ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Проба на анестезію у стоматології-1 | https://complex-dent.com.ua

Проба на анестезію у стоматології

Проба на анестезію у стоматології дозволяє підібрати найкращий препарат для знеболювання та переконатися в тому, що він не викличе алергії. Це необхідно за наявності діагностованої алергії, скарг та актуально для тривалого процесу лікування.

Як проводять алергопробу в стоматології?

Проба на анестезію у стоматології - 1 | https://complex-dent.com.ua/Для виявлення негативної реакції на анестетики проводиться аллергопроба. Діагностика дозволяє визначити реакцію організму на медичні препарати, а також на матеріали, що використовуються у стоматології. Це особливо важливо для встановлення протезів та брекет-систем. Реакцію на анестезію дозволяє визначити імунологічний аналіз.

Це передбачає забір крові з вени та аналіз рівня імуноглобулінів у крові. Дослідження може проводитися декількома методами: реакція непрямої дегрануляції опасистих клітин, ІФА або хемілюмінесценція. У результаті дослідження визначається загальний рівень IgE. Підвищені показники свідчать про наявність алергічної реакції, можуть свідчити про наявність вірусних інфекцій чи аутоімунних патологій. У разі виявлення таких показників стоматологи пропонують інші анестетики та шукають препарати, на які організм не виявляє алергічних реакцій.

Коли обов’язково проводити алергопробу?

Свідченнями для проведення алергопроби в стоматології є:

 • алергія в анамнезі;
 • бронхіальна астма;
 • атопічний дерматит;
 • хронічний риносинусит;
 • еозинофілія крові;
 • часті застудні захворювання.

Стоматологічна клініка Комплекс Дент пропонує провести аналіз на непереносимість анестетиків у цих та інших випадках. Так, алергіки роблять проби в обов’язковому порядку. Це може бути алергія на пилок, на харчові продукти чи будь-які лікарські препарати – треба переконатися, що реакція на ультракаїн, новокаїн та інші ліки буде нормальною.

Проба на анестезію у стоматології - 2 | https://complex-dent.com.ua/Пацієнт також має повідомити лікаря про симптоми простудного захворювання. Це може стати причиною відстрочення лікування або проведення алергопробу у разі частих хвороб ГРЗ. Обов’язково проводити аналіз при бронхіальній астмі, хронічному риносунісіті, атопічному дерматиті. Усі ці захворювання можуть бути пов’язані з реакцією на алергени, тому без перевірки вводити анестетики не можна.

Алергопроба повинна показати, що реакція організму на введений анестетик перебуває в нормі. Якщо ж при введенні препарату виникають набряки, печіння та свербіж, судоми, біль у шлунку та інші побічні ефекти, то ліки застосовувати не можна. У такому разі наші стоматологи вибирають інший знеболюючий засіб і знову роблять пробу. Пошук триває доти, доки не буде знайдено оптимальний варіант.

Завдяки сучасному лабораторному обладнанню аналіз займає мінімум часу. У Complex Dent використовуються лише перевірені, сертифіковані засоби сучасного зразка, тому можна підібрати потрібний анестетик для кожного пацієнта. Препарати завжди підбирають індивідуально, аналізуючи склад, дію та можливі побічні ефекти. Відповідальний підхід до вибору знеболюючого гарантує безпечне та комфортне лікування у нашій клініці у Києві. До нас охоче приїжджають пацієнти з усієї України.

Конкурентні переваги клініки Complex Dent

У стоматологічній клініці Комплекс Дент можна пройти повне обстеження, підібрати відповідний анестетик та пройти лікування під анестезією. Крім того, на вас чекає низка переваг:

 • кваліфікований персонал;
 • бездоганний сервіс;
 • сучасне обладнання та матеріали;
 • доступна ціна на послуги;
 • чистота та комфорт у клініці.

Досвідчені стоматологи точно ставлять діагноз та підбирають програму лікування індивідуально. Ви завжди отримуєте гарантований результат, а вартість лікування приємно вражає. Затишна атмосфера в клініці сприяє комфортному лікуванню, дозволяє уникнути стресу, пов’язаного з відвідуванням дантиста. Записатися на консультацію можна за телефоном та онлайн.

Наша клініка знаходиться в Дніпровському районі Києва, біля метро Дарниця та Лівобережна, поряд з масивом Воскресенка. До нас зручно добиратися з будь-якого району. Довірте своє здоров’я фахівцям та запишіться на прийом до стоматолога Complex Dent!