ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Нарощування кісткової тканини-1 | https://complex-dent.com.ua

Нарощування кісткової тканини

Одна з найбільших проблем при імплантації – недостатній обсяг кісткової тканини в області імплантації імплантації. Ця проблема пов’язана насамперед із витонченням кісткового масиву альвеолярного відростка щелепи у зв’язку з відсутністю адекватного жувального навантаження, хронічними запальними процесами (пародонтитом), відсутністю належного кровопостачання даної зони, патологіями ендокринної або серцево-судинної системи.

Щоб успішно вживити імплант у проблемну зону та відновити цілісність зубного ряду, стоматологи вдаються до нарощування кісткової тканини. Кісткова пластика (нарощування кісткової тканини, синус-ліфтинг, остеопластика) – це стоматологічна операція, яка дозволяє створити адекватне кісткове ложе для імплантації.

У яких випадках показано кісткову пластику?

Дана процедура показана при значному витончення кісткової тканини в області протезування. Особливо важливим є цей момент при патології верхньої щелепи, яка є нижньою стінкою гайморової пазухи. За відсутності достатнього обсягу кістки та встановлення імпланту матеріал може піти в пазуху, що стане серйозним ускладненням імплантації та вимагатиме термінового оперативного втручання з боку оториноларинголога.

Як відбувається процедура нарощування кісткової тканини?

Методика нарощування кістки залежить від того, яка щелепа уражена та який матеріал буде використаний. Для кісткової пластики застосовуються такі матеріали:

  • Аутогенний – шматочок кістки береться у самого пацієнта і вкладається в необхідну зону, такий матеріал не відторгується організмом, оскільки він не сприймає його як чужорідний.
  • Алогенний — донором кістки стає інша людина, такий матеріал забирається після смерті та зберігається у спеціальних банках донорських органів. Незважаючи на етичні моменти, цей спосіб є хорошим варіантом, оскільки пацієнту не потрібно проведення додаткового оперативного втручання, проте загоєння та приживлення кістки відбувається повільніше.
  • Ксеногенний – матеріал виконаний із тваринних тканин. Зазвичай як основа використовується свиняча або бичача кістка, оброблена спеціальним чином. Може бути застосована як гранул або цілих кісткових блоків. Є найдоступнішим за вартістю матеріалом, але приживається дуже довго, що значно подовжує процес імплантації.
  • Алопластичний – це синтетичні композити на основі фосфату кальцію.

Методика імплантації кісткової тканини, незалежно від її типу, може проходити по-різному. Техніка підбирається індивідуально для кожного пацієнта залежно від особливостей клінічного випадку.

Нарощування замінника

Зуб видаляється, лунка очищається, всі м’які тканини забираються. Замінник у вигляді гранул поєднується з кров’ю пацієнта і укладається в поглиблення. Зверху встановлюється спеціальна мембрана, а лунка ушивається. Проведення імплантації можливе після повного загоєння, що загалом займає до 4 місяців.

Пересадка блоку

Нарощування кісткової тканини - 2 | https://complex-dent.com.uaНайчастіше застосовується при імплантації власного трансплантата. Процедура відбувається у два етапи.
На першому проводять забір кістки у пацієнта. Найчастіше це відбувається з підборіддя, з горбів 8-х зубів (за їх відсутності) або здухвинної кістки.

На другому етапі хірург робить в ділянці ложа невелике поглиблення для кращого кровопостачання. Блок укладається у підготовлене ложе та кріпиться спеціальними титановими гвинтами. Зверху встановлюється захисна мембрана, яка згодом розсмокчеться. Ложе ушивається. Імплантація стає можливою через 4 місяці.

Синус-ліфтинг

Ця технологія використовується при кістковій пластиці верхньої щелепи, коли є ризик потрапляння імпланту в гайморову пазуху. Ясна розрізаються, відшаровуються м’які тканини. У стінці пазухи робиться маленьке вікно. Слизова оболонка при цьому не страждає: її лише відтисняють. У простір, що утворився, поміщають штучну кістку або підготовлені власні тканини.

Чим небезпечне нарощування кісткової тканини?

Найбільша небезпека при нарощуванні кісткової тканини – ризик її відторгнення та запальні процеси в галузі проведеної операції. Особливо часто така проблема зустрічається у курців, пацієнтів із цукровим діабетом та патологіями імунної системи.

Як відбувається реабілітація після нарощування кісткової тканини?

У перші кілька тижнів після нарощування кісткової тканини пацієнтам не рекомендовано вживати грубу їжу, відвідувати лазні, сауни, басейни, пірнати, приймати гарячу ванну чи душ, займатися спортом. Після втручання може знадобитися прийом знеболювальних та антибактеріальних препаратів.

Нарощування кісткової тканини в Україні за вигідною ціною

Зверніться за допомогою до стоматологічної клініки Complex Dent (Київ). Наші досвідчені стоматологи-хірурги готові взятися за роботу будь-якої складності та допомогти кожному пацієнтові. Ви переконаєтеся, що якісні стоматологічні послуги можливі за доступної вартості. Наша стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна, на лівому березі (Дніпровський район, масив Воскресенка). Запишіться на кісткову пластику в стоматологічній клініці Комплекс Дент зараз.

Ціни на нарощування кісткової тканини

Первинна консультація, огляд400 грн.
Нарощування кісткової тканини Easyy-graft (робота лікаря + сам кістковий матеріал)4500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога