ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування зубів з анестезією-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування зубів з анестезією

У багатьох пацієнтів негативна реакція на лікування у фахівців стоматологів пов’язана зі страхом хворобливих відчуттів. Зубний біль є найсильнішим, оскільки іннервація зубних одиниць вкрай сильна та багата. Щоб боротися з цією проблемою, в арсеналі стоматологів є багато методик знеболювання. У наш час лікування зубів стає повною мірою безболісним для будь-якого віку.

Види анестезії у стоматології

Лікування зубів з анестезією - 1 | https://complex-dent.com.ua/Лікування зубів з анестезією зараз є обов’язковою умовою у роботі стоматологів. Пацієнту має бути комфортно, щоб він не боявся відвідувати лікаря та проходив лікування своєчасно. З цією метою можуть бути використані декілька видів анестезії:

 • Аплікаційна анестезія – при цьому типі знеболювання анестетик у вигляді розчину або гелю наноситься в зоні втручання на поверхню слизової оболонки ротової порожнини. Тут всмоктування максимальне та ефект настає дуже швидко. Найчастіше застосовується при видаленні молочних зубів у маленьких пацієнтів або перед введенням препарату за допомогою шприца, щоб мінімізувати неприємні відчуття від голки.
 • Інфільтраційна анестезія – це неглибокий укол знеболювального засобу в ділянці майбутнього втручання. Найчастіше використовується при терапії карієсу, пульпіту, видаленні зубів, нескладних стоматологічних операціях. Може використовуватись для пацієнтів будь-яких вікових груп.
 • Провідникова анестезія – у цьому випадку введення препарату робиться по ходу гілочок нерва. Це дозволяє на тривалий час відключити болючі рецептори великої зони. Ця методика виправдовує себе під час проведення об’ємних оперативних втручань, активному запальному процесі.

У деяких ситуаціях може застосовуватись і загальна анестезія. При такому варіанті людина спить і не має жодного дискомфорту. Однак цей тип анестезії вважається важким і у багатьох випадках стоматологи намагаються уникати його, щоб не перенапружувати нервову систему пацієнта. Показаний при оперативних втручаннях у дітей, людей похилого віку, а також у осіб з нестабільною психікою.

Чи можна лікувати зуби з анестезією дітям?

Здійснювати лікування зубів дітям під анестезією не лише можна, а й потрібно. Маленькі пацієнти дуже бояться болю і їм не можна пояснити, що треба потерпіти. Без адекватного знеболювання вони часто не дають навіть торкнутися себе.

Для дітей використовують менші дози анестетиків, розрахунок зазвичай проводиться на кілограм маси тіла. Переважно спочатку використовувати аплікаційну, а далі вже інфільтраційну анестезію, щоб мінімізувати неприємні відчуття та не розвинути страх «білих халатів». При великому обсязі операції та дуже маленькому віці пацієнта можливе проведення лікування під загальною анестезією.

Чи можна лікувати зуби з анестезією вагітним?

Вагітні є одними із найскладніших пацієнтів. Необхідно переконатися, що препарат не нашкодить дитині, особливо на ранніх термінах вагітності. При цьому слід мінімізувати болючі відчуття, щоб не викликати у матері стресовий стан. Саме тому рекомендують проводити планове лікування до зачаття.

Якщо ситуація є невідкладною і потрібне термінове лікування зубів з анестезією жінкам у положенні, слід вкрай обережно підбирати препарат для знеболювання. Необхідно, щоб він негативно не впливав на матку і плід, але при цьому забезпечував достатню анальгезію. У 2-му та 3-му триместрах категорично заборонено застосовувати «Лідокаїн».
Можливі такі ліки:

 • «Ультракаїн»;
 • «Альтріфрін»;
 • «Убістезин»;
 • «Альфакаїн».

Вони мінімально впливають на судини та не нашкодять малюкові.

Лікування зубів з анестезією за вигідною ціною в Україні

Фахівці стоматологічної клініки Комплекс Дент (Київ) чекають на жителів столиці та гостей міста на прийом. Наші лікарі-стоматологи з багаторічним досвідом допомагають пацієнтам із різними патологіями. Ми проводимо лікування лише з адекватним знеболенням. У нашому арсеналі є якісні перевірені анестетики, які роблять процедуру абсолютно безболісною та комфортною для пацієнтів. Перед введенням ліків ми обов’язково проводимо алергопробу, щоб переконатися в безпеці маніпуляції.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • сучасне лікування, найкраще обладнання та якісні матеріали від перевірених виробників;
 • справжніх спеціалістів;
 • ургентну стоматологічну допомогу у час;
 • гарантію на проведене лікування;
 • відмінний сервіс;
 • відсутність черг та можливість записатися на будь-який зручний час;
 • доступну вартість лікування.

Крім того, до нас дуже просто дістатися. Наша стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна, на лівому березі (Дніпровський район, масив Воскресенка). За якісними стоматологічними послугами звертайтесь до Complex Dent. Запишіться на прийом прямо зараз за телефоном або заповнивши анкету на сайті.

Ціни на лікування зубів з анестезією

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Аплікаційна анестезія (знеболює ясна)70 грн.
Провідникова анестезія (знеболює зуб)180 грн.
Фотополімерна пломба2080 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога