ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Мікропротезування-1 | https://complex-dent.com.ua

Мікропротезування

Мікропротезування та його особливості

Не всім пощастило мати здорові зуби. Проблеми з ними здатні принести серйозні труднощі при спілкуванні з оточуючими, інколи ж і при вживанні деяких продуктів харчування. Раніше усунути їх практично неможливо, але розвиток технологій дозволило усувати проблеми практично будь-якої складності.

Мікропротезування - 1 | https://complex-dent.com.ua

Ця технологія називається мікропротезування. Вона являє собою реставрацію зубів з використанням найсучасніших матеріалів, таких як кераміка та скловолокно. Мікропротезування зубів дозволяє відновити не тільки їх привабливий вигляд, але і функціональність.

Існує 2 способи естетичної стоматології: прямий і непрямий. При використанні першого відновлення проводиться безпосередньо у ротовій порожнині. До непрямого методу відноситься реставрація по зліпку.
Мікропротезування - 2 | https://complex-dent.com.ua

Різновиди мікропротезування зубів

Мікропротезування зубів, ціна на яке зараз стала доступна більшості населення, ділиться на чотири типи:

  • з використанням вкладок;
  • з встановленням штифтів;
  • із застосуванням вінірних накладок;
  • адгезивне протезування.

Мікропротезування зубів вкладками означає, що, заздалегідь знятому зліпку, виготовляються керамічні пломби. Цей метод використовується, коли інші способи визнаються недоцільними. Зубні вкладки з кераміки виглядають значно красивішими, ніж звичайні пломби, і мають набагато кращу фіксацію.

Штифт використовують у зубах у випадку, якщо їх коріння залишилося цілим і неушкодженим. На штифтах, що фіксуються в кореневих каналах, кріпляться тверді тканини майбутнього зуба, що нарощуються.

Під вінірними накладками маються на увазі тонкі керамічні або композитні пластинки, що покривають зуб. Їм можна надати будь-яку форму та відтінок, щоб повністю зливатися з навколишніми зубами. Вони оберігають емаль від впливу продуктів, які роблять її темнішою, а також приховують появу діастеми.

Адгезивні мости використовуються, коли немає одного чи кілька зубів. Вони кріпляться на сусідніх зубах.

Мікропротезування - 3 | https://complex-dent.com.ua

Мікропротезування зубів у Києві недорого

Приватна клініка COMPLEX DENT пропонує широкий спектр стоматологічних послуг. Компетентний персонал установи зробить усе можливе, щоб кожен відвідувач зміг оцінити відмінний сервіс обслуговування та високу якість стоматологічної допомоги. Крім того, ми забезпечуємо на мікропротезування відсутнього зуба найбільш конкурентну ціну на столичному ринку стоматологічних послуг. Уточнити вартість реставрації та терміни, коли можна поставити протез, ви можете онлайн або по телефону. Звертайтесь, ми обслуговуємо без черг, забезпечуємо повне виключення проблем зі здоров’ям ротової порожнини!

Ціни на мікропротезування

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Скловолоконний штифт + цементування600 грн.
Скловолоконна кукс + цементування (підготовка зуба до коронки)2500 грн.
Керамічна накладкавід 6500 грн. (ціна залежить від лабораторії)
Цільно-керамічна коронкавід 6500 грн. (ціна залежить від лабораторії)
Цільно-анатомічна коронка на основі діоксиду цирконію8500 грн. (ціна залежить від лабораторії)
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога