Скільки служать вініри?

Скільки служать вініри на зубах, залежить від матеріалу, форми та якості установки конструкції. У середньому мікропротези зберігають свій первісний вигляд 4-5 років, а функції – 10-15 років.

Скільки служать вініри і які вони бувають?

Вініри – це одна з найновіших розробок естетичної стоматології, яка дозволяє приховати різні дефекти. За допомогою тонкої платівки можна сховати відколи, нерівності, відкоригувати колір емалі. Мікропротез призначений спеціально для передніх зубів, для зони посмішки. Він фіксується на зовнішній поверхні зуба і створює ідеальну поверхню, що не відрізняється від справжньої.

Термін служби вінірів безпосередньо залежить від того, з якої сировини вони виготовлені. Накладки для зубів виготовляють із таких матеріалів:

  • композитний;
  • керамічний;
  • цирконієвий.

Скільки служать вініри? - 1 | https://complex-dent.com.uaНа який термін ставляться вініри, можна точніше сказати склад пластинки. Композитні накладки маскують незначні дефекти та служать 3-8 років. Кераміка – матеріал більш дорогий і міцний, він може служити 10-15 років. При цьому колір, форма та вид платівки залишаються колишніми. Технологія виготовлення керамічного мікропротезу складніша, тому виробництво займає більше часу. Виготовлення відбувається на основі зліпків, що дозволяє лікареві зробити ідеальну конструкцію.

Термін носіння вінірів із цирконію найтриваліший. Цирконій дозволяє створити максимально натуральний колір та найміцнішу усмішку. Він не темніє під впливом барвників, на ньому не відкладається наліт. Стоматологи сходяться на думці, що термін придатності вінірів із цирконію перевищує 15 років. Якщо пацієнт хоче не один рік носити ідеальні накладки передніх зубів, варто вибрати цирконієві мікропротези.

Як продовжити термін експлуатації вінірів?

Продовжити термін служби мікронакладок на зубах можна за допомогою правильного догляду за ними. Для цього необхідно:

  • полоскати рот після їжі;
  • використовувати зубну пасту з високою абразивністю;
  • уникати перепадів температури;
  • не є твердими продуктами.

На який термін ставлять вініри та який матеріал краще вибрати, стоматолог підкаже на першій консультації.