ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Естетична пародонтологія-1 | https://complex-dent.com.ua

Естетична пародонтологія

Збережемо здоров’я, забезпечимо красу ротової порожнини

Естетична пародонтологія - 1 | https://complex-dent.com.uaЕстетична пародонтологія є порівняно новим напрямом у рамках сучасної пародонтології, спрямованим на корекцію положення краю ясен щодо шийки зуба, а також попередження її розростання. Не секрет, що в процесі життєдіяльності людини під впливом досить широкого комплексу причин від банальних механічних ушкоджень (використання надмірно жорсткої зубної щітки, звичка гризти нігті тощо) до захворювань пародонту (пародонтит, пародонтоз тощо) може відбуватися підняття або руйнування ясен. В результаті існує високий ризик оголення шийки чи кореня зуба. Це своє чергу стає проблемою як для естетичної складової ротової порожнини, а й здоров’я.

Естетика в пародонтології справді відіграє вкрай важливу роль, оскільки надає можливість досягти не просто здоров’я зубів та навколишніх тканин, а й привабливого візуального ефекту всієї ротової порожнини. Відновити красу та здоров’я зубів та тканин, що їх оточують, допоможуть досвідчені фахівці стоматологічної клініки Комплекс Дент. Завдяки накопиченому досвіду та використанню найсучасніших та найефективніших технологій допоможемо сформувати здорову ясна з максимально рівною крайовою лінією, а також цілими зубодесневими сосочками.

У яких випадках призначається естетична пародонтологія лазером?

Умовно показання до використання аналізованої процедури, яка також отримала назву рожева естетика, можна розділити на дві досить великі групи:

  • Естетична пародонтологія при травмах. Десна в більшості випадків починає зменшуватися через фізичні ушкодження. Наприклад, це може бути постійне вживання твердої їжі або неправильне чищення зубів, що призводить до відштовхування слизової оболонки вниз.
  • Естетична пародонтологія зубів під час імплантації. Після видалення зуба значно погіршується кровопостачання розташованих поруч із ним тканин, що забезпечує їх зростання і харчування. В результаті це призводить до атрофування слизової оболонки. Для вирішення цієї проблеми в процесі імплантації проводиться пересадка слизової частини для заповнення обсягу, що виник між імплантатом і м’якими тканинами.

Естетична пародонтологія у стоматології. Використані методики

Для забезпечення здоров’я та краси ясен застосовується широкий комплекс маніпуляцій, серед яких найпоширенішими є:

  • Пластика м’яких тканин. У разі відновлення проводиться з допомогою спеціального трансплантата. Завдяки застосуванню місцевої анестезії маніпуляція є абсолютно безболісною для пацієнтів.
  • Заміщення кісткової тканини. У процесі виконання цієї процедури замінник кісткової тканини встановлюється в ділянці навколо зуб, де є дефект. Після закінчення лікування рівень ясен збільшується, позитивно впливаючи на естетику ротової порожнини. Кюретажу. За допомогою даної процедури ефективно видаляються забруднення та бактерії із зубо-ясенних кишень. В результаті значно зменшуються запальні процеси та болючі прояви в яснах, а також повертається їх початковий здоровий зовнішній вигляд.

Звертаємо увагу, що це не вичерпний перелік процедур у рамках вирішення існуючих дефектів ротової порожнини в рамках естетичної пародонтології. Конкретний комплекс маніпуляцій призначається лікарем після ретельного огляду пацієнта й у разі виконання додаткових діагностичних досліджень.

Естетика та здоров’я ротової порожнини – наше завдання!

Стоматологічна клініка Complex Dent відповідально та уважно підходить до роботи з кожним клієнтом. Ми розуміємо, що у стоматології немає на 100% двох однакових ситуацій. Тому у кожному конкретному випадку розробляємо найефективнішу програму лікування з урахуванням особливостей проблеми конкретного пацієнта.
Крім цього перевагами клініки є: /p>

  • Повна безпека та строга стерильність – максимально ретельно і з дотриманням усіх існуючих стандартів виробляємо дезінфекцію та стерилізацію використовуваних інструментів.
  • Доступна цінова політика – ціна на стоматологічні послуги порадує своєю адекватністю.
  • Співпраця із найбільшими страховими компаніями України.
  • Довгострокова гарантія на всі надані стоматологічні послуги та матеріали.
  • Бездоганний рівень обслуговування – завжди на зв’язку, надаємо консультації, даємо рекомендації та відповідаємо на будь-які питання, що виникають у клієнта.

Естетична пародонтологія - 2 | https://complex-dent.com.uaКрім цього ведемо гранично прозору цінову політику. Ще до початку процедур з естетичної пародонтології Ви будете чітко знати вартість та склад лікування. Серед додаткових переваг стоматології COMPLEX DENT варто виділити зручне розташування.

Стоматологічна клініка знаходиться у Києві неподалік станції метро Дарниця та Лівобережна у Дніпровському районі на масиві Воскресенка. Виберіть підходящий час, запишіться на безкоштовний професійний огляд через спеціальну форму або за телефонами, вказаними на сайті, та зробіть впевнений крок до створення гарної посмішки, яка обов’язково стане предметом Вашої гордості!

Ціни на естетичну пародонтологію

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Пластика ясен біля 1 зуба1200 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога