ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування кореневих каналів-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів це складний процес, який допомагає врятувати пошкоджений або інфікований зуб. Воно проводиться всередині зуба, що потребує особливих навичок, кваліфікації лікаря-стоматолога та спеціального обладнання.

У яких випадках лікують кореневі канали?

Показаннями для ендодонтичного лікування кореневих каналів є:

 • карієс у запущеній формі (пульпіт);
 • запальний процес за верхівкою кореня;
 • травматизація зуба;
 • підготовка до протезування.

Попадання інфекції вглиб зуба провокує запалення та відмирання тканин. Спочатку процес протікає безболісно, ​​але коли починається запалення судинно-нервового пучка, ми відчуваємо ниючі, сильні болі, особливо при дії температурних подразників. Якщо цьому етапі не вилікувати зуб, то патологічний процес залучаються тверді тканини зубощелепного апарату. Все це може призвести не тільки до загибелі зуба, а й до грізних ускладнень (періостит, флегмона щелепно-лицьової області і т. д.).
Раніше подібний проблемний зуб просто видаляли, що призводило до значного естетичного дефекту та подальшого усунення зубного ряду. Сьогодні стоматологи мають можливість пролікувати зуб і врятувати його.

Методи лікування кореневих каналів

Ендодонтичне лікування полягає у видаленні ураженої пульпи, нервово-судинного пучка зуба та закритті каналу спеціальними пломбувальними матеріалами. Подібне лікування сьогодні є абсолютно безболісним та ефективним завдяки використанню сучасних пломбувальних матеріалів та методів візуалізації.
Основним методом сучасної ендодонтії при лікуванні кореневого каналу зуба є використання гарячої гуттаперчі. Цей унікальний матеріал у розігрітому вигляді ідентичний природному каучуку. Така структура дозволяє помістити його в холодному стані в заздалегідь підготовлений канал, а потім, при нагріванні, матеріал стає рідким і заповнює всі порожнини і мікротріщинки в товщі зуба. Таке герметичне пломбування зуба вкрай важливе в ендодонтичному лікуванні, оскільки навіть через маленькі тріщини інфекція може знову проникнути в зуб і призвести до його руйнування.
Щоб переконатися у коректності лікування, стоматологи зараз використовують лікування під мікроскопом та рентгенологічні методи дослідження. Це дозволяє розглянути навіть найдрібніші дефекти та переконатися, що матеріал заповнив весь канал.

Етапи лікування кореневих каналів

Ця терапія проходить за певною схемою. Підготовчий етап включає:

 1. Ретельний огляд ротової порожнини.
 2. Проведення рентгенологічного дослідження.
 3. Огляд проблемного зуба під мікроскопом.
 4. Визначення плану та обсягу лікування.
 5. Проводять професійну гігієну порожнини рота (очищають усі зуби від нальоту та каміння).
 6. Лікар проводить місцеву анестезію.

Після цього стоматолог проводить безпосередньо чищення та дезінфекцію кореневих каналів:

 1. За допомогою бору створюється невеликий отвір, через який лікар отримує доступ до кореневого каналу.
 2. Кореневий канал зуба механічно очищається від відмерлих тканин (пульпи та судинно-нервового пучка).
 3. Порожнину зуба промивають спеціальними знезаражуючими засобами.
 4. Канал зуба ретельно пломбується сучасними матеріалами (найчастіше гарячою гуттаперчею).

Після лікування проводять ще один рентгенологічний знімок. Особливо це важливо при лікуванні викривлених кореневих каналів, коли важко визначити, чи вдалося повністю запломбувати пошкоджену зубну одиницю та ізолювати її порожнину навколишнього середовища. Через час слід прийти на контрольний огляд, щоб переконатися в ефективності лікування, а при необхідності пройти курс додаткового лікування.

Лікування кореневих каналів – непростий, часто багатоступінчастий процес, який потребує терпіння від пацієнта. Однак результат терапії вартий витрачених праць. Пацієнт рятує свої рідні зуби та зберігає красу, здоров’я посмішки.

Лікування кореневих каналів в Україні за вигідною ціною

Стоматологічна клініка «Комлекс Дент» запрошує мешканців Києва до своєї затишної та сучасної клініки. Наші висококваліфіковані та досвідчені співробітники проводять ендодонтичне лікування навіть у найскладніших клінічних випадках. Нашими незаперечними перевагами є:

 • Інноваційні підходи Наші лікарі використовують лише новітні методики, які з’являються у стоматології, що дозволяє проводити максимально ефективне та якісне лікування.
 • Сучасне обладнання. У своїй практиці ми використовуємо лише сучасне обладнання та матеріали.
 • Досвідчені спеціалісти. У нашому штаті лікарі-стоматологи з досвідом роботи понад 30 років.
 • Гарантія Ми даємо гарантію на свою роботу, оскільки впевнені у її якості.
 • Співробітництво із страховими компаніями. Ви можете пройти лікування в нашій клініці зі страхування без жодних турбот і проблем.
 • Чудовий сервіс. Ми намагаємося зробити ваше перебування у стінах «Комплекс Дент» максимально приємним та необтяжливим.
 • Зручна, продумана система запису, затишна, сучасна клініка та ввічливий персонал чекають на вас у будь-який час.
 • Доступна вартість. Ми намагаємось надавати якісні стоматологічні послуги за розумними цінами для мешканців столиці. Зручне розташування.

Наша стоматологічна клініка знаходиться неподалік станцій метро «Дарниця» та «Лівобережна», на лівому березі, на масиві Воскресенка, Дніпровський район. Приходьте до стоматологічної клініки Complex Dent – переконайтеся, що прийом у стоматолога може бути приємним!
ожете отримати на прийомі у стоматолога

Ціни на лікування кореневих каналів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Лікування зуба з 1 кореневим каналом3560 грн.
Лікування зуба з 2 кореневими каналами5560 грн.
Лікування зуба з 3 кореневими каналами7560 грн.
Лікування зуба з 4 кореневими каналами9560 грн.
Зміцнення зуба скловолоконним штифтом600 грн.
Фотополімерна пломба після лікування кореневих каналів (під ключ)2500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога