ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Знімні зубні протези-1 | https://complex-dent.com.ua

Знімні зубні протези

Знімні зубні протези – це спеціалізовані індивідуальні стоматологічні конструкції, що замінюють втрачені з травматичних, вікових чи інших причин зуби.

Знімні зубні протези - 1  | https://complex-dent.com.ua

Різновиди знімних протезів

Стоматологія “Комплекс Дент” (м. Київ) пропонує весь спектр стоматологічних послуг, у тому числі виготовлення різних типів знімних протезів. Вартість послуги при цьому залежить від матеріалів і складності конструкції, що виготовляється.

Розрізняють кілька видів нестаціонарних спецпротезів для зубів, які у свою чергу поділяються на три великі групи: частково, повністю та умовно-знімні. До першої групи належать такі вставні зуби:

  • класичні нейлонові;
  • акрилові;
  • акріфрі («AcryFree») або безакрилові;
  • бюгельні.

При повній втраті зубів можна поставити вставні зуби, що складаються з основи (металевої, нейлонової, пластмасової та ін.) і повністю природні людські різці, що імітують, ікла, моляри і так далі. Матеріал, з якого вони виготовляються, вибирає сам клієнт, тому вартість вставної щелепи залежить від переваг клієнта стоматологічної клініки, його бюджету та складності виготовлення. Протезування виконується таким чином, щоб конструкція трималася міцно та комфортно для пацієнта: на присосках, за допомогою крему-коректора або спеціальних скоб, що забезпечують тугу фіксацію.

Знімні зубні протези - 2  | https://complex-dent.com.ua

Умовно-знімні протезні конструкції фіксуються на спеціалізовані гвинти чи стоматологічний цемент. На відміну від попереднього типу медпротезів, можна зняти тільки за допомогою стоматолога при відвідуванні клініки.

Огляд частково знімних пристроїв

Легкі акрилові верхні або нижні протези мають невисоку ціну, а для їх встановлення не потрібно порушувати цілісність здорових зубів, обточуючи їх. Акріфрі є ще одним видом сучасних протезів. Вони міцні, добре розподіляють навантаження на ясна при жуванні та кусанні, не містять ніяких шкідливих або викликають алергію речовин.

Класичний (традиційний) вид зубного частково знімного протеза застосовується у випадках, коли необхідно відновлювати невеликий сегмент зубного ряду. Нейлонові спецпротези є надто еластичними та гнучкими, тому як цілий щелепний протез їх не можна встановлювати, адже в такому разі є велика небезпека атрофії щелепної кістки.

Бюгельний тип є металевий каркас з акриловим покриттям, на якому розташовані штучні зуби. На відміну від попередніх згаданих вище типів, цей варіант найбільш компактний: він кріпиться на гачки, коронки або спеціальні мікрозамочки.

Якщо розглядати протези з погляду конструктивних особливостей, вони бувають, крім пластинчастих та бюггельних, також виду «іммедіат». Цей тип стоматологічних пристроїв вважається тимчасовим, встановлюється для комфортного харчування пацієнта та знімається, коли постійний протез, імплант або коронка готові до встановлення.

Ціни на Знімні зубні протези

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Бюгельний протез13000 грн.
Частково знімний пластмасовий протез4500 грн.
Повний знімний пластмасовий протез12000 грн.
Повний знімний протез з металевим базисом12000 грн.
Протез-метелик нейлоновий3500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога