Як визначити, що температура від зубів?

При прорізуванні зубів немовлята стають неспокійними та примхливими, часто у них підвищується температура тіла. Як визначити, що температура від зубів, а чи не з інших причин? Для більшості батьків це питання стає головним із 5-6 місяців малюка.

Яку температуру можуть давати зуби?

Насамперед потрібно знати, до скільки може підніматися температура на зуби. У таких випадках вона піднімається трохи, до 37-37,5 градусів. Таку температуру не потрібно збивати, вона вважається природною та нормальною реакцією на запальний процес у слизовій оболонці. Якщо ж у вашого малюка 38 і вище, це тривожний дзвінок, який може вказувати на наявність інфекції.

Знаючи, скільки може бути температура при прорізуванні зубів, зверніть увагу на такі симптоми:

  • нежить;
  • кашель;
  • слиновиділення;
  • діарея.

Температура при прорізуванні зубів - complex-dent.com.uaЦі ознаки підкажуть, як відрізнити температуру на зуби від інфекції. Так, у період зростання зубів у дитини можуть з’явитись виділення з носа. Вони мають бути прозорими та рідкими, без домішок. Вкраплення гною, згустки можуть символізувати інші порушення. У цей час спостерігається підвищене слиновиділення, через що і може виникати кашель: слина виділяється у великій кількості, потрапляє в горло і носоглотку, викликаючи кашель. Всі інші види кашлю говорять про захворювання іншого характеру.

Щодо діареї, думки педіатрів розходяться. Одні вважають, що рідке випорожнення ніяк не пов’язане зі зростанням зубів. Інші бачать зв’язок у тому, що рясне слиновиділення прискорює роботу кишечника, що в деяких випадках призводить до розрідження випорожнень.

Чому піднімається температура під час прорізування зубів?

Підвищення температури пов’язані з порушенням цілісності ясна. Зуб проростає крізь слизову оболонку, що викликає почервоніння, набряк та запалення тканин. Скільки тримається температура від зубів? Зазвичай один зуб росте 2-8 днів, у період відмітка на градуснику може підвищуватися.
Однак якщо у дитини жар тримається два дні і більше, то потрібно не тільки дати жарознижуючий засіб, а й звернутися до лікаря.

Знаючи, яка може бути температура під час прорізування корінних зубів, ви зможете вчасно допомогти дитині.