ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування пародонтозу-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування пародонтозу

Пародонтоз – той випадок, коли лікування відкладати не можна!

Пародонтоз є хронічним захворюванням, що безпосередньо вражає тканини пародонту. Це дистрофічний процес, який охоплює повний комплекс тканевої структури опорної зони зубів.

Важливо, що без своєчасного та якісного лікування дана хвороба може стати причиною їхнього подальшого розхитування. У результаті найзапущеніших випадках пародонтоз є причиною передчасної втрати здорових зубів. Важливо відрізняти пародонтоз від пародонтиту. У разі хвороба позбавлена ​​запального характеру. При цьому зустрічається пародонтоз значно рідше. Додамо, що серед особливостей аналізованого захворювання варто виділити повільний розвиток, а також відсутність вираженого больового синдрому. У результаті пацієнти часто відтягують звернення за допомогою та лікування пародонтозу, що призводить до додаткових ускладнень та посилення існуючої проблеми.

Як же все-таки визначити пародонтоз та які його симптоми?

Найчастіше на ранніх стадіях розвитку пародонтоз проходить безсимптомно для пацієнта. При цьому найбільш популярними симптомами даного захворювання є невелика сверблячка, відчуття пульсування в м’яких тканинах, кровоточивість ясен, а також болючі прояви в процесі вживання гарячої їжі або напоїв.

При розвитку пародонтозу поступово оголюються шийки зубних одиниць. У результаті збільшуються пародонтальні кишені, де накопичуються залишки їжі. Ця їжа виступає середовищем харчування та розмноження для бактерій, а також причиною появи дуже неприємного запаху, що постійно виходить із рота. Лікування пародонтозу - 1 | https://complex-dent.com.ua

Результатом подібних змін є навантаження на зуби, що постійно підвищуються. Це призводить до появи дискомфорту у процесі пережовування їжі, що супроводжується рухливістю зубного ряду. Додатковими симптомами є блідість ясен, а також підвищена чутливість у процесі їди. Крім цього може виникати ціаноз (синюшність) ясен.

Пародонтоз на запущеній стадії може виявлятися запаленням зубоясенних кишень. Крім цього найчастішими проявами є оголення коренів, а також розхитування зубів. Без своєчасного та якісного лікування це може призвести навіть до випадання зубів. Тому за наявності хоча б однієї із зазначених вище ознак рекомендуємо записатися на безкоштовний професійний огляд до стоматологічної клініки Комплекс Дент.

Причини виникнення пародонтозу

Достовірні причини появи пародонтозу у різних пацієнтів навіть з урахуванням досягнень сучасної стоматології не до кінця вивчені. Прийнято виділяти досить широкий набір факторів, за наявності яких існує ризик розвитку захворювання, що розглядається. Серед них слід виділити:

 • Спадкову схильність;
 • Проблеми з прикусом, включаючи як патології, так і пломби, що виступають, що заважають прикусу;
 • Неправильне харчування;
 • Хронічні захворювання різних органів та систем людини (атеросклероз, судинні патології, цукровий діабет тощо);
 • Загальне падіння імунітету;
 • Бруксизм, що проявляється найчастіше уві сні у вигляді скрегітання зубами через ненавмисне скорочення жувальних м’язів;
 • Незадовільну гігієну рота;
 • Жувальні перевантаження, які збільшуються після видалення чи втрати зубів. Лікування пародонтозу - 2 | https://complex-dent.com.ua

Як відбувається лікування пародонтозу у клініці Complex Dent у Києві?

Першим етапом лікування є діагностика захворювання. Під час професійного огляду лікар виконує зондування та встановлює глибину сформованих пародонтальних кишень. Крім цього обов’язково проводиться перевірка чутливості зубів та вивчення загального стану ясен, встановлюється рівень оголеності шийок зубів та виконується низка інших процедур. Щоб підтвердити діагноз «пародонтоз», найчастіше призначається рентген чи комп’ютерна томографія.

Методика лікування та обсяг наданої стоматологічної допомоги залежить від стадії розвитку хвороби.
Завдяки використанню комплексного підходу з урахуванням особливостей ситуації кожного конкретного пацієнта, найкращі лікарі України, які працюють у клініці Комплекс Дент, розробляють найбільш ефективну програму лікування, до якої може входити:

 1. Медикаментозна терапія. Після проведення професійного чищення зубів можуть призначатися різноманітні антибактеріальні засоби, гормональні препарати, вітамінні комплекси.
 2. Лазеротерапія. За допомогою впливу лазера тканини швидше відновлюються, проявляється протизапальна дія, забезпечується ефективна боротьба з бактеріями, що знаходяться у ротовій порожнині, знімається набряклість ясен та зменшується їхня кровоточивість.
 3. Хірургічне втручання. Використовується у найбільш запущених випадках. Для вирішення поставленої задачі застосовуються методики спрямованої регенерації тканин. У ролі біоматеріалів наші лікарі використовують різні клітинні культури, які стимулюють процеси регенерації в пародонті. Використання цієї технології збільшує загальну вартість лікування.

Додатково для забезпечення максимального ефекту від лікування пацієнтам можуть призначатися різні фізіотерапевтичні процедури, завданням яких є забезпечення покращення припливу крові до ясен.

Ми повернемо здоров’я до Ваших ясен!

Клинка Комплекс Дент використовує найсучасніші та найефективніші технології в лікуванні пародонтозу. При цьому ми забезпечуємо бездоганний рівень обслуговування клієнтів та гарантуємо, що ціна наданої стоматологічної допомоги приємно здивує своєю доступністю.

Серед додаткових переваг стоматології COMPLEX DENT варто виділити зручне розташування. Стоматологічна клініка знаходиться у Києві неподалік станції метро Дарниця та Лівобережна у Дніпровському районі на масиві Воскресенка.

Запишіться на безкоштовний огляд за номерами, вказаними на сайті, та довірте здоров’я своєї ротової порожнини досвідченим професіоналам!

Ціни на лікування пародонтозу

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Професійне чищення зубів (2 щелепи)1500 грн.
Закритий кюретаж (1 щелепа)2000 грн.
Ін’єкції у ясна (без вартості препарату)100 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога