Що таке голлівудська посмішка?

Багато хто мріє посміхатися, як зірки Голлівуду, демонструючи ідеальні білі зуби, рівний зубний ряд і правильний прикус. Це давно стало символом успіху та впевненості у собі. Як зробити голлівудську посмішку та скільки вона коштує?

Як виглядає голлівудська посмішка?

Посміхатися на всі 32 зуби можуть не лише зірки шоу-бізнесу та актори: тепер ця можливість доступна кожній людині. Сучасна естетична стоматологія дозволяє впоратися з будь-якими проблемами і досягти помітного результату. Термін «голлівудська посмішка» – це:

  • біла емаль;
  • рівний зубний ряд;
  • правильний прикус.

Що таке голлівудська посмішка? | https://complex-dent.com.uaКоли ви посміхаєтеся, відкриваються верхній та нижній зубний ряд, а також частина ясен. Зуби у цій зоні мають виглядати бездоганно: бути здоровими, білими та рівними. Така краса часом потребує цілого ряду стоматологічних процедур. Деяким пацієнтам потрібно провести тільки відбілювання емалі, а іншим знадобиться встановлення вінірів, тому що коли необхідна голлівудська посмішка, ціна може значно відрізнятися.

Скільки коштує голлівудська посмішка та як її зробити?

Знаючи, що таке голлівудська усмішка, досвідчений стоматолог пропонує кваліфіковану допомогу. На підготовчому етапі здійснюється лікуванням зубів та навколишніх тканин. Слід позбавитися карієсу, при необхідності пройти курс лікування від пародонтиту.

Потім відновлюються естетичні параметри зубних одиниць. Реставрувати зуби можна за допомогою пломбувального матеріалу, вінірів та коронок. Залежно від методу реставрації змінюється вартість голлівудської посмішки.

Як зберегти гарні зуби?

Після процедури відбілювання та реставрації ви отримуєте білу емаль. Щоб підтримувати колір та стан емалі, за зубами потрібно правильно доглядати. Зберегти білизну допоможе відмова від шкідливих звичок, зокрема від куріння та вживання кави. Правильна гігієна ротової порожнини дозволить уникнути утворення нальоту.

Не спешите использовать народные средства отбеливания. Лучше раз в год посещайте стоматолога, который будет поддерживать красоту ваших зубов профессионально.