ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Люмініри-1 | https://complex-dent.com.ua

Люмініри

Стан зубів та ясен завжди говорить про загальний стан здоров’я, адже саме зі здоров’я ротової порожнини починається здоров’я всього організму. Коли волосся, шкіра, нігті, зуби у чудовому стані, людина навіть сприймає себе інакше. Якщо ви налаштовані отримати чудову усмішку, не бажаєте зупинятися на стандартному відбілюванні і плануєте встановити люмініри на зуби – ви правильному шляху.

Люмініри - 1 | https://complex-dent.com.ua

Що таке люмініри?

Розберемося одразу, щоб не плутатися у визначеннях. Люмініри, вініри, компоніри – порцелянові або композитні пластинки, що заміщають або просто приховують зовнішній шар зубів. Це комерційні назви, технології, які запатентовані різними лабораторіями, що конкурують між собою.

Навіщо необхідні накладки? Зуби невдалої форми, наявність дефектів, непривабливий колір емалі – всі недоліки приховують платівки.

Що зробити, як вибрати? Залежить від стану зубів, цілей реставрації, фінансових можливостей, очікуваних результатів.

Що краще? Можна дати однозначний результат – встановлення люмінірів. Нестача, наприклад, популярних голлівудських вінірів у тому, що вони вимагають обточування зубів, що дуже травматично. Компоніри поступаються люмінірам за терміном експлуатації.

Чим же хороші платівки? Технологія є сучаснішою проти іншими розглянутими варіантами. Накладки довговічні, стійкі до механічних ушкоджень, при цьому не вимагають обточування зубів – жодної травматизації! Якщо необхідно, будь-коли можна зняти, і зуби будуть у тому ж вигляді, що й до реставрації. З вінірами так не вийде. Якщо зуб піддасться каріозному процесу, можна лікувати, не знімаючи платівки.

Люмініри - 2 | https://complex-dent.com.ua Люмініри - 3 | https://complex-dent.com.ua

Чи варто встановлювати люмініри?

Зрозуміло, питання вирішується у кабінеті стоматолога, і ми чекаємо на консультацію. Але варто знати, що в порівнянні з вінірами та компонірами люмініри виграють за багатьма параметрами. Вони найтонші та міцніші, не вимагають обточування, встановлюються лише за півгодини, приховують будь-який дефект.

Хоча реставрація за такою технологією передбачає чималу вартість, результати, які ви побачите, того варті. Жодного відчуття сторонніх предметів у роті – накладки виготовляються індивідуально, повністю повторюють форми зубів. Прагнете ідеальної посмішки? Люмініри – ваш варіант.

Оригінальні матеріали виготовляються виключно у США. В Україні діє офіційне представництво компанії Cerinate. Компанія видає патент на роботу сертифікованим фахівцям, які пройшли додаткову підготовку.

Що важливіше – матеріали чи професіоналізм лікаря? Зрозуміло, друге. Кожен випадок унікальний та індивідуальний, якість результату залежить від грамотного підходу клініки до діагностики та планування процедури. Звертайтеся до лікарів, яким довіряють. Сімейну стоматологію Complex Dent у Києві представляють фахівці, закохані у свою справу. Без гарної посмішки ви від нас не втечете!

Залишились питання? Зв’яжіться з контактним номером, і ми обов’язково проконсультуємо за послугами, цінами та іншими питаннями. Чекаємо на вас на прийомі!

Ціни на Люмініри

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Ультратонкий люмінір (під контролем мікроскопа)20000 грн. (ціна залежить від лабораторії)
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога