ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Ендодонтія-1 | https://complex-dent.com.ua

Ендодонтія

Основний напрямок ендодонтії – лікування зубних каналів. Необхідність такого втручання виникає при ускладненому карієсі, травмах зубощелепного апарату або під час підготовки до протезування. У цій статті ми докладніше розглянемо етапи даного лікування та різні методики терапії каналів зубів.

Етапи лікування зубних каналів

Як і будь-яке хірургічне лікування, ендодонтичне втручання починається з ретельного обстеження пацієнта, на основі якого визначається обсяг терапії та підбирається індивідуальний план ендодонтичного втручання.

Після проведення місцевої анестезії мікрохірургічне лікування каналів відбувається у кілька основних етапів:

 1. Ізоляція зуба від потрапляння слини (коффердам).
 2. Розробляється доступ до каналу.
 3. Механічна, машинна очистка каналу від мікроорганізмів та пошкоджених тканин зуба.
 4. Обробка медикаментозними засобами для дезінфекції та видалення органічних частинок.
 5. Герметичне закриття каналу спеціальними матеріалами (пломбування).

Таким чином, основна мета даної маніпуляції – видалення пошкоджених тканин з каналу зуба та його герметичне запаювання для запобігання потраплянню до нього інфекції.

Методи лікування зубних каналів

Сучасна клінічна стоматологія має у своєму арсеналі безліч сучасних інструментів та матеріалів, які роблять процедуру лікування каналів зуба атравматичним, безболісним та ефективним:

 • Коффердам. Це спеціальна латексна платівка, яка дозволяє ізолювати хворий зуб під час маніпуляції, уникнути травмування слизової оболонки ротової порожнини та попадання дезінфекторів у порожнину рота.
 • Промивання гіпохлорит натрію. У каналі зуба можуть бути вкрай агресивні та небезпечні бактерії. Саме тому дуже важливо промити його ефективним знезаражуючим засобом. Гіпохлорит натрію є найкращим при стоматологічних втручаннях.
 • Пломбування гарячою гуттаперчею.
 • Гутаперча – це спеціальний стоматологічний пломбувальний матеріал, який за своїми властивостями нагадує каучук. Чи не розігріта гуттаперча поміщається в зубний канал. Під впливом температури матеріал розплавляється і рівномірно заповнює собою весь простір, запечатуючи всі навіть найменші тріщини та порожнини. Саме тому пломбування гарячою гуттаперчею вважається найкращою методикою герметизації каналів.
 • Рентгенологічний та апекслокаторний контроль процедури.
 • Апекслокатор – це спеціальний прилад, що дозволяє візуалізувати канал по всій довжині. Використання його під час процедури дозволяє проконтролювати процес пломбування та переконатися у правильності виконання процедури. Додатковий рентгенологічний контроль також необхідний візуалізації результату роботи стоматолога.
 • Використання стоматологічного мікроскопа. Використання мікроскопа в стоматології започаткувало новий напрямок в ендодонтії — мікрохірургії. Тільки такий підхід дозволяє візуалізувати найдрібніші тріщини, незвичайну форму будову кореневого каналу та будь-які мікроаномалії патологічного зуба. Проведення ендодонтичного лікування з урахуванням усіх факторів робить його найбільш результативним та надійним.

Лікування зубних каналів за доступною ціною в Україні

Стоматологічна клініка Complex Dent запрошує мешканців Києва на прийом ендодонту. Наші висококваліфіковані стоматологи з багаторічним досвідом роботи чекають на вас у стінах нашої сучасної та затишної клініки. У своїй практиці ми використовуємо лише передові технології та матеріали, які дозволяють досягти кращого терапевтичного ефекту.

Також нашими незаперечними перевагами є:

 • висока якість послуг;
 • індивідуальний та комплексний підхід до кожного клієнта;
 • співробітництво зі страховими компаніями;
 • гарантія на стоматологічні маніпуляції;
 • доступна вартість;
 • відсутність черг;
 • комфортне розташування (наша стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро «Дарниця» та «Лівобережна», на лівому березі, на масиві Воскресенка, Дніпровський район).

Довірте здоров’я своїх зубів справжнім професіоналам, записавшись на прийом до стоматологічної клініки «Комплекс Дент» зараз!

Ціни на ендодонтію: (Лікування кореневих каналів у нашій клініці ми проводимо під контролем мікроскопа)

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Лікування зуба з 1 кореневим каналом3560 грн.
Лікування зуба з 2 кореневими каналами5560 грн.
Лікування зуба з 3 кореневими каналами7560 грн.
Лікування зуба із 4 кореневими каналами9560 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога