ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Прямі композитні вініри-1 | https://complex-dent.com.ua

Прямі композитні вініри

Вініри з композитних матеріалів являють собою мікропротези, що дозволяють відновити форму і відбілити зуби. Прямі композитні вініри естетичні та обходяться не так дорого, як керамічні аналоги. Встановлення їх не вимагає травматичної обробки (без обточування) зубів, як у випадку з коронками. Однак, чи можуть подібні конструкції повністю замінити керамічні накладки? Об’єктивна відповідь за та проти можлива після детального вивчення особливостей реставрації, для якої використовуються прямі вініри та компоніри – непрямі вініри – з композиту.

Прямі композитні вініри - 1 | https://complex-dent.com.ua

Особливості прямих композитних вінірів

Вініри прямим методом є тонкі накладки, які встановлюються на передні зуби, що визначають естетичність і красу посмішки. Вони допомагають скоригувати колір та форму фронтальних зубів. Причому керамічні та композитні вініри, що використовуються для цієї мети, мають суттєві відмінності.

Чим композитні вініри відрізняються від керамічних?
Композитні прямі вініри на зуби, на відміну від керамічних, наносяться пошарово, безпосередньо в порожнині рота пацієнта. Технологія накладання композитного матеріалу певною мірою схожа на художню реставрацію зубів.

Прямі композитні вініри - 2 | https://complex-dent.com.ua

Однак застосування подібної методики виправдовує себе у тому випадку, якщо потрібно виправити дефекти на одному-двох зубах у загальному ряді. Кардинального перетворення всієї ротової порожнини цим способом досягти неможливо. Більші проблеми вирішуються шляхом встановлення керамічних вінірів, та використання інших технологій, за допомогою зуботехнічної лабораторії.

Різниця композитних прямих вінірів і компонірів полягає в тому, що перші виготовляються в індивідуальному порядку, а другі за шаблонами і пропонуються для непрямої установки в готовому вигляді. Сьогодні композитні вініри в Києві можна поставити в спеціалізованій клініці, яка має усі необхідні ресурси для якісного виконання даної процедури.

Прямі композитні вініри - 3 | https://complex-dent.com.ua
До і після

Позитивні якості та недоліки прямих вінірів з композиту

Як і будь-який спосіб реставрації в стоматології, методика застосування прямих композитних вінірів має свої плюси та мінуси. До переваг можна віднести:

  • вартість, яка невисока, оскільки використовуються недорогі технології та матеріали;
  • установка в день звернення, хоча вже існує технологія швидкого встановлення та керамічних вінірів;
  • добре справляються з дефектами зубів, але керамічна імітація кольору та прозорості емалі виходить природнішою;
  • лікар зможе зробити “голлівудську посмішку” за 1 візит.

Серед недоліків:

  • недостатньо щільне прилягання вініру до зубної поверхні, що може призводити до накопичення мікроорганізмів та запалення ясен у прикордонних зонах;
  • короткий термін служби необхідно змінювати кожні 4 роки;
  • лікар, який проводить маніпуляції, повинен мати неабиякий досвід і гарний естетичний смак, щоб досягти бажаного ефекту і не розчарувати пацієнта в його очікуваннях.

Тому потрібна попередня консультація, щоб зробити правильний вибір способу естетичної реставрації зубів. Звичайно, ціна має значення, але й інші сторони питання не можна залишати поза увагою, якщо вас цікавить результат. У сучасній клініці ви отримаєте всі необхідні рекомендації та можливість встановити вініри з композиту за прямою методикою з гарантією якості та повернути вам красиві зуби. Відгуки на цей вид процедур завжди позитивні у наших пацієнтів.

Ціни на Прямі композитні вініри

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Прямі композитні вініри (під контролем мікроскопа)4000 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога