ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Інфільтраційна анестезія-1 | https://complex-dent.com.ua

Інфільтраційна анестезія

Інфільтраційна анестезія — це різновид місцевої анестезії, який часто використовується у стоматології. Розчин вводять у тканини операційного поля, і він блокує передачу нервових імпульсів у цій ділянці.

Види інфільтраційної анестезії в стоматології

Інфільтраційна анестезія - 1 | https://complex-dent.com.ua/Місцева анестезія інфільтраційного типу використовується перед проведенням хірургічних операцій на зубах, щелепах та м’яких тканинах обличчя. Розчин вводять із ін’єкцією. Знеболення може бути прямим чи непрямим. При прямому препарат впливає безпосередньо місце проведення операції, а при непрямому — на область навколо нього. Найчастіше використовується для верхньої щелепи.

Стоматологія Комплекс Дент використовує кілька видів інфільтраційної анестезії:

 • внутрішньокістковий;
 • інтралігаментарну;
 • внутрішньоканальну;
 • інтрасептальну.

Інфільтраційна анестезія - 2 | https://complex-dent.com.ua/Внутрішньокісткова вводиться за відсутності гнійних захворювань. Засіб вводять безпосередньо в кістку між зубами, тому такий метод є особливо ефективним для видалення зубів. Інтралігаментарна — це введення знеболювального між коренем зуба та кісткою. За наявності гнійних захворювань періодонт цей метод теж стає неможливим.

Крім інтралігаментарної анестезії використовується внутрішньоканальна. Її також називають внутрішньопульпарною, оскільки ін’єкція робиться у пульпу зуба. Інтрасептальна анестезія необхідна для здійснення складних операцій та роботи з маленькими пацієнтами. Голку вводять у міжзубну кісткову перегородку, що дозволяє безболісно провести операції з видалення кіст, гранульом, абсцесів.

Інфільтраційна анестезія з Вишневського

Стоматологічна клініка Complex Dent використовує різні типи знеболювання, у тому числі на Вишневському. Для знеболювання використовується новокаїн, який вводиться у тканині пошарово. Перевагами такого методу, в якому поєднуються особливості інфільтраційної та провідникової місцевої анестезії, можна назвати:

 • зниження ризику інтоксикації;
 • можливість уникнути кровотечі;
 • мінімум ризику пошкодження нервів та судин.

Поетапне введення анестетиків дозволяє позбавитися багатьох ризиків, тому знеболювання по Вишневському і сьогодні є актуальним методом у стоматології.

Показання до проведення інфільтраційної анестезії

Інфільтраційне знеболювання проводять у різних випадках. Основні показання до процедури:

 • лікування пульпіту, карієсу;
 • видалення зубів;
 • розтин абсцесів;
 • імплантація, протезування.

Інфільтраційна анестезія - 3 | https://complex-dent.com.ua/Місцева анестезія такого типу актуальна при лікуванні пульпіту та карієсу, а також при видаленні зубів. З її допомогою можна полегшити лікування гнійних захворювань та новоутворень, анестетик досить сильно діє. При будь-яких хірургічних операціях, які вимагають розрізання ясен, варто використовувати інфільтраційний метод. Протезування та імплантація теж відносяться до головних свідчень.

Інфільтраційна анестезія має також і протипоказання. Процедуру не можна здійснювати при непереносимості анестетиків, що використовуються, алергії. Щоб уникнути алергічних реакцій, потрібно попередньо зробити алергопроби та підібрати відповідний засіб. Ще одне протипоказання – це сильні запальні процеси. Насамперед потрібно зняти запалення, а потім можна приступати до знеболювання та лікування.

Інфільтраційна анестезія — це укол у сферу проведення хірургічної операції. Стоматолог робить ін’єкцію, і за кілька хвилин місце уколу починає втрачати чутливість.

Комплекс Дент та місцева анестезія в Києві, Україна

У клініці Complex Dent можна скористатися сучасними методами знеболювання. Нове обладнання, якісні препарати та кваліфікований персонал – це гарантія успішного лікування. Вас приємно здивують ціни на послуги та вартість витратних матеріалів. Клініка знаходиться у Дніпровському районі Києва. Поруч масив Воскресенка, метро Дарниця та Лівобережна.

Записуйтесь до нас на консультацію та користуйтеся найкращими пропозиціями від Комлекс Дент!