Видалення зубного каменю ультразвуком!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Лікування та професійний догляд
  • 27
  • 2

Лікування та професійний догляд

Ультразвукове видалення зубного каменю – найбільш ефективний метод очищення зубів від усіх видів відкладень.

Очищення зубів від нальоту та зубного каменю цим способом складається з двох операцій. Насамперед проводиться видалення ультразвуком.

Сучасні способи та вартість видалення зубного каменю - 1 | Complex Dent

Для цього використовують сучасний апарат, ультразвуковий скалер (або скейлер). Він може бути як окремого блоку, так і бути вбудованим в стоматологічну установку.

Видалення відбувається завдяки спеціальному наконечнику із металевою насадкою на кінці. Цей наконечник коливається з частотою, порівнянною з ультразвуковим діапазоном.
При дотику цієї насадки з поверхнею зуба, зубний камінь і наліт руйнуються, після чого за допомогою води, що подається через насадку, змивається з зубів і видаляється через слиновідсмоктувач.

Якщо у вас лише надясенні відкладення або пігментний наліт, процедура очищення займе приблизно годину. У разі можна проводити процедуру у простого стоматолога-терапевта. Однак при пародонтиті (запалення ясен) видалення варто робити тільки у лікаря-пародонтолога. Він гарантовано видалить вам не тільки наддеснову, а й піддеснову частину зубного каменю і при необхідності призначить курс домашнього лікування, що складається з полоскання рота антисептиками і нанесення гелів на ясна.

Другий крок – це полірування.
Після видалення каменю, дуже важливо провести полірування зуба, на ньому залишаються крупинки зубного каменю, вони роблять поверхню емалі шорсткою і сприяють появі зубного каменю знову.

Полірування проводиться двома способами:

1) Традиційний – Використовується спеціальна паста та полірувальна щітка.
2) «AirFlow» – Цей метод, за допомогою спеціального апарату, що подає під тиском водоповітряну суміш з елементами абразивної речовини, полірує зуби до блиску. Його можна використовувати й окремо від видалення, але краще проконсультуватися з фахівцем.

І так, підіб’ємо підсумок: Очищення зубів від нальоту та каменю процедура необхідна та доступна. Проводити її слід лише у фахівця, оскільки вона потребує навички та знань.

Завдяки скалеру процедура стала більш ефективною, комфортною та надійною. Сучасне ультразвукове чищення набагато надійніше і якісніше її попередника, ручного видалення каменю, яка часто сприяла руйнуванню зуба.
У комплексі з видаленням зубного каменю необхідне полірування зуба, що надасть вашим зубам гарного вигляду, прибере шорсткість і запобігає утворенню нового зубного каменю.

У наш час вже є й інші способи боротьби із зубним каменем, але на відміну від ультразвукового, вони або мало якісні, або видають той же результат і коштують у рази дорожче.