ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Провідникова анестезія-1 | https://complex-dent.com.ua

Провідникова анестезія

Провідникова анестезія — це метод місцевого знеболювання, який використовується у стоматології. Анестетик вводиться за допомогою голки в ділянку поряд зі стовбуром нерва. Чутливість у цій ділянці щелепи знижується, завдяки чому стає можливим безболісне проведення хірургічних операцій.

Принцип дії провідникової анестезії

Провідникова анестезія - 1 | https://complex-dent.com.ua/Внаслідок введення препарату відбувається блокада нерва або групи нервів. Больовий сигнал не передається в мозок, тому пацієнт не відчуває болю в ході хірургічних маніпуляцій. У зв’язку з цим важливо ввести засіб саме в ту область, яка буде схильна до хірургічного втручання. Пацієнт залишається у свідомості і може відчувати механічну дію на тканині, але больовий сигнал від конкретної області введення анестетика не надходить. Ефект може тривати близько години, чого достатньо більшості стандартних стоматологічних операцій.

Техніка проведення провідникової анестезії

Провідникова анестезія - 2 | https://complex-dent.com.ua/Перед уколом часто застосовують аплікаційні анестетики, які знеболюють ділянку введення голки в ясна. Потім засобом набирають у шприц із спеціальної капсули, суворо дотримуючись дозування. Укол потрібно зробити якомога ближче до нерва, щоб, напевно, заблокувати передачу сигналів про біль. Введення такого препарату безпосередньо в нерв може призвести до його відмирання, тому важливо звернутися до професіоналів. Навіть у разі введення анестетика в сам нерв чутливість відновлюється протягом кількох місяців.

Через кілька хвилин після уколу засіб починає діяти, тканини втрачають чутливість. Стоматологія використовує провідничну анестезію найчастіше, оскільки вона високоефективна та безпечна.

Види операцій, що проводяться під провідниковою анестезією

Показання до використання провідникової анестезії в Комплекс Дент можуть стати:

 • видалення одного або декількох зубів;
 • видалення абсцесів та новоутворень;
 • глибокий карієс;
 • лікування пародонту;
 • травми щелепи;
 • ортопедичні операції.

Залежно від проблеми провідникова анестезія вводиться або в ясна, або в шкірні покриви обличчя. Вона може бути внутрішньоротової та позаротової. Протипоказаннями до використання такого типу анестезії можуть стати алергія на препарат, наявність інфекційних захворювань та дитячий вік. В інших випадках цей метод застосовується завдяки своїй ефективності та тривалості до 2 годин.

За допомогою провідникової анестезії можна впливати і на верхню, і нижню щелепу. Висока концентрація речовини у ділянці тканин дозволяє використовувати мінімальну дозу, отже, уникнути негативного впливу наркозу на організм. Стоматологічна клініка Complex Dent пропонує записатися на прийом до фахівців та проконсультуватися з досвідченими стоматологами. Сучасні методи знеболювання в Україні дають змогу забезпечити комфортні умови для проведення будь-яких стоматологічних операцій.

Ціна на такі процедури є мінімальною, а загальна вартість лікування залежить від складності операції. Завдяки використанню провідникової анестезії можна уникнути неприємних відчуттів під час лікування карієсу, видалення зуба та нерва. Метод підходить не тільки для планового лікування, а й для екстрених ситуацій, переломів та травм щелепи. Його також використовують у тому випадку, якщо інші методи знеболювання не підходять.

Переваги клініки Комплекс Дент

Найкращі умови лікування карієсу та інших захворювань чекають на вас у стоматологічній клініці Complex Dent у Києві. Ми знаходимося біля метро Дарниця та Лівобережна, неподалік масив Воскресенка, Дніпровський район. Окрім зручного розташування клініки, ви оціните й інші переваги Комплекс Дент:

 • широкий спектр стоматологічних послуг;
 • професійні лікарі;
 • ідеальний сервіс;
 • доступні ціни на послуги;
 • чистота та комфорт.

Наші стоматологи використовують лише сучасні матеріали та обладнання, що дають гарантію на свою роботу. Досвідчені фахівці точно встановлюють діагноз та пропонують найефективніші методи лікування.

Подбайте про своє здоров’я та запишіться на консультацію до стоматологічної клініки Комплекс Дент прямо зараз!