ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування зубів

Не лише діти бояться відвідувати стоматолога. Багато дорослих відкладають візит до цих лікарів «на потім», знаходячи безліч виправдань та причин, чому це варто зробити не сьогодні. Це призводить не лише до непривабливої ​​посмішки. Тривала відсутність професійного догляду та лікування може призводити до втрати зубних одиниць та поширення інфекції. Таким чином, відкладене лікування зубів може призвести до різних ускладнень та нести справжню загрозу для життя.

Часто причиною такого страху є неправильні уявлення про надання стоматологічної допомоги в наш час. Якщо раніше цей процес був болючим та інвазивним, то сьогодні прийом у стоматолога не викликає жодних негативних емоцій. Прогресивні методики лікування зубів, ефективна та безпечна анестезія та сучасні підходи до післяопераційного догляду, профілактики зубощелепної патології роблять відвідування стоматолога необтяжливою та навіть приємною процедурою.

Поширені послуги та сучасні методи лікування зубів:

  • Лікування під мікроскопом – лікарі нашої клініки використовують американський операційний мікроскоп Global A6 останнього покоління. Діагностика зубів під 20 кратним збільшенням, дозволяє виявити дрібні порушення в структурі зуба і оточуючих його тканин.
  • Лікування зубів вагітним – нові технології та багаторічний досвід наших лікарів, дозволять провести діагностику , безболісне та термінове лікування зубів абсолютно безпечно для майбутніх мам. Лікування передніх зубів – завдяки сучасним композитам, ви зможете повернути білу посмішку всього за 1 візит і без болю. Пломба нового покоління містить різні оптичні властивості задля досягнення естетичного відновлення.
  • Лазерне лікування зубів – у наш час користується широкою популярністю серед лікарів через ефективність та простоту лікування.
  • Лікування карієсу – важливий етап перед брекетами, протезуванням. Обширна консультація стоматолога та діагностика комп’ютерної томографії, допоможуть вам визначитися з чого розпочати лікування зубів.
  • Ультразвукове лікування зубів – має на увазі зняття твердих зубних відкладень, знімає запалення ясен та попереджає розвиток хвороби зубів.
  • Лікування зубів з анестезією – ми використовуємо анестетики 5 покоління у нашій стоматології. Вони менш токсичні, їх застосовують дітям та вагітним жінкам.
  • Лікування гіперчутливості зубів – терапевтична стоматологія рекомендує комплексно підходити до цієї проблеми: діагностика та своєчасне лікування дадуть швидкий та довговічний результат.
  • Лікування зубів для пенсіонерів – відновити зуби без стресу і абсолютно безболісно стало можливим у наш час. Знання та навички наших лікарів допомагають вирішити патології зубощелепного апарату у літніх пацієнтів.

Які зубні патології найчастіше доставляють проблеми людям?

Найбільш поширеними проблемами, з якими звертаються до стоматолога, є:

Карієс. Відкриття цукру призвело до значного збільшення кількості захворювань на зуби, пов’язані з розвитком каріозних процесів. Вживання великої кількості солодкого та відсутність адекватної гігієни ротової порожнини призводять до активного розмноження бактеріальної флори. Бактерії починають руйнувати зубну емаль. Спочатку це виглядає як невелика чорна цятка на зубній емалі. Найчастіше на цій стадії пацієнти не звертаються до стоматологів. Але з часом площа ураження починає зростати і може призвести до повного руйнування зуба, що призводить до видалення нерва та лікування каналів зуба. Далі відновлення: пломбування каналів та зуба. Нерідко буває біль після лікування зуба, деякий час. Чим раніше пацієнт звертається до стоматолога з проблемою карієсу, тим легше, швидше та дешевше буде вилікувати зуби.Лікування зубів - 2| https://complex-dent.com.ua

Зуби мудрості. Ці зубні одиниці часто бувають проблемними і завдають дискомфорту пацієнтам. Вони починають прорізуватись після 20 років, і у багатьох цей процес супроводжується сильним больовим синдромом. Крім того, 8 зуби часто зміщують моляри до різців, ускладнюються запальними процесами (періоститом, періодонтитом). Такі зуби мудрості краще вчасно видалити, оскільки вони не підлягають консервативному лікуванню. Однак у ряді випадків їх намагаються не видаляти, а лікувати. Це пов’язано з тим, що здоровий 8-й зуб може служити надалі опорою для протезування і дозволять зберегти природну конфігурацію зубного ряду.
Лікування зубів - 3 | https://complex-dent.com.ua

Зміна кольорів емалі зубів. Вживання в їжу продуктів і напоїв, що містять барвники, куріння, відсутність коректного догляду за ротовою порожниною призводять до утворення патологічного нальоту, зубного каменю та зміни кольору емалі. Це не лише естетичний дефект. Пацієнти з подібною проблемою часто скаржаться на неприємний запах із рота, підвищену чутливість зубів та навіть больовий синдром. Багато хто вважає, що цю проблему можна вирішити в домашніх умовах. Спеціальні пасти, нитки, пристрої для чищення в домашніх умовах доступні в кожній аптеці. Однак без професійного догляду та чищення усунути проблему повноцінно не вийде, і згодом пацієнт зіткнеться з ускладненнями даної патології. Лікування зубів - 4 | https://complex-dent.com.ua

Якщо пацієнт звертається за лікуванням зубів своєчасно, регулярно відвідує стоматолога з профілактичною метою, то сам процес терапії стає менш обтяжливим, безболісним та ефективнішим.

Як часто потрібно відвідувати стоматолога, щоб уникнути зубних хвороб?

Одне з найпопулярніших питань серед пацієнтів: «Як часто потрібно приходити до стоматолога, щоб запобігти розвитку серйозного захворювання?». У всьому світі медичні наукові організації проводили дослідження, що дозволили відповісти на це питання. Однак однозначної відповіді отримати так і не вдалося, оскільки проведення подібних досліджень вкрай важко.

Найсвіжішими рекомендаціями є дані британської організації Nice. Вони стверджують, що періодичність відвідування стоматолога суворо індивідуальна і має підбиратися залежно від віку та стану зубощелепного апарату.

Так, дітям до 8 років варто відвідувати стоматолога частіше (раз на 6 місяців), оскільки вони частіше страждають від карієсу. Далі, до моменту прорізування зубів мудрості, можна скоротити кратність візитів від 1 до 2 років. Звичайно, за умови, що у вас уже немає патології, яка потребує корекції. Наприклад, неправильний прикус або патологічне стирання емалі. Після 20 років варто звернути увагу на стан зубів, щоб запобігти ускладненню прорізування 8 зубів та відвідувати стоматолога 1 раз на рік.

Порадьтеся зі своїм стоматологом та, спираючись на ваші індивідуальні особливості, стан зубощелепного апарату, підберіть коректну кратність відвідування стоматологічної клініки.

Лікування зубів в Україні за вигідною ціною

Співробітники стоматологічної клініки Complex Dent запрошують мешканців Києва на прийом. На вас чекають справжні професіонали, які займаються лікуванням захворювань зубощелепної системи понад 30 років. У нашому арсеналі лише сучасні, ефективні методики профілактики та лікування. Все лікування проходить безболісно, ​​що унеможливлює неприємні відчуття від відвідування стоматолога. Запишіться на прийом до «Комплекс Дент» прямо зараз. Наша стоматологічна клініка розташована неподалік станції метро «Дарниця» та «Лівобережна», на лівому березі, на масиві Воскресенка, Дніпровський район. Чим раніше ви звернетеся за стоматологічною допомогою, тим меншою буде вартість послуги та дискомфорт від лікування.

Ціни на лікування зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Фотополімерна пломба (під ключ)2080 грн.
Лікування 1 кореневого каналу (під мікроскопом)2000 грн.
Протезування коронкоювід 4000 грн до 8500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога