ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Консультація дитячого стоматолога-1 | https://complex-dent.com.ua

Консультація дитячого стоматолога

Лікування стоматологічних проблем необхідно розпочинати з самого дитинства. Це важливо не лише з естетичної точки зору. Здорова посмішка дитини – запорука її здоров’я та щастя батьків. Регулярні профілактичні огляди, своєчасне виявлення проблем та їхнє усунення дозволять зберегти здоров’я зубів на довгі роки.

Стоматологічне лікування дітей – це складний процес, який потребує професійного та не зовсім звичайного підходу до пацієнтів. Фахівці стоматологічної клініки Complex Dent вміють і люблять працювати навіть із найменшими пацієнтами.

Консультація дитячого стоматолога: що до неї входить?

Консультація дитячого стоматолога - 1 | https://complex-dent.com.ua

Найголовніший елемент у стоматології для найменших – це спокійна, невимушена атмосфера. Дитячий стоматолог є ще й справжнім психологом, який має знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, розташувати її до себе та запобігти розвитку «побоювання білих халатів».

Саме тому перший етап у такій консультації – дружня розмова. Лікар спілкується з дитиною та батьками, дізнається про можливі скарги та проблеми, про гігієнічні звички. Маленький пацієнт має бути максимально залучений до розмови.

Тільки після спілкування, лікар приступає до огляду ротової порожнини. Якщо проблема серйозна стоматолог може запропонувати місцеве знеболювання. Це допомагає скрасити неприємні спогади лікування зубів. Крім того, процедура пройде набагато швидше та комфортніше.

Які хвороби та дефекти лікує дитячий стоматолог у дітей?

Стоматологія для найменших включає лікування:

 • Періодонтиту – запальні процеси в коренях зуба і навколишніх тканин несуть небезпеку для постійних зубів, що ще не сформувалися, і може призвести до важких наслідків. Є ускладненням пульпіту.
 • Гінгівіту – запальні явища в тканинах ясен часто є результатом некоректної гігієни порожнини рота або травматичних пошкоджень ясен.
 • Стоматиту – дана патологія слизової оболонки порожнини рота проявляється появою хворобливих виразок на яснах , язиці та щоках. Часто викликається інфекційними агентами, грибами та вірусами
 • Молочних зубів – раніше вважалося, що збереження та реставрація молочних зубів – непотрібне заняття. Сьогодні дитячі стоматологи активно займаються проблемою, оскільки це дозволяє зберегти рівність та красу зубного ряду.
 • Неправильного прикусу – зміна конфігурації зубного ряду та щелеп є поширеною проблемою. Щоб лікування пройшло швидко та ефективно, необхідно приступити до нього якомога раніше.

Вирішення стоматологічних проблем у дитячому віці дозволить уникнути тривалого та дорогого лікування в майбутньому.

Послуги дитячого стоматолога в Україні

Стоматологічна клініка Complex Dent надає послуги дитячого стоматолога у Києві. Наші дитячі лікарі – це висококваліфіковані фахівці, які зможуть знайти свій унікальний підхід до кожного маленького пацієнта та надати якісну стоматологічну допомогу. Звернувшись до нас ви отримаєте:

 • безпечне, ефективне та безболісне лікування;
 • кваліфіковану допомогу без черг;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • комфортну та затишну атмосферу;
 • цілодобовий доступ до екстреної стоматологічної допомоги;
 • доступну вартість на послуги стоматолога у Києві;
 • постійні акції та знижки, які роблю ціну ще приємнішою.

Стоматологічна клініка на Воскресенці (у Дніпровському районі) знаходиться поряд з метро Лівобережна, Дарниця та Чернігівська.

Запишіться на прийом до клініки Complex Dent прямо зараз – ми допоможемо зберегти щасливу посмішку вашої дитини.

Ціни на Консультацію дитячого стоматолога

Первинна консультація дитячого стоматолога, огляд300 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога