ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Діагностика некаріозних уражень зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Діагностика некаріозних уражень зубів

Некаріозні ураження зубів – це комплекс захворювань твердих тканин зуба, спричинених не мікробними факторами. До них відносяться різні дефекти, травми, підвищена чутливість і стирання емалі. Діагностикою таких патологій опікується стоматологічна клініка Комплекс Дент.
стираемость эмали. Диагностикой таких патологий занимается стоматологическая клиника Комплекс Дент.

Які патології належать до некаріозних уражень зуба?

Некаріозні ураження зуба можуть виявлятися до прорізування зубів та після нього. Відповідно до цього патології поділяються на дві групи:

 • вроджені;
 • набуті.

Діагностика некаріозних уражень зубів - 1 | https://complex-dent.com.uaОбидві групи захворювань можна діагностувати та лікувати в клініці Complex Dent, однієї з найкращих клінік в Україні та Києві.
До вроджених дефектів відноситься гіпоплазія та гіперплазія тканин. При гіпоплазії тканини недорозвинені, а за гіперплазії їх більше, ніж потрібно. Обидві патології заважають зубам виконувати свої функції та потребують лікування. Одне з порушень – флюороз, який виникає при надмірному споживанні фтору. Він робить зуби крихкими та вразливими, а це може призвести до сколів та тріщин, інфекційних захворювань.
Багато дефектів виникають також через спадковість та медикаментозне лікування. Тривалий прийом медичних препаратів може спричинити порушення розвитку зубних тканин. Чим раніше діагностувати такі захворювання, тим нижче буде ціна на лікування і більше шансів позбавитися проблеми повністю.

Набуті некаріозні поразки теж різноманітні. Серед них:

 • патологічна стирання;
 • клиноподібний дефект;
 • ерозія;
 • гіперестезія;
 • травми та токсичні ушкодження.

При патологічній стираності тверді тканини зуба інтенсивно йдуть на спад. Таке порушення спостерігається у 11% дорослих. Серед ускладнень цього захворювання не лише травмована слизова оболонка порожнини рота, а й дефекти СНЩС, а це постійний біль та дискомфорт.

Клиноподібний дефект – це утворення клиноподібного наросту в області шийки зуба. Найчастіше виникає на передніх зубах. Може призвести до відколу емалі і навіть усієї коронкової частини. Некаріозна ерозія вражає емаль, що може призвести до втрати зуба. Гіперестезія- це підвищена чутливість зуба до різного роду подразників. Постійний біль ускладнює прийом їжі, тому гіперестезія також потребує огляду стоматолога та лікування. Вартість лікування завжди можна дізнатися після першого огляду лікаря.
Деструкція твердих тканин може виникати внаслідок травм і токсичних ушкоджень.

Як відбувається діагностика некаріозних уражень твердих тканин зубів?

Діагностика некаріозних уражень зубів - 1 | https://complex-dent.com.uaЩоб знайти причину захворювання, необхідна диференціальна діагностика некаріозних уражень зубів. Ця методика передбачає вилучення подібних за симптомами хвороб та постановку конкретного діагнозу. Таку методику використовують у клініці Комплекс Дент, що у Дніпровському районі Києва, неподалік масиву Воскресенка.

Діагностика та обстеження проходить у три етапи:

 • огляд, оцінка тяжкості захворювання;
 • клініко-лабораторні дослідження;
 • лікувальні заходи.

Насамперед лікар оглядає порожнину рота пацієнта, визначає інтенсивність та поширеність уражень. Потім проводять лабораторні дослідження, щоб визначити наявність гормонально-метаболічних порушень. Ці дані допомагають визначити причину проблем та призначити правильне лікування, яке усуває не лише симптоми захворювання, а й діє на вогнище.

Для пошуку патологій розвитку, огляду пошкоджених ділянок емалі, некрозу тканин використовують сучасне устаткування. Нові томографи дають детальне зображення, при цьому не мають небезпеки для пацієнта.

Що робити, якщо виявив проблеми із зубами?

Якщо ви помітили на своїх зубах дефекти, плями чи тріщини, але не знаєте, з чим вони пов’язані, зверніться до стоматологічної клініки Комплекс дент. Наші стоматологи допоможуть відрізнити карієс від некаріозних ушкоджень та недорозвинення тканин, знайдуть точну причину проблем та запропонують оптимальну програму лікування.

Вас порадують ціни на послуги, нове обладнання та бездоганний сервіс.

Перевагою стане високий рівень безпеки:

 • інструменти та обладнання регулярно дезінфікуються;
 • всі поверхні обробляються антисептичними засобами.

Клініка розташована недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна. Звертайтеся до професіоналів та будьте здорові!