ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Лікування викривлення зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Лікування викривлення зубів

Красива посмішка — це штрих, що робить зовнішність людини привабливою і додає впевненості у собі. Викривлення зубів – часта проблема, з якою стикається майже кожна людина. Згідно зі статистикою, лише 10-20% людей у ​​світі мають рівні зуби.

Викривлення зубного ряду є не лише косметичним дефектом. Патологія може призводити до низки серйозних ускладнень. Саме тому дуже важливим є своєчасне виправлення прикусу. Сучасна ортодонтія пропонує широкий спектр методик лікування викривлення зубів. У цій статті ми намагатимемося розібратися, як відбувається вирівнювання зубів і скільки часу може знадобитися.

Скільки часу займає вирівнювання зубів?

Вирівнювання зубів — тривалий процес, який потребує витрат часу та сил. Щоб змістити таку щільну структуру, як зуби, і надати усмішці бажаної форми, необхідно витратити від 6 місяців до 4 років. Тривалість лікування залежить від низки факторів:

 • віку — чим молодший пацієнт, тим простіше усунути проблему;
 • особливостей клінічної картини — важкі викривлення, комбіновані патології складніше піддаються лікуванню та потребують більшого часу;
 • методики та типу конструкції, яка буде використана в лікуванні викривлення зубів, — існують конструкції, що допомагають провести корекцію швидше, але часто вони виглядають не так естетично, а менш помітні пристрої не дозволяють проводити швидку терапію;
 • відповідальності пацієнта по відношенню до здоров’я — чим якісніше пацієнт доглядатиме конструкцію і чим рідше він її зніматиме (якщо використовується знімна система), тим швидше проходить курс лікування.

Перед тим як розпочати лікування, треба морально підготуватися, що виправлення прикусу — процес тривалий і багатоступінчастий.

Як відбувається вирівнювання зубів?

Процес вирівнювання зубного ряду залежить від типу лікування.

Знімні апарати

До знімних систем належать:

 • ортодонтичні пластини – створені на основі жорсткої пластмаси;
 • елайнери — м’які пластини, що виготовляються за допомогою індивідуальних зліпків;
 • трейнери — м’які еластичні шини, які можна купити у магазині.

Підбір трейнерів відбувається у магазині з урахуванням віку пацієнта. Пластини та елайнери створюються після ретельного обстеження пацієнтів. Ортодонт робить зліпки зубного ряду та передає їх у зубощелепну лабораторію. Після цього виготовляються знімні конструкції. На наступному прийомі лікар встановлює систему, розповідає про правила та особливості використання, алгоритм догляду за пристроєм та ротовою порожниною.

Подібні системи підходять переважно пацієнтам молодших вікових груп і тим, у кого нескладні дефекти. Для дорослих пацієнтів пристосування практично не застосовуються або призначаються лише як допоміжні методики вирівнювання зубного ряду.

Незнімні апарати

Сюди належать різні брекет-системи. Вони можуть відрізнятися за типом матеріалів (металеві, керамічні, сапфірові, полімерні або комбіновані), локалізації системи (класичні, лінгвальні), типу фіксації (лігатурні та самолігуючі). Вибір типу системи залежить від:

 • особливостей клінічної ситуації;
 • віку пацієнта;
 • особливостей професії та побажань щодо естетичної складової брекет-системи;
 • ціни, на які розраховує пацієнт.

Сам процес встановлення та вирівнювання зубів за допомогою брекет-систем проходить у кілька послідовних етапів:

 1. Первинний прийом та діагностика — лікар-ортодонт повинен оглянути пацієнта, провести низку додаткових методів дослідження (рентген-знімок, комп’ютерна томографія, 3D-моделювання зубощелепної системи за допомогою спеціального обладнання, телелерентгенографія) та створити зліпки зубів.
 2. Передача даних пацієнта до зуботехнічної лабораторії для створення брекет-системи.
 3. Підготовка зубного ряду для встановлення конструкції — необхідно провести лікування супутніх стоматологічних патологій (видалення зубного каменю, лікування карієсу, профілактика запальних процесів у ротовій порожнині тощо).
 4. Встановлення конструкції.
 5. Регулярне відвідування стоматолога для контролю та можливої ​​корекції процесу терапії.
 6. Видалення брекет-системи.
 7. Установка ретейнера — спеціальної системи, що нагадує каппи (знімні ретейнери) або лінгвальні брекети. Призначена для попередження повторного зсуву зубного ряду та закріплення отриманого результату.

Операція з вирівнювання зубів

Це радикальний метод, який використовується за наявності значних викривлень та деформацій лицьового черепа, а також у ситуаціях, коли брекет-системи та інші варіанти корекції викривлення прикусу неспроможні. Перед оперативним лікуванням пацієнт проходить повне обстеження, визначається обсяг оперативного втручання. Проводиться 3D-моделювання результатів, які очікуються.

Сучасна ортодонтія застосовує методики малоінвазивної хірургії. Усі маніпуляції проводяться через ротову порожнину. Це виключає наявність післяопераційних рубців, шрамів та ускладнень. У більшості випадків через кілька днів після операції пацієнт може повернутися додому.

Вирівнювання зубів за вигідною ціною в Україні

Стоматологічна клініка Complex Dent пропонує широкий спектр ортодонтичних послуг у Києві. Наші кваліфіковані лікарі-ортодонти з досвідом роботи понад 30 років володіють усіма інноваційними пристроями та методиками, які дозволяють ефективно та в мінімальні терміни виправити викривлення прикусу.

Також нашими незаперечними перевагами є:

  • інноваційний підхід — у нашому арсеналі лише передові технології, сучасні та надійні витратні матеріали, які дозволяють гарантувати високоякісне та результативне лікування будь-якої ортодонтичної патології;
  • затишок — сучасна клініка, доброзичливий колектив зроблять прийом у ортодонта приємною та необтяжливою подією навіть для найменших пацієнтів;
  • відсутність черг — продумана система запису клієнтів виключає необхідність сидіти під кабінетом лікаря в очікуванні;
  • вартість — ми дотримуємося лояльної цінової політики та постійно надаємо знижки та акції, які роблять послуги ще більш доступними;
  • зручне розташування — стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна (Дніпровський район, масив Воскресенка).

Купити здоров’я не можна, але його можна зберегти, своєчасно звернувшись до справжніх фахівців. Запишіться на прийом до Комплексу Дент — довіртеся справжнім професіоналам.

Ціни на лікування викривлення зубів

Консультація ортодонта( аналіз рентген знімків, попередня постановка діагнозу.) безкоштовно
Обширна консультація ортодонта (діагностика панорамного знімка, ТРГ, вимирання діагностичних моделей, складання плану лікування)7500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога