ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Пародонтологічне чищення зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Пародонтологічне чищення зубів

Пародонтологічна чистка зубів (закритий кюретаж) є однією з найефективніших і найпоширеніших процедур у процесі лікування різних захворювань пародонту (пародонтоз, гінгівіт, пародонтит тощо). Головними завданнями цієї маніпуляції є усунення кровоточивості та рецесії ясен. Плюс до всього попереджається збільшення пародонтальних кишень.

Які переваги має закритий кюретаж?

Головною перевагою пародонтологічного чищення зубів є можливість повністю уникнути або відстрочити необхідність хірургічного втручання для лікування зазначених вище захворювань. Своєчасне виконання закритого кюретажу досвідченими лікарями стоматологічної клініки Комплекс Дент забезпечує вражаючий ефект, дозволяючи уникнути видалення патологічно змінених тканин, проведення пластики вуздечок, а також складних і дорогих клаптевих операцій.

Крім цього професійно вироблена пародонтологічна чистка зубів забезпечує:

 1. Зниження кровоточивості ясен. Повне видалення зубного нальоту та каменю. Нормалізацію мікрофлори ротової порожнини.
 2. Ефективний захист від виникнення карієсу пришийка. Запобігання появі неприємного запаху з рота. Уповільнення чи рецесію розвитку хронічних захворювань пародонту. Зміцнення та за сприятливих умов відновлення тканин ясен.

Показання до проведення пародонтологічного чищення зубів

Закритий кюретаж призначається за наявності таких симптомів, як:

 1. Деформація, а також зміна кольору ясен.
 2. Наявність неприємного запаху із рота.
 3. Кровоточивість ясен у процесі чищення зубів.
 4. Формування ясенних кишень. Наявність патологічної рухливості зубів.
 5. Оголення коріння зуба.

Зазначені симптоми здебільшого є проявом захворювань пародонту. Тому пародонтологічна чистка зубів призначається лише після ретельної діагностики. Проводиться дана процедура під місцевою анестезією, що дозволяє позбутися больових відчуттів та дискомфорту в процесі маніпуляцій.

А чи існують протипоказання?

У більшості випадків жодних протипоказань до виконання пародонтологічного чищення зубів відсутні. Однак деякі пацієнти можуть мати прояви алергії на препарати, які застосовуються під час процедури. Крім цього, важливо розуміти загальний стан ротової порожнини, причини уражень пародонту та наявність супутніх захворювань.

Тільки після ретельного огляду, комплексної діагностики та уважного вивчення загальної клінічної картини досвідчені лікарі хірургічної стоматології Complex Dent визначають можливість та реальну необхідність виконання закритого кюретажу.

Як проводиться пародонтологічне чищення зубів?

До виконання аналізованої процедури можна застосовувати як ручні, і апаратні методики чи його комбінації. При цьому використання ультразвукового обладнання мінімізує травматичність та болючі відчуття в процесі маніпуляційПародонтологічне чищення зубів - 2 | https://complex-dent.com.ua

Умовно виконання закритого кюретажу можна поділити на шість основних етапів:

 1. Знеболення зони, яка оброблятиметься.
 2. Очищення ясен кишень ультразвуковим скейлером або спеціальними інструментами. На цьому етапі видаляється наліт, а також інші тверді відкладення.
 3. Полірування зубних поверхонь безпосередньо в прикореневій зоні, завданням якої є видалення залишків нальоту та формування гладкої поверхні зубів, що повинно завадити закріпленню бактерій.
 4. Обробка заглиблень після очищення антисептиками, що знищують патогенну мікрофлору.
 5. У разі потреби нанесення спеціальних лікувально-профілактичних препаратів, спрямованих на прискорення загоєння ясен та зняття набряклості.
 6. Для запобігання каріозному пошкодженню додатково проводиться фторування.

Звертаємо увагу, що ціна виконання процедури залежить від кількості зубів, які оброблятимуться, а також використовуваної методики. Щоб дізнатися про конкретну вартість виконання пародонтологічного чищення зубів, запишіться на безкоштовний прийом до стоматологічної клініки Комплекс Дент, де з Вами працюватимуть найкращі лікарі України.

Наші переваги

Постійно розвиваємося, удосконалюємо технології, реально використовуємо, а не просто голосно заявляємо про індивідуальний підхід. Крім цього важливими перевагами клініки Комплекс Дент є:

 • Використання у процесі виконання процедур найсучаснішого обладнання (ультразвукових скейлерів та інших приладів), що забезпечує максимальну ефективність виконання процедури.
 • Доступна цінова політика.
 • Раціонально підходимо до роботи з кожним пацієнтом.
 • Призначаємо лише ті процедури, які реально необхідні та справді допоможуть у вирішенні існуючої стоматологічної проблеми.
 • Бездоганний рівень обслуговування.
 • Завжди готові надати консультації та дати рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною навіть після завершення виконання будь-яких маніпуляцій.
 • Безболісність та повний комфорт.
 • Підбираємо найбільш підходящі препарати з урахуванням особливостей вашого організму, що дозволяє виключити можливі алергічні реакції та побічні ефекти.

Серед додаткових переваг стоматології COMPLEX DENT варто виділити зручне розташування. Стоматологічна клініка знаходиться у Києві неподалік станції метро Дарниця та Лівобережна у Дніпровському районі на масиві Воскресенка.

Запишіться на безкоштовний прийом і нехай Ваші зуби та ясна завжди будуть здоровими!

Ціни на пародонтологічне чищення зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Пародонтологічне чищення зубів (1 щелепа)2000 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога