Часті Питання та Відповіді

Біль у ясні після видалення зуба вважається нормальним перші 3-5 днів після хірургічної операції. Лунка може затягуватися близько двох тижнів, а на повне загоєння можна чекати через три тижні. В іншому випадку краще звернутися до стоматолога.

Розгорнута відповідь

Коронка на зуб встановлюється з використанням знеболювальних препаратів, тому процедура не завдає дискомфорту. Під час депульпації та обточування біль може виникати, проте цю проблему також можна усунути за допомогою анестетиків.

Розгорнута відповідь

Ознаки, що росте зуб мудрості, помітні неозброєним поглядом. Насамперед це біль у щелепі, набряклість і почервоніння слизової оболонки, зміна поверхні ясен. Прорізування зазвичай відбувається у віці від 15 до 25 років і може супроводжуватись підвищенням температури тіла.

Розгорнута відповідь

Пляшковий карієс, від якого страждають діти до трьох років, найкраще лікувати на початковій стадії. Для цього можуть застосовуватися ремінералізуюча терапія, пломбування, озонотерапія, інфільтрація та інші методи.

Розгорнута відповідь

Перший візит до стоматолога дитини — важлива та хвилююча подія, від якої залежить її ставлення до власного здоров’я. Батьки можуть зробити цей візит приємним, якщо почнуть зі знайомства з лікарем, розкажуть казку про зуби і не будуть брехати щодо процедур.

Розгорнута відповідь

Скільки служать вініри на зубах, залежить від матеріалу, форми та якості установки конструкції. У середньому мікропротези зберігають свій первісний вигляд 4-5 років, а функції – 10-15 років.

Розгорнута відповідь

Абатмент це частина зубного протезу, яка розміщується між штучним коренем та коронкою. Він знаходиться всередині ясен і виконує важливу роль перехідника. Встановлення цієї частини відбувається після приготування кореня.

Розгорнута відповідь

Вибір залежить від ступеня руйнування зуба. При здоровому корені та наявності 40% тканин можна встановити коронку, а за відсутності кореня знадобиться імплант.

Розгорнута відповідь

За відсутності одного чи кількох зубів пацієнтам ставлять зубний міст чи імплант. Перший варіант зачіпає як мінімум два сусідні зуби, а при імплантації можна обійтися без обточування інших зубів.

Розгорнута відповідь

Стоматолог-ортопед – це фахівець із протезування зубів.

Розгорнута відповідь

Голлівудська посмішка – це ідеальні білі зуби, рівний зубний ряд і правильний прикус.

Розгорнута відповідь

Дати однозначну відповідь із конкретними цифрами на це питання неможливо. Після проведення ретельної діагностики лікар підбере оптимальний варіант з урахуванням особливостей ситуації пацієнта і наявного бюджету.

Розгорнута відповідь

Біль у яснах – це наслідок запалення, яке може виникнути з різних причин: захворювання ясен, зубний камінь, травми, невдала установка імплантів. Краще звернутися до стоматолога та з’ясувати причину.

Розгорнута відповідь

Незначний біль вважається нормальним протягом 1-3 днів, як і набряк. Сукровиця може виділятись 5-7 днів. Якщо це триває довше, обов’язково потрібна консультація з лікарем.

Розгорнута відповідь

Наявність больових відчуттів у разі дозволяє з повною впевненістю стверджувати, що з опорним зубом є певні проблеми, від поширення карієсу вглиб опорного зубчика до кісти кореня зуба.

Розгорнута відповідь

Причини появи неприємних відчуттів дуже різноманітні від захворювання на ротову порожнину до неякісного стоматологічного лікування. Варто замислитись про відвідування стоматолога.

Розгорнута відповідь

Дренаж ясен – це хірургічна конструкція, яка найчастіше виконана з гуми або латексу.

Розгорнута відповідь

Важливо не панікувати і при першій же нагоді записатися на прийом до стоматолога. Це допоможе оперативно усунути проблему та попередити ризик розвитку патології. Нехтуючи зазначеною рекомендацією, висока ймовірність поступового руйнування зубної одиниці до повної втрати можливості її відновлення.

Розгорнута відповідь

З рухливістю зубів стикаються дуже багато людей незалежно від віку. Це поширена патологія, яка може бути спричинена низкою причин. Що робити, якщо хитаються зуби і як уникнути серйозних ускладнень?

Розгорнута відповідь

При прорізуванні зубів немовлята стають неспокійними та примхливими, часто у них підвищується температура тіла. Як визначити, що температура від зубів, а чи не з інших причин? Для більшості батьків це питання стає головним із 5-6 місяців малюка.

Розгорнута відповідь

Елайнери – це різновид ортодонтичної конструкції для корекції прикусу. Вони підходять як дорослих, так маленьких пацієнтів. Ефективні за різних видів порушень і допомагають безболісно відновити рівний зубний ряд.

Розгорнута відповідь

Стоматит – це запалення слизової оболонки порожнини рота, яке супроводжується виразками та ранами. Вони з’являються на яснах, внутрішній стороні щік, губ, мигдаликах. Чому воно виникає і чи можна заразитися стоматитом від іншої людини?

Розгорнута відповідь
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ: