Чи боляче ставити коронку на зуб?

Коронка на зуб встановлюється з використанням знеболювальних препаратів, тому процедура не завдає дискомфорту. Під час депульпації та обточування біль може виникати, проте цю проблему також можна усунути за допомогою анестетиків.

Як ставлять коронки на зуби?

Перш ніж буде встановлено коронку на зубах, пацієнт повинен пройти підготовку. Складається вона з кількох етапів:

  • чистка зубного каменю, нальоту;
  • лікування карієсу;
  • видалення нерва;
  • пломбування зубних каналів;
  • обточування кукси.

Чи боляче ставити коронку на зуб? - 1 | https://complex-dent.com.uaЯкщо ви думаєте, чи боляче вставляти коронки на зуби, то краще докладніше ознайомитися з процесом встановлення протеза. Тоді ви переконаєтеся, що ортопедична стоматологія застосовує цілу низку технік, щоб лікування було комфортним і безболісним.

На живий моляр конструкцію встановлюють вкрай рідко, тому на питання чи боляче ставити коронку на живий зуб, можна відповісти негативно. А після видалення нерва тканини втрачають чутливість, протезування відбувається комфортно, наскільки це можливо.

Протез ставлять у разі сильного пошкодження зуба, але при цьому має залишатися щонайменше половина здорових тканин. Тоді можна зберегти корінь та відновити жувальну частину.

Чи боляче ставити коронку на зуб?

Відчуття від процедури залежать навіть від причини, через яку сталося ушкодження. Якщо це карієс, то торкнулися лише тверді тканини, які можна видалити практично без болю. Якщо ж йдеться про пульпіт та запалення, то без неприємних відчуттів не обійтися. Лікар обов’язково використовує анестезію, щоб видалити пошкоджену частину пульпи та зробити одиницю нечутливою.

Види коронок

У сучасній стоматології потрібні протези з різних матеріалів:

  • металокерамічні;
  • безметалеві;
  • пластмасові.

Багато хто цікавиться, чи боляче ставити коронку на жувальні зуби в залежності від матеріалу – процес установки залишається однаковим для різних видів протезів, тому і відчуття не відрізнятимуться. Лікар завжди намагається провести відновлення без болю і за потреби використовує ефективні знеболювальні. У сучасній клініці вам точно дадуть негативну відповідь на питання, чи боляче ставити коронку на мертвий зуб, оскільки нові технології дозволяють уникнути неприємних моментів.

Кваліфікований стоматолог завжди запропонує оптимальний спосіб анестезії та розвіє ваші побоювання з приводу того, чи боляче ставити коронку на передній зуб.