Які зубні протези краще та дешевше?

На цій сторінці розглянемо, мабуть, одне з найбільш дискусійних питань у сучасній стоматології. Почнемо відповідь на нього з того, що розберемося, які бувають зубні протези:

  • знімний зубний протез. Використовуються, якщо зуби втрачені повністю чи частково. У першому випадку лікарі рекомендують встановлювати безакрилові, нейлонові чи акрилові зубні протези. Перевагами безакрилових конструкцій є забезпечення рівномірного навантаження на щелепу, підвищена міцність, ремонтопридатність, використання напівпрозорої основи і міцна фіксація. При цьому акрилові вироби відрізняються демократичною ціною та повноцінною імітацією щелепної системи. Актуальним рішенням виступають вінілові зубні протези, які мають привабливу естетику, стабільність кольору матеріалу, мінімальний дискомфорт для пацієнта.
  • У разі відсутності кількох зубів цікавим рішенням стає частково-знімний бюгельний вставний зубний протез. Плюсами такої конструкції є відсутність необхідності зняття на ніч, компактні розміри, тривалий експлуатаційний термін.
  • Незнімні види зубних протезів. Ключовою перевагою є відсутність необхідності зняття конструкції. При цьому за характеристиками та зовнішнім виглядом розглянуті конструкції не відрізняються від звичайних зубів. Для виробництва використовуються переважно нетверді матеріали. До цієї категорії входять коронки, вкладки, вініри, люмініри, мостоподібні незнімні вироби.

Які зубні протези краще та дешевше? | https://complex-dent.com.uaОсобливу популярність набирають силіконові зубні протези. Це знімні конструкції, що відрізняються гнучкістю, пластичністю, простотою у догляді та відсутністю необхідності тривалого звикання.

Протезування на імплантах

Ефективне рішення у разі повної втрати зубного ряду. Ця процедура передбачає встановлення титанових штифтів, які виконують функцію штучного коріння зуба. Там згодом ставляться знімні чи незнімні конструкції. Плюси – висока естетика, відсутність атрофії кістки, легкість догляду за ортопедичними конструкціями.

Скільки коштує зубний протез?

Дати однозначну відповідь із конкретними цифрами на це питання неможливо. Щоб точно дізнатися скільки коштує зубний протез, що знімається, потрібно записатися на прийом до ортопеда. На вартість лікування впливають:

  • Кількість зубів, відновлення яких потрібно зробити;
  • Вибраний тип конструкції;
  • Необхідність виконання додаткових маніпуляцій.

Після проведення ретельної діагностики лікар підбере оптимальний варіант з урахуванням особливостей ситуації пацієнта і наявного бюджету. Орієнтовні ціни на зубні протези, які допоможуть зорієнтуватися перед остаточним вибором, представлені до в цьому розділі.

  • Обстеження;
  • Санація, яка передбачає порятунок від усіх наявних у ротовій порожнині патологічних процесів;
  • Протезування.