ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Рентген зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Рентген зубів

Якісний рентген зубів – запорука успішного усунення стоматологічної проблеми!

Рентгенографія заслужено вважається одним із найпоширеніших методів стоматологічного дослідження. Даний спосіб надає стоматологу чудову можливість діагностувати різні захворювання ротової порожнини, які часто бувають приховані від неозброєного ока лікаря. Існує можливість побачити хвороби ясен, абсцеси, а також наявність аномальних утворень (пухлини, кісти) та карієс на рентгені. Плюс до всього це дослідження дозволяє визначити розташування та стан зубів, які уражені або навіть не прорізалися.

У яких випадках призначається рентгенографія зубів?

Рентген зубів - 1 | https://complex-dent.com.uaВиконання рентгена зубів дозволяє поставити точний діагноз і вибрати найбільш підходящу програму лікування виявленого захворювання. Розглянуте дослідження призначається, якщо:

 • Є підстави вважати про наявність гранульоми, кісти, глибокого карієсу та інших хвороб стоматологічного характеру.
 • Потрібно виключити наявність запального процесу.
 • Відбувається прорізування зубів мудрості.
 • Необхідно перевірити якість стоматологічного лікування чи виконаної хірургічної операції.
 • Потрібно оцінити рівень патологічних процесів перед призначенням ортодонтичного лікування.
 • Планується виконання протезування зубів (установка коронок, вінірів та ін.).

Стоматологічна клініка Комплекс Дент має сучасне обладнання для безпечних і високоточних рентгенівських досліджень будь-якої складності.

Як виконують рентген зубів?

Важливою перевагою розглянутої технології є необхідність спеціальної підготовки. При цьому сама діагностика займає буквально кілька хвилин і не викликає у пацієнта дискомфортних відчуттів. Додамо, що при дотриманні передбачених заходів безпеки рентгенографія є абсолютно нешкідливою для організму людини.

Рентген зубів - 2 | https://complex-dent.com.uaУмовно процес виконання даного дослідження в стоматології Complex Dent можна розділити на три основні етапи:

 • Пацієнт сідає у зручне крісло, після чого на нього надягає спеціальний свинцевий фартух.
 • У зону, яку слід досліджувати, вставляють спеціальну платівку. Пацієнту у процесі діагностики слід її дотримувати.
 • Лікар направляє апарат у потрібну область, після чого робиться знімок.

На готовому рентгені можна побачити м’які та кісткові тканини, що знаходяться під яснами. Якісно зроблений знімок надає лікареві можливість виключно навіть незначні прорахунки в процесі складання програми лікування.

Види рентгенографії зубів

Окрім звичних плівкових апаратів особливою популярністю сьогодні користується високотехнологічний та функціональний комп’ютерний рентген. Він дозволяє створювати тривимірні знімки з підвищеною деталізацією. Ця технологія має низку переваг, серед яких на особливу увагу заслуговує мінімізація радіаційного впливу на досліджувані зони, найширші комп’ютерні можливості при роботі зі зробленими знімками, зручність зберігання та пересилання зроблених матеріалів в електронному форматі. Єдиним недоліком, мабуть, є лише вища ціна діагностики порівняно з використанням стандартних плівкових апаратів.Рентген зубів - 3 | https://complex-dent.com.ua

Розвінчуємо міфи та даємо практичні рекомендації

Незалежно від обраного типу рентгенівського дослідження у процесі виконання процедури дуже важливо не рухатися. Це головна вимога. Звертаємо увагу, що рентгенографія вважається досить безпечною процедурою. Згідно з проведеними дослідженнями, навіть на звичайному рентгені (радіовізіографі) існує можливість робити до 8 знімків на добу. У разі використання більш сучасних комп’ютерних пристроїв ця цифра збільшується.

Гарантуємо високу точність та якість кожного дослідження!

Стоматологічна клініка Комплекс Дент має в своєму розпорядженні сучасне обладнання та досвідчені лікарі, які зможуть виявити наявні захворювання навіть на ранніх стадіях. У процесі виконання досліджень суворо дотримуємося всіх існуючих вимог та стандартів безпеки, дотримуючись міжнародного принципу мінімізації та забезпечення ефективності дози випромінювання на пацієнта. Крім цього, серед плюсів клініки варто виділити:

 • Дбайливий сервіс. Робимо все можливе, щоб процедури проходили у максимально комфортній та спокійній для пацієнта атмосфері.
 • Адекватна цінова політика. Вартість процедур та діагностичних досліджень максимально прозора, чітко фіксується і не змінюється в процесі надання стоматологічної допомоги.
 • Комплексный подход. Предлагаем додатковий широкий спектр стоматологічних послуг від ортодонтії до пародонтології для лікування явних захворювань.
 • Опыт и квалификация врачей. У клініці Комплекс Дент працюють провідні спеціалісти України, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації, осваюють нові методики і роблять все можливое для збереження здоров’я ротової пости пацієнтів.

Рентген зубів - 4 | https://complex-dent.com.uaСреди додаткових переваг стоматології COMPLEX DENT стоит виділити зручне розташування. Стоматологічна клініка знаходиться в Києві недалеко від станцій метро Дарниця і Левобережна в Дніпровському районі на масиві Воскресенка.

Раннее виявлення хвороб і якісне її лікування є найкращим способом зберегти здоров’я зубів і дёсен на всю життя. Тому запишіться на безкоштовний прийом у клініці Комплекс Дент, ми надамо ефективну та своєчасну стоматологічну допомогу!

Ціни на рентген зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Прицільний рентген зуба150 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога