ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Керамічні вініри-1 | https://complex-dent.com.ua

Керамічні вініри

У 21 столітті вініри керамічні стають все більш затребуваними. Сучасна кераміка (emax) є одним із найдостойніших матеріалів у стоматології. Відтінок можна вибирати під колір зубної емалі, тому встановлення вініру можливе навіть на один зуб. Для оновлення зони посмішки бажано накласти пластинки на передні зуби, як правило, це 4 або 6 зубів. Вартість керамічних вінірів для зубів залежить від: обродження в клініці (мікроскоп, лицьова дуга, професійний фотоапарат) кваліфікації лікаря. Важливий фактор – вміння зубного техніка виготовити ювелірну конструкцію.

Керамічні вініри - 1 | https://complex-dent.com.ua

Етапи виготовлення та встановлення

Перед проведенням основної процедури обов’язково знімають наліт, зубний камінь наліт, зубний камінь. Від гігієни та стану зубів залежить термін служби вінірових платівок. Зазвичай від початку підготовчих заходів до їх фіксації триває кілька тижнів.

 1. Спочатку, якщо є необхідність, проводять обточування зубів. Ця процедура забезпечує максимально точне прилягання платівки до зубної поверхні. Якщо технологія порушена, ви відчуватимете випирання платівок. Іноді можна поставити вініри без обточування.
 2. Протруєння зубної емалі. Застосовують спеціальні засоби, які роблять поверхню зуба трохи шорсткою. Це здатне забезпечити краще зчеплення клеючого засобу з емаллю.
 3. Отримання відбитка, який буде використовуватися для створення платівок.
 4. Використовують тимчасові пластикові накладки. Це потрібно при обточуванні зубів.
 5. Прикладка. Встановлення виробу на бонд(клей).

На кожен зуб накладні платівки ставляться окремо. Сучасна стоматологія дозволяє безболісно, без небажаних наслідків провести процедуру винування зубів та повернути вам ідеальні зуби.

До і після:

Керамічні вініри - 2 | https://complex-dent.com.ua

Плюси і мінуси:

Переваги керамічних вінірів

Вінірові пластинки, що створюються зі спеціальної полевошпатної кераміки (e max), мають наступні переваги:

 1. На виробах не буде видно плям. Поверхня буде гладкою та непроникною (голлівудська посмішка).
 2. Стоматологічні вініри надають зубам натурального зовнішнього вигляду, оскільки вони мають потрібний ступінь прозорості і забезпечують схожість з натуральним зубом. Зуби та вініри практично не відрізнити один від одного.
 3. Мале сточування твердих зубних тканин.
 4. Тривалий термін використання. В результаті вартість виробу повністю окупається.
 5. Естетика, оскільки метал та сторонні матеріали відсутні у складі.
 6. Відгуки на вінірове покриття зубів завжди позитивні, вони в буквальному сенсі змінюють якість життя пацієнтів на краще.

Відносні недоліки:

 1. Необхідність обточування зубів (від 0,1 до 0,4 мм.)
 2. Висока вартість (але і тривалий термін служби та гарантія на виріб)
 3. Лікування може затягтися до 2-х місяців (але фінальний результат коштує очікувань)
 4. Красиві зуби після зняття вінірів будуть не захищеними і конструкцію потрібно оновлювати( на щастя, наші пацієнти носять цей виріб понад 15 років.)

Протипоказання на вініринг може бути сильною скупченістю зубів. Найчастіше ця проблема поширюється нижню щелепу, і без консультації ортодонта вам не обійтися.

Термін служби сучасних вінірових платівок становить 10-15 років. Але все суто індивідуально для кожного пацієнта, адже відновлені білі зуби потрібно захищати від відкривання пляшок, тверді продукти харчування (горіхи насіння тд.). Тільки при правильному догляді біла посмішка обов’язково окупиться.

Ціни на Керамічні вініри

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Керамічний вінір (E-Max)від 6500 грн. (ціна залежить від лабораторії)
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога