ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
 Встановлення імплантів Straumann-1 | https://complex-dent.com.ua

 Встановлення імплантів Straumann

У стоматологічній практиці важливу роль відіграє якість використовуваних матеріалів. Особливо важливим є цей аспект в імплантології. Чим надійніший протез, тим швидше він приживеться і довше прослужить.
Імпланти Straumann — це швейцарські дентальні імпланти, які вже понад 40 років є найкращими у світі та вважаються пріоритетними матеріалами для такого оперативного втручання.

Види імплантів Штрауман

Зубні імпланти Straumann представлені широким асортиментом, що дозволяє провести якісне протезування незалежно від індивідуальних особливостей пацієнтів. Є два основні види- Tissue Level і Bone Level. Кожен представлений ​​широким модельним рядом.

Tissue Level призначені для одноетапної імплантації. Вони підтримують нормальний стан тканин, що оточують імплант, і запобігають руйнуванню кістки. Їх форма та розміри розроблені з урахуванням біологічної ширини. У цій лінійці представлені такі моделі:

 • Standart – фрезерована шийка діаметром 2,8 мм, з’єднання synOcta та монолітний абатмент гарантують сприятливий результат при будь-якому стані зубощелепного апарату;
 • Standart Plus – коротка фрезерна головка діаметром 1,8 мм не тільки дозволяє вибрати будь-який протокол лікування, але провести часткове або повне закриття ортопедичної платформи клаптем;
 • Standart Plus Short – найкоротший внутрішній імплант на ринку (висота – 4мм). Дозволяє провести успішну імплантацію при атрофованій кістці без нарощування її обсягу;
 • Tapered Effect – завдяки конічній формі імпланта, можливе його встановлення у свіжу лунку зуба, а фрезерована шийка діаметром 1,8 мм не порушує біологічної ширини. Підходить для будь-якого протоколу імплантування.

Лінійка Bone Level призначена для естетичних реставрацій. Застосування цього виду зубних імплантів Straumann дозволяє досягти високого косметичного ефекту. Їх циліндрична форма дозволяє контролювати глибину установки та вибирати будь-який тип протезування. Сюди включено:

 • Tapered мають коренеподібну форму, що дозволяє застосовувати їх при складних імплантаціях (при м’якій, атрофованій кістковій тканині, близько розташованих верхівок коренів, при нестандартній формі щелепи). При імплантації у лунку меншого діаметра сприяє потовщенню кісткового масиву;
 • Tapered “SmallOne” – незамінні при вузьких міжзубних проміжках, витонченому альвеолярному відростку. Повноцінно відтворюють анатомію зуба, гарантують відмінний естетичний ефект.

Таким чином, імплантація зубів системою Straumann дозволяє провести успішне оперативне втручання за будь-якої клінічної ситуації та гарантувати довговічність красивої та здорової посмішки.

Переваги імплантів Штрауман

Дані імпланти швейцарської компанії вважаються найкращими на ринках, завдяки низці незаперечних переваг:

 • приживлення проходить у 2 рази швидше, ніж при використанні імплантів інших виробників;
 • спостерігається мінімальне стоншування кістки, навіть через 10 років після імплантації (до 1 мм);
 • стимулюється регенерація тканин ясен, що значно полегшує та прискорює реабілітаційний період;
 • довгострокова служба без необхідності перевстановлення протезу (гарантія до 10 років);
 • допустимо застосовувати у пацієнтів після променевої терапії з цукровим діабетом та іншими патологіями, при яких зазвичай імплантація протипоказана;
 • підходять для протезування у пацієнтів похилого віку; забезпечують відмінний естетичний та косметичний ефект.

Ці переваги повністю компенсують високу вартість зубних імплантів Straumann.

Імплантація зубів Straumann в Україні за доступною ціною

Клініка Complex Dent пропонує вам імплантацію з використанням тільки високоякісних і перевірених матеріалів. Наш досвідчений щелепно-лицьовий хірург зі стажем більше 30 років готовий прийняти вас у будь-який зручний час. Ми відрізняємося не тільки відмінною якістю обслуговування та лікування, але й доступною вартістю послуг. Операції виконує штатний щелепно-лицьовий хірург із 30-річним стажем. Це найближча стоматологія на Воскресенці, поряд метро Лівобережна, Дарниця, Лісова та Чернігівська. Записатися на прийом до спеціалістів Комплекс Дент можна телефоном або заповнивши просту форму на сайті.

Ціни на встановлення імплантів Straumann

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Імплант під ключ Straumann (Швейцарія)1600$
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога