ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Прикраси для зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Прикраси для зубів

Людина з давніх часів прагнула підкреслювати індивідуальність. Один із способів виділитися та зробити посмішку неповторною – прикраса на зуби. Також це спосіб усунути естетичні дефекти (тріщини, пігментні плями). Раніше це була травматична процедура, яка вимагала свердління дірок у зубі, що могло призвести до руйнування. В наш час з’явилася можливість провести маніпуляції абсолютно атравматично та безпечно для пацієнта.

Види прикрас для зубів

Сучасні матеріали для прикраси зубів відрізняються різноманітністю та повною безпекою. Серед найпоширеніших виділяють метали, дорогоцінні камені, скло та пластик. У середньому діаметр таких аксесуарів становить від 2,5 до 3 мм.

Перед установкою кожен пацієнт повинен розуміти, що прикраса буде у роті тривалий час, тому безпека матеріалу – принципова вимога, яку гарантують лише перевірені клініки. Якісні вироби відповідають критеріям біосумісності та гіпоалергенності.

Найбільш популярними видами прикрас для зубів є:

 • Скайси (skyce) – спеціальні стрази та каміння, що виготовляються для стоматології. Для встановлення не потрібно свердління зуба. Вони кріпляться на емаль за допомогою спеціального гелю. Скайси створені зі справжніх ювелірних прикрас, таких як каміння Swarovski.
 • Твінклс (twinkles) – цей тип представляє різноманітні фігурки (серця, підкови, зірки і т. д.). Кожен зможе підібрати щось на власний смак. Вони виконуються з дорогоцінних матеріалів та інкрустовані діамантами.
 • Стрази та наклейки – такі деталі не вимагають спеціальної підготовки зубної поверхні та можуть бути будь-якої форми. Для виготовлення не потрібні дорогоцінні матеріали, що робить їх найбільш доступними за вартістю.

Як відбувається процедура декорації зубів?

Щоб встановити прикраси, необхідно отримати консультацію стоматолога та виключити наявність протипоказань. Анестезія не потрібна, оскільки декорація зубів камінням чи наклейками є абсолютно неінвазивною.
Маніпуляція проходить за такою схемою:

 1. Усунення зубного каменю та нальоту на емалі.
 2. Нанесення спеціального гелю (клею) на поверхню зуба.
 3. Фіксація на гель обраного заздалегідь прикраси.
 4. Затвердіння клею протягом 40 секунд під впливом спеціальної лампи.

Вся процедура займає трохи більше 15-20 хвилин. Відразу після неї можна вирушати додому та вести звичний спосіб життя. Спочатку відзначаються незначний дискомфорт і почуття стороннього тіла на зубі. Але незабаром пацієнт звикає до прикраси, і ці відчуття проходять.

Такі аксесуари міцно тримаються, а їжа та рутинна гігієна ротової порожнини не пошкоджують їх. Зняти стрази можна будь-якої миті, звернувшись до стоматолога. Самостійне зняття прикраси несе ймовірність травмування та руйнування емалі.

Протипоказання до процедури

Оскільки прикраса зубів є безпечною та неінвазивною процедурою, протипоказань до неї вкрай мало:

 • витончена зубна емаль;
 • велике ураження зубного ряду карієсом;
 • значні дефекти (сколи, тріщини) зубів, які неможливо закрити прикрасами;
 • штучні коронки, імпланти чи протези;
 • брекет-системи;
 • активні запальні процеси у ротовій порожнині;
 • алергічні реакції на матеріали, які використовуються при декоруванні;
 • кардіостимулятори.

У більшості випадків можливо провести цю маніпуляцію після усунення протипоказань (лікування карієсу, запальних процесів у ротовій порожнині тощо). Вік не має значення, але неповнолітні пацієнти мають звернутися до клініки з батьками.

Також існують рекомендації стоматологів щодо тривалості носіння скайсів та інших прикрас. Так, фахівці не радять носити подібні прикраси більше року, а якщо аксесуар передчасно зносився, треба звернутися до клініки. Хороша гігієна ротової порожнини та ідеальне здоров’я зубів — серед обов’язкових вимог для тих, хто хоче прикрасити свою посмішку. Якщо ви курите або п’єте каву, є ризик, що прикраса потемніє, тому приймайте рішення про встановлення обдумано.

Прикраси для зубів за вигідною вартістю в Україні

Привнести родзинку на зовнішність, зробити образ неповторним та креативним допоможуть фахівці клініки Complex Dent (Київ). У нашому штаті висококваліфіковані стоматологи з досвідом роботи понад 30 років, що дозволяє гарантувати якість та ефективність лікування. Ми допоможемо підібрати прикрасу, яка підкреслить індивідуальність та змусить посміхатися набагато частіше.

Також нашими незаперечними перевагами є:

 • використання лише перевірених матеріалів та препаратів від надійних виробників, які зарекомендували себе як лідери у даному сегменті ринку;
 • інноваційні технології та сучасна техніка;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • дружня та затишна атмосфера в клініці;
 • відсутність тяжкого очікування в черзі на прийом;
 • лояльна ціна послуг;
 • постійні акційні пропозиції та знижки.

Стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна у масиві Воскресенка (у Дніпровському районі). Привнесіть у життя яскраву та цікаву деталь, декорувавши посмішку неповторними прикрасами у Комлекс Дент.

Ціни на прикрасу зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Окраса зуба (вартість без виробу)800 грн.
Професійне чищення зубів (2 щелепи)1500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога