ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Плазмоліфтинг у стоматології-1 | https://complex-dent.com.ua

Плазмоліфтинг у стоматології

Плазмоліфтинг ротової порожнини – інноваційний спосіб позбутися захворювань пародонту.

Плазмоліфтинг по праву вважається однією з передових методик лікування ясен за допомогою аутоплазми, тобто. плазми безпосередньо безпосередньо пацієнта. Це справжній «енергетичний та регенеруючий коктейль» для м’яких тканин, який надає можливість позбавитися:

 • Запальних процесів у яснах.
 • Підвищеної кровоточивості ясен.
 • Поганого запаху з рота.

Плюс до всього плазмоліфтинг зубів допомагає повернути анатомічну форму, а також здоровий колір ясен і забезпечує значно швидше відновлення після перенесених хірургічних та інших маніпуляцій.

У яких випадках призначається плазмоліфтинг порожнини рота?

Стоматологічна клініка Комплекс Дент рекомендує використовувати процедуру для лікування:

 • Будь-яких форм пародонтиту.
 • Гінгівітів.
 • Запалення м’яких, а також кісткової тканини після імплантації;
 • Хвороб слизової оболонки ротової порожнини.
 • Пародонтоз.
 • Запалення стінок лунки, що може спостерігатися після видалення зуба.
 • Ушкоджень, опіків, порізів, а також тріщин та некрозів тканин ротової порожнини.

Крім цього плазмоліфтинг зубів є відмінним рішенням для ефективної профілактики вищезазначених захворювань ясен.Плазмоліфтинг у стоматології - 1 | https://complex-dent.com.ua

А чи є протипоказання?

Ця процедура передбачає вплив на ротову порожнину речовинами власної крові. Тому дуже важливо, щоб вона була здоровою. Відповідно лікарі стоматології Complex Dent рекомендують утриматися від лазерного плазмоліфтингу порожнини рота за наявності таких захворювань, як:

 • ВІЛ.
 • Гепатити різних типів.
 • Хвороби крові (анемії, геморагічні діатези, проблеми зі зсідання крові, гемобластози і т.д.).
 • Злоякісні утворення.
 • Психічні розлади.

Крім цього не здійснюється вплив плазмою при індивідуальній непереносимості пацієнтом гепарину. ППлазмоліфтинг у стоматології - 2 | https://complex-dent.com.ua

Які переваги має плазмоліфтинг порожнини рота?

Крім вражаючої ефективності розглянута методика має цілий комплекс важливих переваг, серед яких варто виділити:

 1. Повну безпеку. Власна плазма пацієнта виключає ризик відторгнення та алергії.
 2. Висока швидкість. Вся процедура від забору крові до введення готової плазми в ясна займає близько півгодини.
 3. Безболісність. Метод плазмоліфтингу не викликає будь-яких больових відчуттів, але за бажанням клієнта додатково може проводитися обробка ясен спеціальним гелем, що заморожує.
 4. Швидкий результат. Вже після виконання першої процедури можна помітити зміни на краще. У більшості випадків майже відразу повністю зникає або значно зменшується кровоточивість ясен, зникають болючі прояви, знижується рухливість зубів.

Як проводиться плазмоліфтинг порожнини рота?

Цю процедуру умовно можна поділити на три основні етапи:

 1. Для початку медичний працівник здійснює забір крові безпосередньо з вени пацієнта в спеціальні пробірки, що пройшли сертифікацію для виконання аналізованої процедур. Після цього зібраний матеріал міститься в апарат, в якому готується плазма.
 2. Потім протягом приблизно 10 хвилин на підвищеній швидкості у спеціальній центрифузі кров обробляється. Через війну відбувається виділення плазми. Це унікальна речовина, яка пройшла очищення елементів крові. Важливо підкреслити, що плазма зберігає насичення тромбоцитами, що активізують відновлення клітин і запускають процеси, що регенерують.
 3. Лікар виконує акуратні локальні ін’єкції підготовленою плазмою. У більшості випадків маніпуляції виробляються в зони імплантації та виконання кісткової пластики, лунки, які сформувалися після видалення зубних одиниць, а також ділянки м’яких тканин, пошкоджені різними хворобами пародонту, інфекційними та запальними процесами.
 4. Плазмоліфтинг у стоматології - 3 | https://complex-dent.com.ua

Стоматологія Комплекс Дент використовує прогресивну методику лікування захворювань пародонту. Усі процедури проводяться на сертифікованому обладнанні із застосуванням надійних витратних матеріалів та суворим дотриманням існуючої технології. При цьому ціна лазерного плазмоліфтингу ротової порожнини залежить від обсягу необхідних маніпуляцій. Уточнити вартість виконання процедур завжди можна у чутливих лікарів клініки на безкоштовній консультації.

Серед додаткових переваг стоматології COMPLEX DENT варто виділити зручне розташування та наявність досить просторого паркування для автомобілів. Стоматологічна клініка знаходиться у Києві неподалік станції метро Дарниця та Лівобережна у Дніпровському районі на масиві Воскресенка.

Вилікувати ясна, позбавитися хвороб пародонту і зберегти здоров’я ротової порожнини, яке є запорукою відмінної посмішки, допоможе стоматологічна клініка Комплекс Дент! Записуйтесь на безкоштовний професійний огляд прямо зараз, адже своєчасне звернення – це фундамент для успішного лікування.

Ціни на плазмоліфтинг у стоматології

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
PRF-мембрана2000 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога