тривалої відсутності терапії: випадання зубних одиниць, розвиток гнійно-запальних захворювань тощо.

Саме тому намагаємося зробити максимально доступною стоматологічну допомогу для цієї групи пацієнтів. Пільги, знижки та можливість отримати безкоштовно цілу низку стоматологічних послуг — все це є у стінах клініки «Комплекс Дент» (Київ).

З якими проблемами із зубами найчастіше стикаються люди похилого віку?

Найбільш поширена проблема серед пенсіонерів – випадання зубів. Це з демінералізацією зубів, порушенням стану зв’язкового апарату зуба. Тривала відсутність зубів призводить до перекручування зміни зубного ряду, деформації щелеп та лицьового черепа. У таких пацієнтів розвиваються дефекти мови та порушення акту жування, ковтання їжі. Це серйозні ускладнення, які значно знижують якість життя пацієнтів похилого віку. Щоб уникнути подібних проблем, показано протезування.

Крім цього, у цієї категорії пацієнтів можуть зустрічатися:

  • Хвороби ясен. При попаданні бактеріальних агентів у товщу ясен відбувається запалення тканин, які підтримують зуби. Виявляється дана патологія кровоточивістю ясен, неприємним запахом із рота, рухливістю зубних одиниць, аж до повного їх випадання. Також поганий стан ясен усклднюється іншими захворюваннями, таких як цукровий діабет та хвороби серцево-судинної системи. За відсутності коректного та своєчасного лікування можуть розвиватися гнійні ускладнення.
  • Карієс. Пацієнти старших вікових груп особливо схильні до цієї проблеми, оскільки часто мають супутні патології зубощелепного апарату (захворювання ясен, множинні реставрації в анамнезі, сухість ротової порожнини), приймають низку медикаментів, що впливають на стан емалі. Каріозне ураження зубів у літньому віці, особливо за наявності цукрового діабету, загрожує розвитком гнійно-запальних ускладнень з боку прилеглих тканин та органів.Грибкові захворювання. Люди похилого віку більш схильні до грибкових захворювань ротової порожнини (кандидозу). Особливо це стосується пацієнтів із частковими чи повними зубними протезами, а також цукровим діабетом. Посилювати стан може вживання надмірної кількості солодкої їжі, прийом антибіотиків та гормональних препаратів.
  • Рак ротової порожнини. Літній вік (старше 60 років) вважається фактором ризику для розвитку онкологічних патологій ротової порожнини та губ. Ризик утворення подібних захворювань значно вищий у пацієнтів зі шкідливими звичками (надмірне вживання алкоголю, куріння), при постійній травматичній слизовій оболонці (наприклад, протезами), а також у людей, які багато перебувають під впливом прямих сонячних променів.

Саме тому пенсіонери мають проходити регулярний профілактичний огляд у лікаря-стоматолога.

Лікування зубів для пенсіонерів в Україні за вигідною ціною

Стоматологічна клініка Complex Dent надає широкий спектр послуг пенсіонерам у місті Києві. Ми намагаємося зробити стоматологічні послуги максимально доступними та комфортними для пацієнтів похилого віку. Наші кваліфіковані стоматологи з багаторічним досвідом роботи готові допомогти навіть у найважчому випадку.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • якісні стоматологічні послуги;
  • використання лише перевірених та надійних матеріалів, сучасних методик терапії патології зубощелепного апарату;
  • відмінне обслуговування;
  • гарантована якість стоматологічних послуг у будь-який час дня та ночі;
  • доступну вартість процедур;
  • наявність знижок та пільг для пенсіонерів.

Наша стоматологічна клініка знаходиться неподалік станції метро «Дарниця» та «Лівобережна», на лівому березі, на масиві Воскресенка, Дніпровський район.

Подбайте про своє здоров’я — запишіться на прийом до клініки «Комплекс Дент» зараз!

Ціни на лікування зубів для пенсіонерів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Даруємо 7% знижку пенсіонерам на всі види послуг.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога