ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Ортохірургія-1 | https://complex-dent.com.ua

Ортохірургія

Ортохірургія допомагає позбутися порушень прикусу та повернути гармонію обличчя. Цей розділ щелепно-лицьової хірургії спрямований на відновлення кісток лицьового скелета, функціональності щелеп та естетики обличчя.

Які хвороби лікує ортохірург?

Дентальні аномалії можна розділити на дві групи:

 • проблеми із зубами;
 • проблеми з кістками черепа.

Ортохірургія - 1 | https://complex-dent.com.ua/Неправильний прикус можна виправити ортодонтичним лікуванням – встановленням брекетів. Однак це актуально лише у випадках, коли проблема знаходиться в межах зубного ряду. Якщо ж справа в неправильному положенні кісток лицьового кістяка, то необхідною стає ортогнатична хірургія. Цей метод ефективний лікування зубощелепної деформації, виправлення прикусу, лікування апное, у якому відбуваються затримки дихання уві сні. Все це серйозно впливає на здоров’я і знижує якість життя, тому вимагає лікування.

Кісткова пластика обличчя – основне завдання ортохірурга. Процедура передбачає оперативне втручання усунення асиметрії обличчя, нормалізації прикусу і співвідношення зубів. Стоматологічна клініка Комплекс Дент пропонує скористатися послугами досвідчених ортохірургів, відновити гармонію обличчя та покращити якість життя. Наша стоматологія знаходиться недалеко від станції метро Дарниця та Лівобережна.

Що входить у послуги ортохірурга?

Ортохірург проводить кілька видів операцій:

 • геніопластика;
 • білатеральна остеотомія нижньої щелепи;
 • остеотомія верхньої щелепи;
 • двощелепна хірургія;
 • остеотомія піднебінного шва.

Ортохірургія - 2 | https://complex-dent.com.ua/Геніопластика — операція для покращення форми підборіддя, усунення дефектів області підборіддя. Це можуть бути як уроджені, так і набуті дефекти. Асиметрія, усунення, недорозвинення кісток підборіддя можна усунути за допомогою геніопластики. Ця процедура може бути частиною двощелепної хірургічної операції.

Білатеральна остеотомія нижньої щелепи проводиться для виправлення дефектів нижньої щелепи. Нижню щелепу приводять у правильний стан, що значно покращує профіль обличчя, полегшує процес пережовування їжі, дихання. Може бути доповнена геніопластикою. Остеотомія верхньої щелепи допомагає створити гарну, правильну посмішку за рахунок виправлення положення верхньої щелепи. При «ясенній» посмішці щелепу піднімають нагору, при дефіциті ширини — розширюють.

Усі перелічені операції можуть бути частиною двощелепної хірургії. Якщо спостерігаються відхилення у розвитку і функціональності верхньої, і нижньої щелепи, проводиться двощелепна операція. У такому разі зазвичай підборіддя неприродно виступає вперед, а верхня губа здається короткою, дефіцитною. Все це можна виправити у клініці Complex Dent, Київ. Послуга ортохірурга допоможе відновити гарну усмішку, повернути красу обличчя та зробити життя комфортнішим.

Остеотомія піднебінного шва допомагає розширити верхню щелепу, якщо інші методи не підходять. Операція передбачає розкриття піднебінного шва хірургічним методом та встановлення дистракторів, які індивідуально виготовляються у лабораторії. В Україні ціна на такі процедури багато в чому залежить від досвіду стоматолога та зубних техніків, які працюють у клініці.

Переваги стоматологічної клініки Complex Dent

До клініки Комплекс Дент звертаються пацієнти не лише з Києва, а й з усієї України. Їх приваблює ряд переваг:

 • широкий спектр послуг;
 • кваліфікований персонал;
 • доступна вартість послуг;
 • сучасне обладнання;
 • безпечні матеріали

Наша клініка розташована на Лівому березі Києва, неподалік масив Воскресенка, Дніпровський район. Звідси зручно добиратися і до центру, і до передмістя, тому на консультацію можна приїхати будь-коли. Записатися до лікаря можна телефоном або онлайн. Вас приємно здивує широкий спектр послуг, професіоналізм лікарів та використання сучасного обладнання. Ми ретельно стежимо за чистотою та регулярно проводимо дезінфекцію приміщень, обладнання, інструментів. Лікуватися в Комплекс Дент безпечно та приємно.

Приходьте на консультацію до наших лікарів та насолоджуйтесь гарною посмішкою щодня!